Menu

Для переходу клікніть по фото

Ремонт ноутбуків Acer в сервісному центрі IRONteam Львів Ремонт ноутбуків HP в сервісному центрі IRONteam Львів Ремонт ноутбуків Samsung в сервісному центрі IRONteam Львів Ремонт ноутбуків Dell в сервісному центрі IRONteam Львів Ремонт ноутбуків Toshiba в сервісному центрі IRONteam Львів
Ремонт ноутбуків Sony в сервісному центрі IRONteam Львів Ремонт ноутбуків Lenovo в сервісному центрі IRONteam Львів Ремонт ноутбуків Asus в сервісному центрі IRONteam Львів Ремонт ноутбуків Fujitsu Siemens в сервісному центрі IRONteam Львів Ремонт ноутбуков Apple в сервісному центрі IRONteam Львів

Pемонт ноутбуків і нетбуків Acer у Львові

Ремонт ноутбуків ACER у Львові - Львівський сервісний центр IRONteamAcer - це тайванська компанія з виробництва комп'ютерної техніки і електроніки. Компанія Acer була заснована в 1976 році в Тайвані під назвою Multitech International. Заснував компанію Стен Ши (Stan Shih). Початковий капітал становив 25000 $, а число співробітників - 11 чоловік. Спочатку компанія займалася виробництвом мікроелектроніки для виробників ігор. Однак наздогнати провідних виробників було завдання не з легких, і тоді компанія переключилася на ринок персональних комп'ютерів, який тільки починав зароджуватися. На початку 80-х компанія налагодила масову збірку недорогих ПК і вийшла на міжнародний ринок.

У В сервісний центр IRONteam у Львові, ноутбуки Acer потрапляють не частіше за інших марок (але й не рідше).

Ми займаємось післягарантійним ремонтом ноутбуків Acer всіх моделей.

Основні проблеми з ноутбуками Acer це, в першу чергу, як і з усіма іншими ноутбуками - відмова системи охолодження. Приблизно після року експлуатації система охолодження ноутбука забивається пилом і перестає справлятися зі своїм завданням. Якщо у Вас вдома є домашні тварини, то частинки шерсті забивають систему охолодження значно швидше. Якщо своєчасно провести чистку, то нічого страшного не станеться, якщо ноутбук кілька місяців буде експлуатуватися з забитої пилом системою охолодження, то знадобиться ремонт з повним розбиранням ноутбука, заміною теплопровідної пасти і, можливо, з ремонтом або заміною вентиляторів системи охолодження ноутбука. Другим, і найнебезпечнішим, наслідком несправної системи охолодження є перегрів відеочіпа і процесора ноутбука, що призводить до порушення пайки цих мікросхем та відриву їх від материнської плати. Найчастіше ця проблема вирішується ремонтом материнської плати ноутбука з перепайкою або заміною чіпів, але іноді, у разі розшаровування матеріалу плати, доводиться замінювати всю плату цілком.

Друга стандартна проблема - заклинювання шарнірів (петель) кришки ноутбука. У цьому випадку, крім механічних пошкоджень корпусу, в результаті механічних деформацій можуть вийти з ладу материнська плата ноутбука і матриця екрана. Якщо материнську плату ще можна спробувати відремонтувати, то тріснутий екран можна тільки замінити на нову матрицю. У нашому сервісному центрі ми проводимо ремонт петель або їх заміною,.

Ну, і третя типова для всіх ноутбуків поломка - не завантажується операційна система. найчастіше це відбувається через недбалої експлуатації ноутбука - переповнення жорсткого диска інформацією, фрагментація диска, наявність комп'ютерних вірусів. Ці проблеми можна уникнути якщо своєчасно проводити очищення диска від зайвої інформації , перевірку та очищення від комп'ютерних вірусів та проведення регламентних робіт з дефрагментації. Однак бувають випадки, коли з різних причин, виходить з ладу жорсткий диск ноутбука. Наш сервісний центр здійснює весь комплекс робіт з відновлення інформації та переносу системи на новий вінчестер.

Часто в наш сервісний центр надходять ноутбуки Acer з відсутністю підсвічування екрану. Ця проблема відбувається у зв'язку з виходом з ладу лампи підсвічування або плати управління підсвічуванням (інвертора). Ми робимо заміну лампи і ремонт або заміну інвертора.

При необережному підключенні кабеля живлення ноутбука (з застосуванням зайвої сили) в ноутбуці відривається від материнської плати гніздо роз'єму. Це досить серйозна поломка, що вимагає повного розбирання ноутбука і ремонту материнської плати з відновленням обірваних доріжок-провідників. Іноді в цьому випадку ремонт ноутбука усугубляется вигорянням деталей материнської плати внаслідок короткого замикання при експлуатації ноутбука з несправним роз'ємом.

Що потрібно для здачі в ремонт ноутбука у сервісний центр IRONteam:

 • Не користуватися послугами "знайомих" і приватних майстрів. Вартість ремонту після таких дій може збільшитися у кілька разів.
 • Бажано заряджати акумулятор ноутбука (якщо це можливо).
 • Зарядний пристрій (адаптер живлення) для ноутбука.
 • Перед ремонтом проводиться діагностика, результатом якої визначається можливість ремонту ноутбука, або заміни пошкоджених вузлів, і обгрунтовується ціна ремонту.

Ремонт ноутбуків Acer проводиться кваліфікованими фахівцями із застосуванням сучасних технологій і матеріалів. Деталі та вузли, необхідні для ремонту ноутбуків Apple замовляються безпосередньо у виробників або дилерів. Термін поставки в середньому займає 1-7 днів, а з-за кордону комплектуючих для ремонту ноутбуків до 40 днів.

Так само ми виконуємо:

 • ремонт ноутбуків і нетбуків Apple,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків Asus,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків Dell,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків Fujitsu і Fujitsu-siemens,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків Lenovo,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків Hewlett-Packard (HP),
 • ремонт ноутбуків i нетбуків IBM,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків LG,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків MSI,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків NEC,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків Samsung,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків Sony,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків Toshiba.

Pемонт ноутбуків і нетбуків HP (Hewlett-Packard) у Львові

Ремонт ноутбуків HP у Львові - Львівський сервісний центр IRONteam

HP (Hewlett-Packard) - це крупна технологічна компанія зі штаб-квартирою в Пало-Альто (Каліфорнія, США). HP була заснована 1 січня 1939 Вільямом Хьюлеттом і Дейвом Паккардом, випускниками Стенфордського університету 1934 року народження, як компанія по виробництву тестуючого і вимірювального обладнання. Їх першим продуктом був високоточний аудіо осцилятор, Model 200A. Нововведенням в їх пристрої було використання електричної лампочки в якості опору в критичній частині схеми. Назва компанії була складена з прізвищ учасників, вони вирішували, чиє прізвище буде в ньому першою за допомогою жереба, Паккард виграв, але назвав нову компанію Hewlett-Packard. Одним з перших клієнтів фірми стала студія Уолта Діснея, яка придбала вісім осциляторів Model 200B (за ціною $ 71.50 кожен) для тестування системи стереофонічного звуку, що використовувалася при роботі над фільмом.

HP випускає лінійки принтерів, сканерів, калькуляторів, КПК, серверів, робочих станцій, комп'ютерів для офісного і домашнього використання, інші лінійки продуктів таких, як вимірювальне обладнання, електронно-медичне обладнання та обладнання для хімічного аналізу в результаті стратегічного поділу компанії в 1999 році відійшли компанії Agilent Technologies. 

У 2002 році HP об'єдналася з Compaq, ставши одним їх світових лідерів з продажу персональних комп'ютерів. 

