Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/ironte14676/data/www/ironteam.com.ua/libraries/cms/plugin/helper.php on line 102

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/ironte14676/data/www/ironteam.com.ua/libraries/cms/plugin/helper.php on line 102

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/ironte14676/data/www/ironteam.com.ua/libraries/cms/plugin/helper.php on line 102
Заміна комплектуючих — IRONteam - Сервісний центр у Львові: ремонт ноутбуків, ремонт ноутбуків Львів, ремонт комп'ютерів, ремонт комп'ютерів Львів, ремонт мобільних, оемонт мобільних Львів, ремонт планшетів, ремонт планшетів Львів, ремонт смартфонів, ремонт смартфонів Львів, ремонт принтерів, ремонт принтерів Львів, заправка картриджів, заправка картриджів Львів, ремонт КПК, ремонт КПК Львів, ремонт фотоапаратів, ремонт фотоапаратів Львів, сервісний центр комп'ютерів, сервісний центр комп'ютерів Львів, сервісний центр телефонів, сервісний центр телефонів Львів, сервісний центр ноутбуків, сервісний центр ноутбуків Львів, установка Windows 8 Львів, установка Windows 7 Львів, установка Windows 10 Львів, установка Windows 8.1 Львів, установка Windows xp Львів, установка Windows Vista Львів, відновлення Windows, відновлення Windows Львів, установка Windows, установка Windows Львів, перевстановлення Windows, перевстановлення Windows Львів, розблокування windows, розблокування windows Львів, встановлення Windows ціна, установка Windows ціна, Acer Львів, Apple Львів, ASUS Львів, Dell, Львів Lenovo Львів, Fujitsu Львів, HTC Львів, Hewlett-Packard Львів, HP Львів, LG Львів, MSI Львів, Samsung Львів, Sony Львів, Toshiba Львів, Nokia Львів, Samsung Львів
Menu

Проблеми з живленням. 

Заміна і ремонт елементів живлення в ноутбуці у Львові в сервісному центрі IRONteamНайчастіше проблеми з живленням мають наступні симптоми - ноутбук не включається або включається на короткий час і відразу ж вимикається. Можливо, проблема криється у відсутності напруги на платі або в короткому замиканні. Виникає подібна поломка в результаті виходу з ладу блоку живлення, або як варіант - в результаті використання неоригінального універсального блоку живлення, фізичного руйнування роз'єму живлення і подальшого короткого замикання. Справа в тому, що споживана ноутбуком потужність, необхідна для його роботи і зарядки батареї досить велика. Найчастіше компоненти, встановлені в неоригінальних універсальних блоках живлення, не відповідають заявленій потужності, як наслідок вони перегріваються і виходять з ладу. 

Крім того, використовуючи універсальні блоки живлення дуже важко підібрати роз'єм-джек підходить саме до Вашого ноутбуку - зовні роз'єм може виглядати як оригінальний, а от внутрішній його діаметр може відрізнятися до міліметра, як наслідок поганий контакт, перегрів і вихід з ладу роз'єму живлення на платі ноутбука. У продажу нашого сервісного центру "IRONteam" у Львові на ТВК "Південному" тільки оригінальні зарядні пристрої.

Також коротке замикання може виникнути внаслідок залиття ноутбука рідинами.

Ще одна можлива проблема - відсутність заряду батареї. Якщо блок живлення завідомо справний - справа в контролері заряду батареї.

  Для усунення таких проблем необхідно провести діагностику ноутбука, виявивши при цьому все, що вийшло з ладу компоненти і наявності пошкодження шарів материнської платиноутбука. Найчастіше ремонт зводиться до заміни SMD-контролерів і транзисторних збірок.

 

Чіпи.

Заміна і ремонт материнських плат в ноутбуці у Львові в сервісному центрі IRONteamНоутбук включився, вентилятор обертається, проте ніяких звукових сигналів не подає, зображення відсутнє. При натисканні на кнопку включення ноутбук вимикається. Такі симптоми найчастіше відповідають діагнозу «відвал чіпа». Як відомо, ключові мікросхеми-чіпи, такі як північний, південний міст, видеочіп, робляться в BGA-виконанні. Виглядає як якась квадратна пластина з кристалом зверху, що має знизу дуже багато контактних майданчиків, зазвичай темно або світло-зеленого кольору.

Складність полягає в тому, що такі чіпи встановлені на плату на маленькі кульки припою, діаметром 0,5-0,6 мм, а контактні площадки на чіпі і на материнській платі мають різні форми малюнка.