 У В сервісний центр IRONteam у Львові, ноутбуки HP (Hewlett Packard)  потрапляють не частіше за інших марок (але й не рідше).

Модельний ряд ноутбуків представлений наступними серіями: 

 • HDX 
 • Mini 
 • TouchSmart 
 • Pavilion 
 • Compaq Mini 
 • Compaq Presario 
 • G7000 
 • ElitBook 
 • ProBook 

 Ноутбуки HP (Hewlett Packard) цінуються як найбільш довговічні і володіють великим вибором функцій. 

 Ремонт hp (Hewlett Packard) необхідно довіряти фахівцям в цій сфері. Якщо віднести ноутбук до майстра на всі руки, то є ризик отримати все що завгодно, але тільки не відремонтований ноутбук. На жаль, виправляти помилки після таких горе-майстрів дуже складно, тому краще всього відразу ж звернутися до нас

  Ми здійснюємо післягарантійний ремонт ноутбуків Hewlett-Packard всіх моделей.

Основні проблеми з ноутбуками Hewlett-Packard це, в першу чергу, як і з усіма іншими ноутбуками - відмова системи охолодження. Приблизно після року експлуатації система охолодження ноутбука забивається пилом і перестає справлятися зі своїм завданням. Якщо у Вас вдома є домашні тварини, то частинки шерсті забивають систему охолодження значно швидше. Якщо своєчасно провести чистку, то нічого страшного не станеться, якщо ноутбук кілька місяців буде експлуатуватися з забитої пилом системою охолодження, то знадобиться ремонт з повним розбиранням ноутбука, заміною теплопровідної пасти і, можливо, з ремонтом або заміною вентиляторів системи охолодження ноутбука. Другим, і найнебезпечнішим, наслідком несправної системи охолодження є перегрів відеочіпа і процесора ноутбука, що призводить до порушення пайки цих мікросхем та відриву їх від материнської плати. Найчастіше ця проблема вирішується ремонтом материнської плати ноутбука з перепайкою або заміною чіпів, але іноді, в разі розшаровування матеріалу плати, доводиться замінювати всю плату цілком. 

Друга стандартна проблема - заклинювання шарнірів (петель) кришки ноутбука. У цьому випадку, крім механічних пошкоджень корпусу, в результаті механічних деформацій можуть вийти з ладу материнська плата ноутбука і матриця екрана. Якщо материнську плату ще можна спробувати відремонтувати, то тріснутий екран можна тільки замінити на нову матрицю. У нашому сервісному центрі ми проводимо ремонт петель або їх заміною,.

Ну, і третя типова для всіх ноутбуків поломка - не завантажується операційна система. найчастіше це відбувається через недбалої експлуатації ноутбука - переповнення жорсткого диска інформацією, фрагментація диска, наявність комп'ютерних вірусів. Ці проблеми можна уникнути якщо своєчасно проводити очищення диска від зайвої інформації , перевірку та очищення від комп'ютерних вірусів та проведення регламентних робіт з дефрагментації. Однак бувають випадки, коли з різних причин, виходить з ладу жорсткий диск ноутбука. Наш сервісний центр здійснює весь комплекс робіт з відновлення інформації та переносу системи на новий вінчестер.

Часто в наш сервісний центр надходять ноутбуки Acer з відсутністю підсвічування екрану. Ця проблема відбувається у зв'язку з виходом з ладу лампи підсвічування або плати управління підсвічуванням (інвертора). Ми робимо заміну лампи і ремонт або заміну інвертора.

При неакуратному підключенні роз'єму живлення ноутбука (з застосуванням зайвої сили) в ноутбуці відривається від материнської плати гніздо роз'єму. Це досить серйозна поломка, що вимагає повного розбирання ноутбука і ремонту материнської плати з відновленням обірваних доріжок-провідників. Іноді в цьому випадку ремонт ноутбука посилюється вигорянням деталей материнської плати внаслідок короткого замикання при експлуатації ноутбука з несправним роз'ємом.

Що потрібно для здачі в ремонт ноутбука у сервісний центр IRONteam:

 • Не користуватися послугами "знайомих" і приватних майстрів. Вартість ремонту після таких дій може збільшитися у кілька разів.
 • Бажано заряджати акумулятор ноутбука (якщо це можливо).
 • Зарядний пристрій (адаптер живлення) для ноутбука.
 • Перед ремонтом проводиться діагностика, результатом якої визначається можливість ремонту ноутбука, або заміни пошкоджених вузлів, і обгрунтовується ціна ремонту.

Ремонт ноутбуків Hewlett-Packard (HP) проводиться кваліфікованими фахівцями із застосуванням сучасних технологій і матеріалів. Деталі та вузли, необхідні для ремонту ноутбуків Apple замовляються безпосередньо у виробників або дилерів. Термін поставки в середньому займає 1-7 днів, а з-за кордону комплектуючих для ремонту ноутбуків до 40 днів.

Так само ми виконуємо:

 • ремонт ноутбуків і нетбуків Apple,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків Asus,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків Dell,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків Fujitsu і Fujitsu-siemens,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків Lenovo,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків Acer,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків IBM,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків LG,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків MSI,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків NEC,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків Samsung,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків Sony,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків Toshiba.

 

Pемонт ноутбуків і нетбуків Samsung у Львові

Ремонт ноутбуків Samsung у Львові - Львівський сервісний центр IRONteamSAMSUNG - це промисловий концерн (група компаній), один з найбільших в Південній Кореї, заснований в 1938 році в єдиній Кореї. На світовому ринку відомий як виробник високотехнологічних компонентів, телекомунікаційного обладнання, побутової техніки, аудіо-та відео пристроїв. Слово «Самсунг» в корейській мові означає «три зірки». Можлива зв'язок такої назви з трьома синами засновника Samsung Лі Бен Чхоль, молодший син якого Лі Кун Хі очолював компанію до квітня 2008 року, в порушення всіх східних традицій спадкування, у згоді з якими старший син успадковує велику частину сімейної власності. У 1969 році Sanyo і Samsung об'єдналися, що поклало початок одному з найбільших секторів Samsung Group Samsung Electronics. Samsung дотримується простої філософії бізнесу: використовувати наявні таланти і технології для виробництва досконалих продуктів і послуг, які здатні змінити світ на краще.

У В сервісний центр IRONteam у Львові, ноутбуки Samsung потрапляють не частіше за інших марок (але й не рідше).

Модельний ряд представлений наступними серіями: 

 • R, G, Q, X 
 • NC10, NC310 - нетбуки 

Ремонт Samsung має свої особливості. Абсолютно всі моделі цієї компанії виробника дуже сильно реагують навіть на невеликі перегріви і перепади температур. А якщо це модель з тонким корпусом, то тим більше. Виробники, як і працівники сервісного центру, рекомендують не надто багато грати в тривимірні ігри або розташовувати ноутбук на ковдрі. За це потрібно буде розплачуватися ремонтом ноутбука, і звертатися в сервісний центр

Ми робимо післягарантійний ремонт ноутбуків Samsung всіх моделей. 

Основні проблеми з ноутбуками Samsung це, в першу чергу, як і з усіма іншими ноутбуками - відмова системи охолодження. Приблизно після року експлуатації система охолодження ноутбука забивається пилом і перестає справлятися зі своїм завданням. Якщо у Вас вдома є домашні тварини, то частинки шерсті забивають систему охолодження значно швидше. Якщо своєчасно провести чистку, то нічого страшного не станеться, якщо ноутбук кілька місяців буде експлуатуватися з забитої пилом системою охолодження, то знадобиться ремонт з повним розбиранням ноутбука, заміною теплопровідної пасти і, можливо, з ремонтом або заміною вентиляторів системи охолодження ноутбука. Другим, і найнебезпечнішим, наслідком несправної системи охолодження є перегрів відеочіпа і процесора ноутбука, що призводить до порушення пайки цих мікросхем та відриву їх від материнської плати. Найчастіше ця проблема вирішується ремонтом материнської плати ноутбука з перепайкой або заміною чіпів, але іноді, в разі розшаровування матеріалу плати, доводиться замінювати всю плату цілком. 

Друга стандартна проблема - заклинювання шарнірів (петель) кришки ноутбука. У цьому випадку, крім механічних пошкоджень корпусу, в результаті механічних деформацій можуть вийти з ладу материнська плата ноутбука і матриця екрана. Якщо материнську плату ще можна спробувати відремонтувати, то тріснутий екран можна тільки замінити на нову матрицю. У нашому сервісному центрі ми проводимо ремонт петель або їх заміною,.

Ну, і третя типова для всіх ноутбуків поломка - не завантажується операційна система. найчастіше це відбувається через недбалої експлуатації ноутбука - переповнення жорсткого диска інформацією, фрагментація диска, наявність комп'ютерних вірусів. Ці проблеми можна уникнути якщо своєчасно проводити очищення диска від зайвої інформації , перевірку та очищення від комп'ютерних вірусів та проведення регламентних робіт з дефрагментації. Однак бувають випадки, коли з різних причин, виходить з ладу жорсткий диск ноутбука. Наш сервісний центр здійснює весь комплекс робіт з відновлення інформації та переносу системи на новий вінчестер.

Часто в наш сервісний центр надходять ноутбуки Acer з відсутністю підсвічування екрану. Ця проблема відбувається у зв'язку з виходом з ладу лампи підсвічування або плати управління підсвічуванням (інвертора). Ми робимо заміну лампи і ремонт або заміну інвертора.

При неакуратному підключенні роз'єму живлення ноутбука (з застосуванням зайвої сили) в ноутбуці відривається від материнської плати гніздо роз'єму. Це досить серйозна поломка, що вимагає повного розбирання ноутбука і ремонту материнської плати з відновленням обірваних доріжок-провідників. Іноді в цьому випадку ремонт ноутбука посилюється вигорянням деталей материнської плати внаслідок короткого замикання при експлуатації ноутбука з несправним роз'ємом.

Що потрібно для здачі в ремонт ноутбука у сервісний центр IRONteam:

 • Не користуватися послугами "знайомих" і приватних майстрів. Вартість ремонту після таких дій може збільшитися у кілька разів.
 • Бажано заряджати акумулятор ноутбука (якщо це можливо).
 • Зарядний пристрій (адаптер живлення) для ноутбука.
 • Перед ремонтом проводиться діагностика, результатом якої визначається можливість ремонту ноутбука, або заміни пошкоджених вузлів, і обгрунтовується ціна ремонту.

Ремонт ноутбуків Samsung проводиться кваліфікованими фахівцями із застосуванням сучасних технологій і матеріалів. Деталі та вузли, необхідні для ремонту ноутбуків Apple замовляються безпосередньо у виробників або дилерів. Термін поставки в середньому займає 1-7 днів, а з-за кордону комплектуючих для ремонту ноутбуків до 40 днів.

Так само ми виконуємо:

 • ремонт ноутбуків і нетбуків Apple,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків Asus,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків Dell,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків Fujitsu і Fujitsu-siemens,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків Lenovo,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків Acer,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків IBM,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків LG,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків MSI,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків NEC,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків Samsung,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків Sony,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків Toshiba.

 

Pемонт ноутбуків Apple у Львові

Ремонт ноутбуків Apple у Львові - Львівський сервісний центр IRONteamApple Inc. - Це американська корпорація, виробник персональних і планшетних комп'ютерів, аудіоплеєрів, телефонів, програмного забезпечення.Основана в Каліфорнії Стівом Джобсом і Стівом Возняком, що зібрали в середині 1970-х свій перший персональний комп'ютер на базі процесора «MOS Technology 6502». Продавши кілька десятків таких комп'ютерів, молоді підприємці отримали фінансування і офіційно зареєстрували фірму 1 квітня 1976 .

Завдяки естетичному дизайну і застосуванню інноваційних технологій Apple створила унікальну репутацію в індустрії споживчої електроніки і має велику популярність, особливо в США.
Apple не балує споживача великою кількістю лінійок бюджетних ноутбуків. До 2008 року Apple випускала ноутбуки MacBook в полікарбонатних корпусах. Після 2008 року Apple MacBook Pro, MacBook Air випускаються в алюмінієвих Unibody - корпусі (з єдиного шматка металу). Висока якість збірки, міцний корпус, оригінальні інженерні рішення і власна операційна система роблять ноутбуки Apple, мабуть, найнадійнішими з серійних ноутбуків на сьогоднішній день.

 У В сервісний центр IRONteam у Львові, ноутбуки Apple потрапляють значно рідше інших марок, але, на жаль, і ці якісні машинки ламаються.

Ми робимо післягарантійний ремонт ноутбуків Apple всіх моделей.

Основні проблеми з ноутбуками Apple це, в першу чергу, як і з усіма іншими ноутбуками - відмова системи охолодження. Приблизно після року експлуатації система охолодження ноутбука забивається пилом і перестає справлятися зі своїм завданням. Якщо у Вас вдома є домашні тварини, то частинки шерсті забивають систему охолодження значно швидше. Якщо своєчасно провести чистку, то нічого страшного не станеться, якщо ноутбук кілька місяців буде експлуатуватися з забитої пилом системою охолодження, то знадобиться ремонт з повним розбиранням ноутбука, заміною теплопровідної пасти і, можливо, з ремонтом або заміною вентиляторів системи охолодження ноутбука. Другим, і найнебезпечнішим, наслідком несправної системи охолодження є перегрів відеочіпа і процесора ноутбука, що призводить до порушення пайки цих мікросхем та відриву їх від материнської плати. Найчастіше ця проблема вирішується ремонтом материнської плати ноутбука з перепайкой або заміною чіпів, але іноді, у разі розшаровування матеріалу плати, доводиться замінювати всю плату цілком.

Друга стандартна проблема - заклинювання шарнірів (петель) кришки ноутбука. У цьому випадку, крім механічних пошкоджень корпусу, в результаті механічних деформацій можуть вийти з ладу материнська плата ноутбука і матриця екрана. Якщо материнську плату ще можна спробувати відремонтувати, то тріснутий екран можна тільки замінити на нову матрицю. У нашому сервісному центрі ми проводимо ремонт петель з відновленням тріщин корпусу ноутбука.

Ну, і третя типова для всіх ноутбуків поломка - не завантажується операційна система. найчастіше це відбувається через недбалу експлуатацію ноутбука - переповнення жорсткого диска інформацією, фрагментація диска, наявність комп'ютерних вірусів. Ці проблеми можна уникнути якщо своєчасно проводити очищення диска від зайвої інформації, перевірку та очищення від комп'ютерних вірусів та проведення регламентних робіт з дефрагментації. Однак бувають випадки, коли з різних причин, виходить з ладу жорсткий диск ноутбука. Наш сервісний центр здійснює весь комплекс робіт з відновлення інформації та переносу системи на новий вінчестер

Що потрібно для здачі в ремонт ноутбука у сервісний центр IRONteam:

 • Не користуватися послугами "знайомих" і приватних майстрів. Вартість ремонту після таких дій може збільшитися у кілька разів.
 • Бажано заряджати акумулятор ноутбука (якщо це можливо).
 • Зарядний пристрій (адаптер живлення) для ноутбука.
 • Перед ремонтом проводиться діагностика, результатом якої визначається можливість ремонту ноутбука, або заміни пошкоджених вузлів, і обгрунтовується ціна ремонту.