Звичайна проблема - в результаті неякісної заводської (використовується тугоплавкий безсвинцевий припой) пайки, або в результаті удару ноутбука кульки відриваються від поверхні контактних майданчиків або чіпа або материнської плати і в результаті цього ноутбук не працює. 

Контактні майданчики в цьому випадку дуже швидко окислюються і метод, який використовує більшість фахівців - прогрів чіпа з метою розплавлення кульок припою - дає результати вкрай ненадовго - від двох днів до трьох тижнів роботи. Після цього ноутбук знову перестане працювати. Необхідно ж зняти чіп, очистити контактні площадки від припою, за трафаретом розташування контактних майданчиків наплавить свинцеві кульки (така процедура називається Реболл) і посадити чіп на місце. У разі, якщо удар був досить сильний і разом з кулькою припою відірвалася контактна площадка на материнській платі - ремонт такої плати недоцільний. Подібні дефекти виявляються в процесі діагностики і наступному знятті чіпа.

Є ще один відомий дефект чіпів - відшарування кристала чіпа. Кристал встановлений на самому чіпі так само як і чіп на платі - на кульках припою. У результаті перегріву кристал відривається від чіпа, але діаметр куль припою настільки малий, що такий дефект усунути неможливо. У такому випадку необхідна заміна чіпа. Найчастіше подібний дефект проявляється на чіпах виробництва Nvidia - це і північні мости і відеочіпи серії GeForce.

 

Пошкодження внаслідок залиття.

Чистка від води і рідин в ноутбуці у Львові в сервісному центрі IRONteamЧасто ремонт недоцільний, якщо компоненти відгнивші від плати, зіпсований захисний лаковий шар, відновлення доріжок практично неможливо.  Дуже часта причина виходу з ладу електронних компонентів. Причина - гальванічна корозія доріжок на платі під впливом напруги, одержуваного від батареї - процес руйнування йде дуже швидко.

Часто після самостійної очистки, найчастіше феном, під температурою руйнуються корпусні елементи і клавіатура ноутбука. Без розборки і чистки ноутбука в середині, там найчастіше утворюється гальванічна корозія, якщо рідина потрапила на плату, то надалі ремонт ноутбука недоцільний і обходиться дуже дорого

Якщо Ви залили рідиною ноутбук, то найперше необхідно його миттєво виключити, від'єднати акумуляторну батарею і кабель живляння з ноутбука і занести в наш сервісний центр IRONteam.

 

Заміна матриці ноутбука, нетбука.

заміна екрана ноутбука у Львові в сервісному центрі IRONteamНайчастіше екран пошкоджується при падінні. Також буває, що забули прибрати з клавіатури сторонній предмет - ручку, брелок і плотненько закрили екран. При цьому сторонній предмет пошкоджує дисплей, і утворюється чорна вм'ятина і в деяких випадках пошкоджуються петлі (кріплення матриці). Ну і на першому місці серед причин поломки матриць серед наших клієнтів - необережні дії дітей під час відсутності батьків. У результаті іншого виходу немає, окрім як звернутися до сервісного центру.Пошкодження матриці (або екрана, дисплея) є неприємною проблемою, з якою може зіткнутися користувач . По-перше, матриця в ноутбуці є практично одним з найдорожчих його компонентів. По-друге, розбиті дисплеї не ремонтуються, і ремонт можливий тільки заміною.

Є спосіб здешевити ремонт в такій ситуації - спробувати провести заміну матриці в ноутбуці самому. Але варто відзначити, що процес заміни досить складний через конструкції, і при пошкодженні кріплень ноутбук потім вже не зібрати. Розбирання ноутбука досить складна штука, і, якщо у вас немає досвіду в такому виді ремонту, то краще довірити заміну матриці фахівцям, які займаються цим професійно.

 У наших прямих постачальниуів (ми не закуповуємо комплектуючі у перекупщиків, що значно знижує ціну ремонту) на складах знаходиться більше 280 моделей з діагоналлю від 10.1 до 18.4 дюймів. Це гарантує, що у нас майже завжди є матриця, яка підходить до моделі вашого ноутбука.