Ремонт ноутбуків Apple проводиться кваліфікованими фахівцями із застосуванням сучасних технологій і матеріалів. Деталі та вузли, необхідні для ремонту ноутбуків Apple замовляються безпосередньо у виробників або дилерів. Термін поставки в середньому займає 1-7 днів, а з-за кордону комплектуючих для ремонту ноутбуків до 40 днів.

Так само ми виконуємо:

 • ремонт ноутбуків і нетбуків Acer,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків Asus,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків Dell,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків Fujitsu і Fujitsu-siemens,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків Lenovo,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків Hewlett-Packard (HP),
 • ремонт ноутбуків i нетбуків IBM,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків LG,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків MSI,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків NEC,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків Samsung,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків Sony,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків Toshiba

 

Ремонт ноутбуків і нетбуків Dell у Львові

Ремонт ноутбуків Dell у Львові - Львівський сервісний центр IRONteamDell, Inc. - Це американська корпорація, одна з найбільших компаній в області виробництва комп'ютерів. Заснована Майклом Деллом, в 1984 році в місті Остін (Техас) як PC Limited, з 1988 - Dell Computer, після 2003 -Dell Inc. У 1987 році вийшла на ринок Європи, в 1994 - на ринок Азіатсько-Тихоокеанського регіону. У 2005 році Fortune назвав Dell «компанією, що викликає найбільше захоплення в США» (у світовому рейтингу - третє місце).

Dell розробляє, виробляє, продає та обслуговує широкий набір моделей персональних комп'ютерів, ноутбуків, серверів, пристроїв зберігання даних, мережевого устаткування, КПК та іншого апаратного забезпечення.

Ноутбуки Dell заслужено вважаються однією з найбільш надійних марок

 У В сервісний центр IRONteam у Львові, ноутбуки Dell потрапляють не частіше за інших марок (але й не рідше).

Ми робимо післягарантійний ремонт ноутбуків Dell всіх моделей. 

Основні проблеми з ноутбуками Dell це, в першу чергу, як і з усіма іншими ноутбуками - відмова системи охолодження. Приблизно після року експлуатації система охолодження ноутбука забивається пилом і перестає справлятися зі своїм завданням. Якщо у Вас вдома є домашні тварини, то частинки шерсті забивають систему охолодження значно швидше. Якщо своєчасно провести чистку, то нічого страшного не станеться, якщо ноутбук кілька місяців буде експлуатуватися з забитої пилом системою охолодження, то знадобиться ремонт з повним розбиранням ноутбука, заміною теплопровідної пасти і, можливо, з ремонтом або заміною вентиляторів системи охолодження ноутбука. Другим, і найнебезпечнішим, наслідком несправної системи охолодження є перегрів відеочіпа і процесора ноутбука, що призводить до порушення пайки цих мікросхем та відриву їх від материнської плати. Найчастіше ця проблема вирішується ремонтом материнської плати ноутбука з перепайкою або заміною чіпів, але іноді, в разі розшаровування матеріалу плати, доводиться замінювати всю плату цілком. 

Друга стандартна проблема - заклинювання шарнірів (петель) кришки ноутбука. В цьому випадку, крім механічних пошкоджень корпусу, в результаті механічних деформацій можуть вийти з ладу материнська плата ноутбука і матриця екрана. Якщо материнську плату ще можна спробувати відремонтувати, то тріснутий екран можна тільки замінити на нову матрицю. У нашому сервісному центрі ми проводимо ремонт петель з відновленням тріщин корпусу ноутбука. 

Ну, і третя типова для всіх ноутбуків поломка - не завантажується операційна система. Найчастіше це відбувається через недбалу експлуатацію ноутбука - переповнення жорсткого диска інформацією, фрагментація диска, наявність комп'ютерних вірусів. Ці проблеми можна уникнути, якщо своєчасно проводити очищення диска від зайвої інформації, перевірку та очищення від комп'ютерних вірусів, і проведення регламентних робіт з дефрагментації. Однак бувають випадки, коли з різних причин, виходить з ладу жорсткий диск ноутбука. Наш сервісний центр здійснює весь комплекс робіт з відновлення інформації та переносу системи на новий вінчестер. 

Часто в наш сервісний центр надходять ноутбуки з відсутністю підсвічування екрану. Ця проблема відбувається у зв'язку з виходом з ладу лампочок підсвічування або плати управління підсвічуванням (інвертора). Ми робимо заміну ламп та ремонт або заміну інвертора. 

При неакуратному підключенні роз'єму живлення ноутбука (з застосуванням зайвої сили) в ноутбуці відривається від материнської плати гніздо роз'єму. Це досить серйозна поломка, що вимагає повного розбирання ноутбука і ремонту материнської плати з відновленням обірваних доріжок-провідників. Іноді в цьому випадку ремонт ноутбука посилюється вигорянням деталей материнської плати внаслідок короткого замикання при експлуатації ноутбука з несправним роз'ємом. 

Що потрібно для здачі в ремонт ноутбука у сервісний центр IRONteam:

 • Не користуватися послугами "знайомих" і приватних майстрів. Вартість ремонту після таких дій може збільшитися у кілька разів.
 • Бажано заряджати акумулятор ноутбука (якщо це можливо).
 • Зарядний пристрій (адаптер живлення) для ноутбука.
 • Перед ремонтом проводиться діагностика, результатом якої визначається можливість ремонту ноутбука, або заміни пошкоджених вузлів, і обгрунтовується ціна ремонту.

Ремонт ноутбуків Dell проводиться кваліфікованими фахівцями із застосуванням сучасних технологій і матеріалів. Деталі та вузли, необхідні для ремонту ноутбуків Apple замовляються безпосередньо у виробників або дилерів. Термін поставки в середньому займає 1-7 днів, а з-за кордону комплектуючих для ремонту ноутбуків до 40 днів.

Так само ми виконуємо:

 • ремонт ноутбуків і нетбуків Acer,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків Asus,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків Apple,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків Fujitsu і Fujitsu-siemens,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків Lenovo,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків Hewlett-Packard (HP),
 • ремонт ноутбуків i нетбуків IBM,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків LG,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків MSI,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків NEC,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків Samsung,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків Sony,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків Toshiba.

 

Ремонт ноутбуків і нетбуків Toshiba у Львові

Ремонт ноутбуків Toshiba у Львові - Львівський сервісний центр IRONteamКорпорація Toshiba була заснована в 1875 році в Японії паном Хисашиге Танака (Hisashige Tanaka). Спочатку вона називалася Tanaka Engineering Works. Після тривалого процесу злиття і перетворень - в 1978 році - компанія отримала свою сучасну назву - Toshiba. А незабаром після цього, в 1985 році, компанією був створений перший в світі портативний комп'ютер. За 126 років своєї історії компанія стала транснаціональною корпорацією і увійшла до числа найбільших світових виробників електроніки і електротехніки. В даний час Toshiba - багатогалузевий виробник і постачальник новітніх електронних та електричних приладів та обладнання, апаратури, систем зв'язку і передачі інформації, рішень і послуг, заснованих на використанні мережі Інтернет, електронних комплектуючих і матеріалів, енергетичних установок і систем електроживлення, систем промислової і соціальної інфраструктури, а також побутових приладів.

Toshiba - це відома своєю надійністю торгова марка, яка випускає якісні і довговічні ноутбуки. Але крім технічних несправностей, багато поломки виникають з вини користувача через неакуратне поводження з такою тендітною річчю. 

Модельний ряд включає в себе:

 • Satellite,
 • Satellite Pro,
 • Tecra,
 • Portege,
 • Qosmio,
 • Mini-notebook NB100
 • NB200 - нетбуки 

В сервісний центр IRONteam у Львові, ноутбуки Toshiba потрапляють не частіше за інших марок (але й не рідше). 

Ми виконуємо післягарантійний ремонт ноутбуків Toshiba всіх моделей. 

Основні проблеми з ноутбуками Toshiba це, в першу чергу, як і з усіма іншими ноутбуками - відмова системи охолодження. Приблизно після року експлуатації система охолодження ноутбука забивається пилом і перестає справлятися зі своїм завданням. Якщо у Вас вдома є домашні тварини, то частинки шерсті забивають систему охолодження значно швидше. Якщо своєчасно провести чистку, то нічого страшного не станеться, якщо ноутбук кілька місяців буде експлуатуватися з забитої пилом системою охолодження, то знадобиться ремонт з повним розбиранням ноутбука, заміною теплопровідної пасти і, можливо, з ремонтом або заміною вентиляторів системи охолодження ноутбука. Другим, і найнебезпечнішим, наслідком несправної системи охолодження є перегрів відеочіпа і процесора ноутбука, що призводить до порушення пайки цих мікросхем та відриву їх від материнської плати. Найчастіше ця проблема вирішується ремонтом материнської плати ноутбука з перепайкой або заміною чіпів, але іноді, в разі розшаровування матеріалу плати, доводиться замінювати всю плату цілком.

Друга стандартна проблема - заклинювання шарнірів (петель) кришки ноутбука. В цьому випадку, крім механічних пошкоджень корпусу, в результаті механічних деформацій можуть вийти з ладу материнська плата ноутбука і матриця екрана. Якщо материнську плату ще можна спробувати відремонтувати, то тріснутий екран можна тільки замінити на нову матрицю. У нашому сервісному центрі ми проводимо ремонт петель з відновленням тріщин корпусу ноутбука. 

Ну, і третя типова для всіх ноутбуків поломка - не завантажується операційна система. Найчастіше це відбувається через недбалу експлуатацію ноутбука - переповнення жорсткого диска інформацією, фрагментація диска, наявність комп'ютерних вірусів. Ці проблеми можна уникнути, якщо своєчасно проводити очищення диска від зайвої інформації, перевірку та очищення від комп'ютерних вірусів, і проведення регламентних робіт з дефрагментації. Однак бувають випадки, коли з різних причин, виходить з ладу жорсткий диск ноутбука. Наш сервісний центр здійснює весь комплекс робіт з відновлення інформації та переносу системи на новий вінчестер. 

Часто в наш сервісний центр надходять ноутбуки з відсутністю підсвічування екрану. Ця проблема відбувається у зв'язку з виходом з ладу лампочок підсвічування або плати управління підсвічуванням (інвертора). Ми робимо заміну ламп та ремонт або заміну інвертора. 

При неакуратному підключенні роз'єму живлення ноутбука (з застосуванням зайвої сили) в ноутбуці відривається від материнської плати гніздо роз'єму. Це досить серйозна поломка, що вимагає повного розбирання ноутбука і ремонту материнської плати з відновленням обірваних доріжок-провідників. Іноді в цьому випадку ремонт ноутбука посилюється вигорянням деталей материнської плати внаслідок короткого замикання при експлуатації ноутбука з несправним роз'ємом. 

Що потрібно для здачі в ремонт ноутбука у сервісний центр IRONteam:

 • Не користуватися послугами "знайомих" і приватних майстрів. Вартість ремонту після таких дій може збільшитися у кілька разів.
 • Бажано заряджати акумулятор ноутбука (якщо це можливо).
 • Зарядний пристрій (адаптер живлення) для ноутбука.
 • Перед ремонтом проводиться діагностика, результатом якої визначається можливість ремонту ноутбука, або заміни пошкоджених вузлів, і обгрунтовується ціна ремонту.

Ремонт ноутбуків Toshiba проводиться кваліфікованими фахівцями із застосуванням сучасних технологій і матеріалів. Деталі та вузли, необхідні для ремонту ноутбуків Apple замовляються безпосередньо у виробників або дилерів. Термін поставки в середньому займає 1-7 днів, а з-за кордону комплектуючих для ремонту ноутбуків до 40 днів.

Так само ми виконуємо:

 • ремонт ноутбуків і нетбуків Acer,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків Asus,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків Apple,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків Fujitsu і Fujitsu-siemens,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків Lenovo,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків Hewlett-Packard (HP),
 • ремонт ноутбуків i нетбуків IBM,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків LG,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків MSI,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків NEC,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків Samsung,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків Sony,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків Dell.

 

Ремонт ноутбуків і нетбуків Sony у Львові

Ремонт ноутбуків Sony у Львові - Львівський сервісний центр IRONteamНазва компанії «Sony» відбулася, від латинського слово «sonus», тобто «звук», від якого згодом утворилися слова «sound» та «sonic». Поряд з цим значенням, існує також вираз «sonny boy», колись популярне в Японії, яке асоціювали з молодими, незалежними і повними нових ідей людьми. Компанія була заснована в Токіо в 1946 році інженером Масару Ібука і фізиком Акіо Моріта, який вклав у компанію суму, еквівалентну 190.000 ієн, достатню, щоб найняти 20 робітників, які займалися ремонтом електричного обладнання та робили спроби виробляти власну продукцію. Серед видатних винаходів компанії перший кольоровий телевізор Trinitron, що з'явився в 1968, кольорові відеокасети - в 1971, відеомагнітофон Betamax в 1975, walkman в 1979, 3.5-дюймові дискети в 1989, електронний фотоапарат в 1981, а також перший в світі cd-плейер в 1982, перша домашня відеокамера в 1983, перша цифрова відеокамера в 1985 і так далі, цей список можна продовжити до наших днів. Майже через 60 років після того, як фірма почала свою діяльність, кількість працівників збільшилася від двадцяти до 160.000 по всьому світу. 

Модельний ряд включає в себе:  

 • VAIO: AW, CS, FW, NS, NW, P, SR, TT, Z, W, LN, LV і RT.

Ремонт ноутбуків Sony, в основному, проводиться через механічних пошкоджень з вини самого користувача. Моделі цієї марки по праву вважаються одними з найкращих оскільки виготовляються з дотриманням всіх вимог і технологій. Але і в цих ноутбуках є слабкі місця. Вони схильні до перегріву і від цього страждає материнська плата і різні близько розташованих деталі. 

Ми виконуємо післягарантійний ремонт ноутбуків Sony всіх моделей. 

Основні проблеми з ноутбуками Sony це, в першу чергу, як і з усіма іншими ноутбуками - відмова системи охолодження. Приблизно після року експлуатації система охолодження ноутбука забивається пилом і перестає справлятися зі своїм завданням. Якщо у Вас вдома є домашні тварини, то частинки шерсті забивають систему охолодження значно швидше. Якщо своєчасно провести чистку, то нічого страшного не станеться, якщо ноутбук кілька місяців буде експлуатуватися з забитої пилом системою охолодження, то знадобиться ремонт з повним розбиранням ноутбука, заміною теплопровідної пасти і, можливо, з ремонтом або заміною вентиляторів системи охолодження ноутбука. Другим, і найнебезпечнішим, наслідком несправної системи охолодження є перегрів відеочіпа і процесора ноутбука, що призводить до порушення пайки цих мікросхем та відриву їх від материнської плати. Найчастіше ця проблема вирішується ремонтом материнської плати ноутбука з перепайкой або заміною чіпів, але іноді, в разі розшаровування матеріалу плати, доводиться замінювати всю плату цілком.