Дисплеї, які встановлюються в сервісному центрі "IRONteam" є оригінальними, і використовуються провідними виробниками. Варто трохи розповісти про виробників. Самі виробники ноутбуків не виготовляють дисплеї, а користуються послугами контрактних виробників (крім Samsung , LG). Існує 7 брендів - AUO ( AU Optronics ), ChiMei, Hannstar, LG- Philips, Samsung, Sharp і Toshiba, які виробляють дисплеї для, таких брендів як Asus, Acer, Dell, HP, Lenovo, Samsung, Sony, Toshiba і ін

Виробники ноутбуків встановлюють у свої продукти дисплеї від різних, перерахованих вище компаній, але ідентичні моделі. Це робиться для диверсифікації виробництва, щоб убезпечитися від різних ризиків. Asus, наприклад, може встановлювати в одну серію ноутбуків екрани від різних виробників, але з однаковими характеристиками, які є взаємозамінними.

Зверніться до сервісного центру "IRONteam" сьогодні, то вже завтра зможете забути про цю прикрість, яка з вами сталася, і ваш помічник буде в строю. У нас тільки нові матриці, і великий вибір моделей. Гарантія на заміну матриці від 6 місяців до року.

 

Система охолодження.

Чистка ноутбука у Львові в сервісному центрі IRONteam

Ноутбук включається, працює і через деякий час довільно вимикається. Подібний дефект у роботі проявляється при перегріві компонентів на материнській платі. Як правило, проблема в забитої пилом або найчастіше шерстю домашніх тварин системі охолодження ноутбука, заклинило від пилу вентилятор охолодження. Користувачі найчастіше ігнорують необхідність профілактики ноутбуків, в підсумку результатом є вихід з ладу чіпів від перегріву, нестабільна робота ноутбука. На деяких моделях ноутбуків перегрів є 100% причиною виходу з ладу відеочіпів 

 

 

Клавиатура 

Заміна і ремонт клавиатури ноутбука у Львові в сервісному центрі IRONteamКлавіатури ноутбуків найчастіше страждають від зовнішніх впливів. Удари, залиття, оплавлення в результаті перегріву і сушки феном... Чого вони тільки найбідніші не переживають, і кальян на них роняли, і молотком стукали.... А іноді (рідше всього) причиною непрацюючої клавіші є знос контактних елементів.

В нашому сервісному центрі виконують заміну клавіш (якщо такі є в наявності), ремонт або заміну всієї клавіатури. Клавіатури, які встановлюються в сервісному центрі "IRONteam"є оригінальними, і використовуються провідними виробниками. 

 

Роз'єми живлення.

Ремонт роз'ємів живлення ноутбука у Львові в сервісному центрі IRONteamРоз'єми найчастіше страждають від зовнішніх механічних впливів. Їх виламують, або вони відгоряють в результаті неякісного ремонту або використання неоригінального роз'єму

 

 

Корпус.

ЗРемонт корпусу ноутбука у Львові в сервісному центрі IRONteamЧаста картина - кришка матриці ноутбука висить на шнурі, корпус зламаний.

Подібне може статися з кожним ноутбуком в результаті неакуратного поводження

 

          

І ще хотілося б додати - шановні користувачі! Просимо дбайливіше ставитися до свого електронного друга! Хоча б раз на рік необхідно робити профілактику і змазку системи охолодження, регулярно перевіряти на наявність вірусної активності операційну систему! У разі якщо щось сталося - необхідно везти в професійний сервіс, а не намагатися самостійно вирішити проблему.

У разі мимовільного залиття рідинами - ВІДРАЗУ ж необхідно відключити ноутбук відживлення і від'єднати батарею, навіть якщо він працює ще деякий час - процес гальванічної корозії НЕЗВОРОТНІЙ і відбувається дуже швидко!

 

Кілька важливих порад, які допоможуть зберегти ваш ноутбук в повній цілості протягом декількох років:

  • Ні в якому разі не ставте поряд з ноутбуком пляшки або чашки з кавою, чаєм, пивом та іншими рідинами. Третина поломок припадає саме на наслідки цього необачного вчинку, в кращому випадку ви рано чи пізно заллєте клавіатуру, в гіршому - материнську плату.
  • Не залишайте на клавіатурі або під нею різні дрібні предмети (ручки, олівці, запальнички і так далі). А якщо вже не без цього не можете обійтися - уважно перевіряйте перед тим, як закрити кришку ноутбука.
  • Якщо клавіатуру настільного комп'ютера можна міняти хоч кожен місяць (сьогоднішні ціни дозволяють), то з ноутбуком все не так просто. Не варто сильно стукати по клавіатурі, інакше вона може вийти з ладу - 10% звертаються в сервіс користувачів стикаються з проблемою відвалених «шапок» клавіш.
  • Ноутбук - не папка з документами другорядної важливості, нехай він завжди буде на виду, а не заривається під стосом паперів. Інакше в один прекрасний день, сівши чи спершись на край столу, ви можете почути неприємний хрускіт ...
  • Система охолодження ноутбука може забиватися ворсом з одягу, килимів і покривал, а також хутром пухнастих тварин. По можливості слід уникати роботи з ноутбуком на дивані, на колінах (в тому випадку, якщо ви в цей момент одягнені в ворсисту одяг) і не підпускати до нього ваших вихованців.
  • Не працюйте на ноутбуці не вийнявши його з сумки - це один з найвірніших способів добитися перегрівання системи і всіх наступних неприємностей.
  • Нарешті, ні в якому разі не користуватися послугами "знайомих" і приватних майстрів. Вартість ремонту після таких дій може збільшитися у кілька разів.

 Раді будемо бачити вас в нашому сервісному центрі IRONteam ;)

Сервісний центр IRONteam.

Виклик майстра по комп'ютервам і ноутбукам у Львові - IRONteam

Виклик майстра 0968712015 

Виклик майстра у нас є платним. 

Іноді виникають такі ситуації, коли Ваш ноутбук або комп'ютер не підкоряється вашим командам, даючи збої. Відбувається це, як не дивно, в найбільш невідповідні моменти, скажімо, коли потрібно терміново підготувати якийсь дуже важливий документ або ж відправити лист. А часом і улюблена гра зависає на самому цікавому місці, коли йде питання життя і смерті. Чи ваша техніка працює не коректно, скажімо принтер не хоче друкувати, жує листки тощо

Причинами таких неприємних сюрпризів можуть бути самі різні нюанси: помилки в програмному забезпеченні, вихід з ладу якогось важливого елементу, віруси і так далі. Не варто пробувати налагодити роботу Вашої техніки своїми силами, адже цим Ви тільки погіршите ситуацію, що склалася. Ось тому ми рекомендуємо довіряти діагностику і ремонт ПК на дому у Львові або діагностику, ремонт і заправку принтерів у Львові тільки кваліфікованим фахівцям від IRONteam

Слід зазначити, що найбільш високою популярністю має послуга "ремонт комп'ютера вдома у Львові", "ремонт комп'ютера в офісі у Львові", "чистка ноутбука дома у Львові", "комп'ютерна діагностика у Львові" та безліч інших. В цьому випадку майстер по ремонту приїжджає прямо за вказаною адресою для того, щоб здійснити ремонт комп'ютера чи ремонтноутбука у Львові терміново. Завдяки такій послузі Ви уникнете переживань відносно того, що робитимуть з вашою технікою, а також вам не потрібно буде носитися з ПК по всьому місту в пошуку хорошого майстра - за викликом він приїде у зручний для вас час. 

Для того, щоб швидко надати допомогу і здійснити якісний ремонт комп'ютерів вдома у нас є все необхідне обладнання та інструменти. Не важливо чи потрібно здійснити налаштування операційної системи або ж складний ремонт ноутбука або ж персонального комп'ютера, ми швидко і з гарантією усунемо будь-якої складності неполадки і при необхідності зробимо налаштування комп'ютера у Львові у вас дома. 

Крім того, наші фахівці проконсультують Вас, приїхавши за вказаною адресою, і зроблять діагностику вашого ПК. Слід зазначити, що тільки після діагностики наш майстер по ремонту комп'ютерів зможе сказати вам причини неполадок, вартість їх усунення і чи можливо здійснити ремонт в домашніх умовах. Якщо ж ремонт вдома неможливий, він візьме його в майстерню і поверне його вам в цілості й схоронності в максимально короткі терміни вже в робочому стані. 

Для економії часу ми впровадили віддалене адміністрування (При умові, якщо у Вас завантажується операційна система коректно і є доступ до інтернету) через віддалений робочий стілTeamViewer, Ammyy Admin чи Radmin (Оплата в цьому випадку здійснюється перерахунком коштів на платіжну систему  чи банківську картку). При замовленні цієї послуги, Ви економите:

  • час, за який майстер приїде до Вас,
  • гроші, які Ви заплатите за виклик
  • нерви, які заспокоюєте приємним чаюванням в домашньому затишку.