Друга стандартна проблема - заклинювання шарнірів (петель) кришки ноутбука. В цьому випадку, крім механічних пошкоджень корпусу, в результаті механічних деформацій можуть вийти з ладу материнська плата ноутбука і матриця екрана. Якщо материнську плату ще можна спробувати відремонтувати, то тріснутий екран можна тільки замінити на нову матрицю. У нашому сервісному центрі ми проводимо ремонт петель з відновленням тріщин корпусу ноутбука. 

Ну, і третя типова для всіх ноутбуків поломка - не завантажується операційна система. Найчастіше це відбувається через недбалу експлуатацію ноутбука - переповнення жорсткого диска інформацією, фрагментація диска, наявність комп'ютерних вірусів. Ці проблеми можна уникнути, якщо своєчасно проводити очищення диска від зайвої інформації, перевірку та очищення від комп'ютерних вірусів, і проведення регламентних робіт з дефрагментації. Однак бувають випадки, коли з різних причин, виходить з ладу жорсткий диск ноутбука. Наш сервісний центр здійснює весь комплекс робіт з відновлення інформації та переносу системи на новий вінчестер. 

Часто в наш сервісний центр надходять ноутбуки з відсутністю підсвічування екрану. Ця проблема відбувається у зв'язку з виходом з ладу лампочок підсвічування або плати управління підсвічуванням (інвертора). Ми робимо заміну ламп та ремонт або заміну інвертора. 

При неакуратному підключенні роз'єму живлення ноутбука (з застосуванням зайвої сили) в ноутбуці відривається від материнської плати гніздо роз'єму. Це досить серйозна поломка, що вимагає повного розбирання ноутбука і ремонту материнської плати з відновленням обірваних доріжок-провідників. Іноді в цьому випадку ремонт ноутбука посилюється вигорянням деталей материнської плати внаслідок короткого замикання при експлуатації ноутбука з несправним роз'ємом. 

Що потрібно для здачі в ремонт ноутбука у сервісний центр IRONteam:

 • Не користуватися послугами "знайомих" і приватних майстрів. Вартість ремонту після таких дій може збільшитися у кілька разів.
 • Бажано заряджати акумулятор ноутбука (якщо це можливо).
 • Зарядний пристрій (адаптер живлення) для ноутбука.
 • Перед ремонтом проводиться діагностика, результатом якої визначається можливість ремонту ноутбука, або заміни пошкоджених вузлів, і обгрунтовується ціна ремонту.

Ремонт ноутбуків Sony проводиться кваліфікованими фахівцями із застосуванням сучасних технологій і матеріалів. Деталі та вузли, необхідні для ремонту ноутбуків Apple замовляються безпосередньо у виробників або дилерів. Термін поставки в середньому займає 1-7 днів, а з-за кордону комплектуючих для ремонту ноутбуків до 40 днів.

Так само ми виконуємо:

 • ремонт ноутбуків і нетбуків Acer,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків Asus,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків Apple,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків Fujitsu і Fujitsu-siemens,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків Lenovo,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків Hewlett-Packard (HP),
 • ремонт ноутбуків i нетбуків IBM,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків LG,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків MSI,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків NEC,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків Samsung,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків Toshiba,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків Dell.

 

Ремонт ноутбуків і нетбуків Lenovo у Львові

Ремонт ноутбуків Lenovo у Львові - Львівський сервісний центр IRONteam

Lenovo Group Limited  — китайська компанія, виробник, ПК, ноутбуків, мобільних телефонів та іншої сучасної електроніки. У другому кварталі 2013 року китайська компанія Lenovo Group Ltd стала лідером на світовому ринку персональних комп'ютерів, свідчать результати останніх досліджень IDC і Gartner. За даними IDC, Lenovo досягла 16,7% світового ринку ПК у другому кварталі 2013 року, порівняно з 15,0% у другому кварталі минулого року. Зареєстрована в Гонконзі, головні офіси у Пекіні, Моррисвіллі (західне передмістя столиці Північної Кароліни міста Ралі) й у Сінгапурі. Компанія здобула світову відомість, коли 2004 придбала підрозділ персональних комп'ютерів корпорації IBM, відкривача галузі, — разом з усіма відповідними торговими марками

Ноутбуки торгової марки Lenovo дуже часті гості в сервісних центрах, але це не відноситься в основному до бюджетних моделей даного бренду. 

Ми виконуємо післягарантійний ремонт ноутбуків Lenovo всіх моделей. 

Основні проблеми з ноутбуками Lenovo це, в першу чергу, як і з усіма іншими ноутбуками - відмова системи охолодження. Приблизно після року експлуатації система охолодження ноутбука забивається пилом і перестає справлятися зі своїм завданням. Якщо у Вас вдома є домашні тварини, то частинки шерсті забивають систему охолодження значно швидше. Якщо своєчасно провести чистку, то нічого страшного не станеться, якщо ноутбук кілька місяців буде експлуатуватися з забитої пилом системою охолодження, то знадобиться ремонт з повним розбиранням ноутбука, заміною теплопровідної пасти і, можливо, з ремонтом або заміною вентиляторів системи охолодження ноутбука. Другим, і найнебезпечнішим, наслідком несправної системи охолодження є перегрів відеочіпа і процесора ноутбука, що призводить до порушення пайки цих мікросхем та відриву їх від материнської плати. Найчастіше ця проблема вирішується ремонтом материнської плати ноутбука з перепайкой або заміною чіпів, але іноді, в разі розшаровування матеріалу плати, доводиться замінювати всю плату цілком.

Друга стандартна проблема - заклинювання шарнірів (петель) кришки ноутбука. В цьому випадку, крім механічних пошкоджень корпусу, в результаті механічних деформацій можуть вийти з ладу материнська плата ноутбука і матриця екрана. Якщо материнську плату ще можна спробувати відремонтувати, то тріснутий екран можна тільки замінити на нову матрицю. У нашому сервісному центрі ми проводимо ремонт петель з відновленням тріщин корпусу ноутбука. 

Ну, і третя типова для всіх ноутбуків поломка - не завантажується операційна система. Найчастіше це відбувається через недбалу експлуатацію ноутбука - переповнення жорсткого диска інформацією, фрагментація диска, наявність комп'ютерних вірусів. Ці проблеми можна уникнути, якщо своєчасно проводити очищення диска від зайвої інформації, перевірку та очищення від комп'ютерних вірусів, і проведення регламентних робіт з дефрагментації. Однак бувають випадки, коли з різних причин, виходить з ладу жорсткий диск ноутбука. Наш сервісний центр здійснює весь комплекс робіт з відновлення інформації та переносу системи на новий вінчестер. 

Часто в наш сервісний центр надходять ноутбуки з відсутністю підсвічування екрану. Ця проблема відбувається у зв'язку з виходом з ладу лампочок підсвічування або плати управління підсвічуванням (інвертора). Ми робимо заміну ламп та ремонт або заміну інвертора. 

При неакуратному підключенні роз'єму живлення ноутбука (з застосуванням зайвої сили) в ноутбуці відривається від материнської плати гніздо роз'єму. Це досить серйозна поломка, що вимагає повного розбирання ноутбука і ремонту материнської плати з відновленням обірваних доріжок-провідників. Іноді в цьому випадку ремонт ноутбука посилюється вигорянням деталей материнської плати внаслідок короткого замикання при експлуатації ноутбука з несправним роз'ємом. 

Що потрібно для здачі в ремонт ноутбука у сервісний центр IRONteam:

 • Не користуватися послугами "знайомих" і приватних майстрів. Вартість ремонту після таких дій може збільшитися у кілька разів.
 • Бажано заряджати акумулятор ноутбука (якщо це можливо).
 • Зарядний пристрій (адаптер живлення) для ноутбука.
 • Перед ремонтом проводиться діагностика, результатом якої визначається можливість ремонту ноутбука, або заміни пошкоджених вузлів, і обгрунтовується ціна ремонту.

Ремонт ноутбуків Lenovo проводиться кваліфікованими фахівцями із застосуванням сучасних технологій і матеріалів. Деталі та вузли, необхідні для ремонту ноутбуків Apple замовляються безпосередньо у виробників або дилерів. Термін поставки в середньому займає 1-7 днів, а з-за кордону комплектуючих для ремонту ноутбуків до 40 днів.

Так само ми виконуємо:

 • ремонт ноутбуків і нетбуків Acer,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків Asus,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків Apple,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків Fujitsu і Fujitsu-siemens,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків Sony,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків Hewlett-Packard (HP),
 • ремонт ноутбуків i нетбуків IBM,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків LG,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків MSI,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків NEC,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків Samsung,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків Toshiba,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків Dell.

 

Ремонт ноутбуков і нетбуків Asus у Львові

 

Ремонт ноутбуків Asus у Львові - Львівський сервісний центр IRONteamASUSTeK Computer Inc. (зазвичай називається просто ASUS) - розташована на Тайвані. Це компанія, що виробляє комп'ютерні компоненти, такі як материнські плати, графічні карти, а також ноутбуки, монітори, мобільні телефони та оптичні пріводи. Назва торгової марки ASUS походить від слова Pegasus (Пегас) . Голова правління ASUSTeK Computer - Джонні Ши (Johnny Shih)

Asus діляться на серії :

 • a series - універсальні ноутбуки Ноутбуки
 • b series - бізнес ноутбуки
 • g series - ігрові ноутбуки
 • n series - мультимедійні ноутбуки
 • k series - універсальні ноутбуки
 • u series - портативні ноутбуки
 • p series - бізнес ноутбуки
 • bamboo series - стильні бамбукові ноутбуки

В Наш сервісний центр IRONteam у Львові ремонтує такі поломки:

 • ремонт (заміну) материнських плат ноутбуків asus;
 • ремонт (ребоулінг) відеочіпа ноутбуків asus;
 • ремонт і заміну відеокарти ноутбуків asus;
 • ремонт (відновлення пайки) чіпів ноутбуків asus;
 • ремонт ланцюгів живлення ноутбуків asus;
 • ремонт звукових ланцюгів ноутбуків asus;
 • ремонт і заміну шлейфів матриці ноутбуків asus;
 • ремонт (заміну клавіатури ноутбуків asus;
 • заміну і ремонт CD/DVD-RW ноутбука;
 • заміну матриць і лампи підсвічування ноутбуків;
 • ремонт (заміну інвертора лампи ноутбука;
 • ремонт роз'ємів живлення і портів ноутбуків;
 • відновлення забутого пароля БІОСа (bios);
 • заміну акумуляторів ноутбуків asus;
 • ремонт, (заміну) блоку живлення ноутбуків asus;
 • заміну жорстких дисків зі збереженням даних з Вашого старого вінчестера;
 • установку (заміну) модулів оперативної пам'яті ноутбуків asus;
 • ремонт механічних пошкоджень корпусу ноутбука asus;
 • ремонт шарнірів (петель) ноутбуків asus;.
 • ... І багато іншого .

Що потрібно для здачі в ремонт ноутбука у сервісний центр IRONteam:

 • Не користуватися послугами "знайомих" і приватних майстрів. Вартість ремонту після таких дій може збільшитися у кілька разів.
 • Бажано заряджати акумулятор ноутбука (якщо це можливо).
 • Зарядний пристрій (адаптер живлення) для ноутбука.
 • Перед ремонтом проводиться діагностика, результатом якої визначається можливість ремонту ноутбука, або заміни пошкоджених вузлів, і обгрунтовується ціна ремонту.

Ремонт ноутбуків Lenovo проводиться кваліфікованими фахівцями із застосуванням сучасних технологій і матеріалів. Деталі та вузли, необхідні для ремонту ноутбуків Apple замовляються безпосередньо у виробників або дилерів. Термін поставки в середньому займає 1-7 днів, а з-за кордону комплектуючих для ремонту ноутбуків до 40 днів.

Так само ми виконуємо:

 • ремонт ноутбуків і нетбуків Acer,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків Lenovo,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків Apple,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків Fujitsu і Fujitsu-siemens,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків Sony,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків Hewlett-Packard (HP),
 • ремонт ноутбуків i нетбуків IBM,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків LG,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків MSI,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків NEC,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків Samsung,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків Toshiba,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків Dell.

 

Ремонт ноутбуків і нетбуків Fujitsu і Fujitsu-Siemens у Львові

Ремонт ноутбуків Fujitsu у Львові - Львівський сервісний центр IRONteamУ 1923 році була заснована японська компанія Fuji Denki Seizo KK (англ. Fuji Electric Company)- це спільне підприємство з випуску електричного обладнання Siemens AG і Furukawa Denki Kogyo. Пізніше, в 1984 році ця компанія стала називатися Fuji Electric. 20 червня 1935 зі складу Fuji Denki Seizo KK виділяється компанія Fuji Tsushinki Seizo, англ. Fuji Telecommunications Equipment Manufacturing), що займалася обладнанням для телефонії і стала згодом компанією Fujitsu. Компанія тісно співпрацює з концерном Siemens AG. В квітні 1978 року між компаніями було укладено угоду про спільне виробництво комп'ютерів, а в 1999 році була створена дочірня компанія Fujitsu Siemens Computers. В 2008 компанія Siemens заявила, що комп'ютерний бізнес не є для компанії профільним і вийшла з підприємства. Відповідно, Fujitsu викупила частку партнерів за € 450 млн і отримала в спадок всі регіональні офіси і штат співробітників Fujitsu Siemens Computers. C 1 квітня 2009 компанія називається Fujitsu Technology Solutions і спеціалізується на ІТ-рішеннях

Ремонт ноутбуків Fujitsu і Fujitsu Siemens робиться нашими фахівцями на високому рівні. У команді нашого сервісного центру тільки висококваліфіковані співробітники, які готові запропонувати Вам послуги з ремонту ноутбуків торгової марки Fujitsu Siemens.   В наш сервісний центр IRONteam у Львові ноутбуки Fujitsu Siemens потрапляють не частіше за інших марок (але й не рідше). 

  Ми робимо післягарантійний ремонт ноутбуків Fujitsu Siemens всіх моделей.

  Основні проблеми з ноутбуками Fujitsu Siemens це, в першу чергу, як і з усіма іншими ноутбуками - відмова системи охолодження. Приблизно після року експлуатації система охолодження ноутбука забивається пилом і перестає справлятися зі своїм завданням. Якщо у Вас вдома є домашні тварини, то частинки шерсті забивають систему охолодження значно швидше. Якщо своєчасно провести чистку, то нічого страшного не станеться, якщо ноутбук кілька місяців буде експлуатуватися з забитої пилом системою охолодження то знадобиться ремонт з повним розбиранням ноутбука, заміною теплопровідної пасти і, можливо, з ремонтом або заміною вентиляторів системи охолодження ноутбука. Другим, і найнебезпечнішим, наслідком несправної системи охолодження є перегрів відеочіпа і процесора ноутбука, що призводить до порушення пайки цих мікросхем та відриву їх від материнської плати. Найчастіше ця проблема вирішується ремонтом материнської плати ноутбука з перепайкой або заміною чіпів, але іноді, в разі розшаровування матеріалу плати, доводиться замінювати всю плату цілком. 