 Якщо у Вас фірма чи організація, і утримання системного адміністратора виходить надто дорого, компанія IRONteam допоможе Вам швидко і вчасно обслуговувати Вашу офісну техніку.

Виклик майстра є платним. Це пояснюється підвищенням тарифів на паливно-мастильні матеріали.
Ціна виклику залежить від віддаленості об'єкта від офісу.
Мінімальна ціна за виклик - 100 грн.

Якщо Ваш комп'ютер висне, не включається, програмне забезпечення працює нестабільно, система повідомляє про наявність вірусів - терміново телефонуйте нам. Наша висококваліфікована комп'ютерна допомога - це простий шлях до вирішення будь-яких проблем, які можуть виникнути з вашим пристроєм.

 

(096) 8712015

(063) 2873009

(097) 6322515

(063) 3214254

(067) 3586271

(063) 2380458

 

 

 

{tab=VK}

{source}

<!-- Put this script tag to the <head> of your page -->

<script type="text/javascript" src="//vk.com/js/api/openapi.js?115"></script>

 

<script type="text/javascript">

  VK.init({apiId: 4557383, onlyWidgets: true});

</script>

<!-- Put this div tag to the place, where the Comments block will be -->

<div id="vk_comments"></div>

<script type="text/javascript">

VK.Widgets.Comments("vk_comments", {limit: 10, width: "auto", attach: "*"});

 

</script>

{/source}

{tab=Facebook}

{source}

<div class="fb-comments" data-href="http://ironteam.com.ua" data-width="600px" data-numposts="5" data-colorscheme="light"></div>

{/source}


{tab=Google plus}

{source}

<div class="g-comments"   data-href="http://ironteam.com.ua/"   data-width="700"   data-first_party_property="BLOGGER"   data-view_type="FILTERED_POSTMOD">   </div>

 

{/source}

{/tabs}

Замовити послугу

 {source}

 

 

 

 

 

<center><form action="http://main-ip.ru/mail.php" enctype="multipart/form-data" method="post"><input type="hidden" name="zagol_soob" value="" /> 

 

 

 

 

 

 

 

 <div style="width:auto; text-align:left; border:1px solid #FFFFFF; color:#CCCCCC; font:11px tahoma, verdana; background:#violed;">

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<div style="border-top:solid 1px #CCCCCC; padding:8px 20px 0px 20px;"><strong>Ваше Ім'я</strong></div>

 

 

 

 

 

 

 

<div style="padding:1px 20px 0px 20px;">

 

 

 

 

 

 

 

 <input name="name" type="text" style="width:auto; height:15px; background:#FFFFFF; border:1px solid #CCCCCC; color:#191970;" maxlength="50" />

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

</div>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<div style="padding:8px 20px 0px 20px;"><strong>Зворотний e-mail</strong></div>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<div style="padding:1px 20px 0px 20px;">

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<input name="e_mail" type="text" style="width:auto; height:15px; background:#FFFFFF; border:1px solid #CCCCCC; color:#191970;" maxlength="50" />

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

</div>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<div style="padding:8px 20px 0px 20px;"><strong>Номер Телефону 1</strong></div>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<div style="padding:1px 20px 0px 20px;">

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<input name="pole_1a" type="text" style="width:auto; height:15px; background:#FFFFFF; border:1px solid #CCCCCC; color:#191970;" maxlength="900" />

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<input type="hidden" name="pole_1b" value="Номер Телефону 1" />

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

</div>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<div style="padding:8px 20px 0px 20px;"><strong>Номер Телефону 2</strong></div>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<div style="padding:1px 20px 0px 20px;">

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<input name="pole_2a" type="text" style="width:auto; height:15px; background:#FFFFFF; border:1px solid #CCCCCC; color:#191970;" maxlength="900" />

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<input type="hidden" name="pole_2b" value="Номер Телефону 2" />

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

</div>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<div style="padding:8px 20px 0px 20px;"><strong>Чи потрібно передзвонити? (ТАК/НІ)</strong></div>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<div style="padding:1px 20px 0px 20px;">

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<input name="pole_3a" type="text" style="width:auto; height:15px; background:#FFFFFF; border:1px solid #CCCCCC; color:#191970;" maxlength="900" list="callback" />

 

 

 

 

 

 

 

 <datalist id="callback">

 

 

 

 

 

 

 

<option>Так</option>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<option>Ні</option>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<input type="hidden" name="pole_3b" value="Чи потрібно передзвонити?" />

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

</div>

 

 

 

 

 

 

 

<div style="padding:8px 20px 0px 20px;"><strong>Виклик майста (ТАК/НІ)</strong></div>

 

 

 

 

 

 

 

<div style="padding:1px 20px 0px 20px;">

 

 

 

 

 

 

 

<input name="pole_4a" type="text" style="width:auto; height:15px; background:#FFFFFF; border:1px solid #CCCCCC; color:#191970;" maxlength="900" list="master"/>

 

 

 

 

 

 

 

 <datalist id="master">

 

 

 

 

 

 

 

<option>Так</option>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<option>Ні</option>

 

 

 

 

 

 

 

<input type="hidden" name="pole_4b" value="Виклик майста" />

 

 

 

 

 

 

 

</div>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<div style="padding:8px 20px 0px 20px;"><strong>Категорія</strong></div>

 

 

 

 

 

 

 

<div style="padding:1px 20px 0px 20px;">

 

 

 

 

 

 

 

 <input name="pole_5a" type="text" style="width:auto; height:15px; background:#FFFFFF; border:1px solid #CCCCCC; color:#191970;" maxlength="900" list="services" />

 

 

 

 

 

 

 

 <datalist id="services">

 

 

 

 

 

 

 

<option>Комп'ютерна допомога</option>

 

 

 

 

 

 

 

<option>Ремонт комп'ютерів</option>

 

 

 

 

 

 

 

<option>Ремонт Ноутбуків</option>

 

 

 

 

 

 

 

 

<option>Ремонт Apple</option>

 

 

 

 

 

 

 

<option>Ремонт телефонів</option>

 

 

 

 

 

 

 

<option>Ремонт принтерів</option>

 

 

 

 

 

 

 

<option>Адміністрування 1С</option>

 

 

 

 

 

 

 

<option>Support</option>

 

 

 

 

 

 

 

<option>Склад</option>

 

 

 

 

 

 

 

<option>Співпраця</option>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 <input type="hidden" name="pole_5b" value="Категорія" />

 

 

 

 

 

 

 

</div> 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<div style="padding:8px 20px 0px 20px;"><strong>Адреса</strong></div>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<div style="padding:1px 20px 0px 20px;">

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<input name="pole_6a" type="text" style="width:auto; height:15px; background:#FFFFFF; border:1px solid #CCCCCC; color:#191970;" maxlength="900" />

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<input type="hidden" name="pole_6b" value="Адреса" />

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

</div>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<div style="padding:8px 20px 0px 20px;"><strong>Додаткова інформація</strong></div>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<div style="padding:1px 20px 0px 20px;">

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<textarea name="pole_7a" style="width:auto; height:20px; background:#FFFFFF; border:1px solid #CCCCCC; color:#191970;"> </textarea>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<input type="hidden" name="pole_7b" value="Додаткова інформація" />

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

</div>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<div style="padding:8px 20px 0px 20px;"><strong>Повідомлення</strong></div>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<div style="padding:1px 20px 0px 20px;">

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<textarea name="text" style="width:auto; height:50px; background:#FFFFFF; border:1px solid #CCCCCC; color:#191970;"> </textarea>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

</div>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<div style="padding:8px 20px 0px 20px;">Прикріплення файлу, max: 9 mb</div>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<div style="padding:1px 20px 0px 20px;">

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<input name="mail_file" type="file" style="width:160px; height:25px; background:#violed; border:1px solid #CCCCCC; color:#191970;" />

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

</div>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<div style="overflow:auto; width:100%;">

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<div style="float:center; width:120px; padding:10px 0px 10px 20px;">Число на картинці<br />

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<input name="captcha" type="text" style="width:120px; height:20px; background:#FFFFFF; border:1px solid #CCCCCC; color:#191970;" maxlength="12" />

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

</div>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<div style="float:right; padding:10px 20px 10px 0px;">

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<a href="http://main-ip.ru/"><img border="0" src="http://main-ip.ru/captcha.php" /></a>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

</div>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

</div>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 <div style="padding:5px 20px 15px 20px; text-align:center;">

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<input type="submit" value="Надіслати" style="cursor:pointer; width:160px; height:35px; font:20px tahoma;" />

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

</div>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

</div></form></center><!-- 19:31, 20.10.2014 -->

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 {/source}

Умови надання послуг

Завантажити прайс

Завантажити повний прайс лист послуг сервісного центру IRONteam.

Завантажити

Go to top