  Друга стандартна проблема - заклинювання шарнірів (петель) кришки ноутбука. В цьому випадку, крім механічних пошкоджень корпусу, в результаті механічних деформацій можуть вийти з ладу материнська плата ноутбука і матриця екрана. Якщо материнську плату ще можна спробувати відремонтувати, то тріснутий екран можна лише замінити на нову матрицю. У нашому сервісному центрі ми проводимо ремонт петель з відновленням тріщин корпусу ноутбука. 

  Ну, і третя типова для всіх ноутбуків поломка - не завантажується операційна система. найчастіше це відбувається через недбалої експлуатації ноутбука - переповнення жорсткого диска інформацією, фрагментація диска, наявність комп'ютерних вірусів. Ці проблеми можна уникнути якщо своєчасно проводити очищення диска від зайвої інформації, перевірку та очищення від комп'ютерних вірусів та проведення регламентних робіт з дефрагментації. Однак бувають випадки, коли з різних причин, виходить з ладу жорсткий диск ноутбука. Наш сервісний центр виробляє весь комплекс робіт з відновлення інформації та переносу системи на новий вінчестер. 

 Часто в наш сервісний центр надходять ноутбуки Fujitsu з відсутністю підсвічування екрану. Ця проблема відбувається у зв'язку з виходом з ладу лампочок підсвічування або плати управління підсвічуванням (інвертора). Ми виробляємо заміну лампочок та ремонт або заміну інвертора. 

  При неакуратному підключенні роз'єму живлення ноутбука (з застосуванням зайвої сили) в ноутбуці відривається від материнської плати гніздо роз'єму. Це досить серйозна поломка, що вимагає повного розбирання ноутбука і ремонту материнської плати з відновленням обірваних доріжок-провідників. Іноді в цьому випадку ремонт ноутбука посилюється вигорянням деталей материнської плати внаслідок короткого замикання при експлуатації ноутбука з несправним роз'ємом. 

Що потрібно для здачі в ремонт ноутбука у сервісний центр IRONteam:

 • Не користуватися послугами "знайомих" і приватних майстрів. Вартість ремонту після таких дій може збільшитися у кілька разів.
 • Бажано заряджати акумулятор ноутбука (якщо це можливо).
 • Зарядний пристрій (адаптер живлення) для ноутбука.
 • Перед ремонтом проводиться діагностика, результатом якої визначається можливість ремонту ноутбука, або заміни пошкоджених вузлів, і обгрунтовується ціна ремонту.

Ремонт ноутбуків Fujitsu і Fujitsu Siemens проводиться кваліфікованими фахівцями із застосуванням сучасних технологій і матеріалів. Деталі та вузли, необхідні для ремонту ноутбуків Apple замовляються безпосередньо у виробників або дилерів. Термін поставки в середньому займає 1-7 днів, а з-за кордону комплектуючих для ремонту ноутбуків до 40 днів.

Так само ми виконуємо:

 • ремонт ноутбуків і нетбуків Acer,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків Lenovo,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків Apple,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків Asus,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків Sony,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків Hewlett-Packard (HP),
 • ремонт ноутбуків i нетбуків IBM,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків LG,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків MSI,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків NEC,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків Samsung,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків Toshiba,
 • ремонт ноутбуків i нетбуків Dell.

Сервісний центр IRONteam.

Виклик майстра по комп'ютервам і ноутбукам у Львові - IRONteam

Виклик майстра 0968712015 

Виклик майстра у нас є платним. 

Іноді виникають такі ситуації, коли Ваш ноутбук або комп'ютер не підкоряється вашим командам, даючи збої. Відбувається це, як не дивно, в найбільш невідповідні моменти, скажімо, коли потрібно терміново підготувати якийсь дуже важливий документ або ж відправити лист. А часом і улюблена гра зависає на самому цікавому місці, коли йде питання життя і смерті. Чи ваша техніка працює не коректно, скажімо принтер не хоче друкувати, жує листки тощо

Причинами таких неприємних сюрпризів можуть бути самі різні нюанси: помилки в програмному забезпеченні, вихід з ладу якогось важливого елементу, віруси і так далі. Не варто пробувати налагодити роботу Вашої техніки своїми силами, адже цим Ви тільки погіршите ситуацію, що склалася. Ось тому ми рекомендуємо довіряти діагностику і ремонт ПК на дому у Львові або діагностику, ремонт і заправку принтерів у Львові тільки кваліфікованим фахівцям від IRONteam

Слід зазначити, що найбільш високою популярністю має послуга "ремонт комп'ютера вдома у Львові", "ремонт комп'ютера в офісі у Львові", "чистка ноутбука дома у Львові", "комп'ютерна діагностика у Львові" та безліч інших. В цьому випадку майстер по ремонту приїжджає прямо за вказаною адресою для того, щоб здійснити ремонт комп'ютера чи ремонтноутбука у Львові терміново. Завдяки такій послузі Ви уникнете переживань відносно того, що робитимуть з вашою технікою, а також вам не потрібно буде носитися з ПК по всьому місту в пошуку хорошого майстра - за викликом він приїде у зручний для вас час. 

Для того, щоб швидко надати допомогу і здійснити якісний ремонт комп'ютерів вдома у нас є все необхідне обладнання та інструменти. Не важливо чи потрібно здійснити налаштування операційної системи або ж складний ремонт ноутбука або ж персонального комп'ютера, ми швидко і з гарантією усунемо будь-якої складності неполадки і при необхідності зробимо налаштування комп'ютера у Львові у вас дома. 

Крім того, наші фахівці проконсультують Вас, приїхавши за вказаною адресою, і зроблять діагностику вашого ПК. Слід зазначити, що тільки після діагностики наш майстер по ремонту комп'ютерів зможе сказати вам причини неполадок, вартість їх усунення і чи можливо здійснити ремонт в домашніх умовах. Якщо ж ремонт вдома неможливий, він візьме його в майстерню і поверне його вам в цілості й схоронності в максимально короткі терміни вже в робочому стані. 

Для економії часу ми впровадили віддалене адміністрування (При умові, якщо у Вас завантажується операційна система коректно і є доступ до інтернету) через віддалений робочий стілTeamViewer, Ammyy Admin чи Radmin (Оплата в цьому випадку здійснюється перерахунком коштів на платіжну систему  чи банківську картку). При замовленні цієї послуги, Ви економите:

 • час, за який майстер приїде до Вас,
 • гроші, які Ви заплатите за виклик
 • нерви, які заспокоюєте приємним чаюванням в домашньому затишку.

 Якщо у Вас фірма чи організація, і утримання системного адміністратора виходить надто дорого, компанія IRONteam допоможе Вам швидко і вчасно обслуговувати Вашу офісну техніку.

Виклик майстра є платним. Це пояснюється підвищенням тарифів на паливно-мастильні матеріали.
Ціна виклику залежить від віддаленості об'єкта від офісу.
Мінімальна ціна за виклик - 100 грн.

Якщо Ваш комп'ютер висне, не включається, програмне забезпечення працює нестабільно, система повідомляє про наявність вірусів - терміново телефонуйте нам. Наша висококваліфікована комп'ютерна допомога - це простий шлях до вирішення будь-яких проблем, які можуть виникнути з вашим пристроєм.

 

(096) 8712015

(063) 2873009

(097) 6322515

(063) 3214254

(067) 3586271

(063) 2380458

 

 

 

VK

Facebook


Google plus

Joomla Plugins

Замовити послугу

 

Ваше Ім'я
Зворотний e-mail
Номер Телефону 1
Номер Телефону 2
Чи потрібно передзвонити? (ТАК/НІ)
Виклик майста (ТАК/НІ)
Категорія
Адреса
Додаткова інформація
Повідомлення
Прикріплення файлу, max: 9 mb
Число на картинці

Умови надання послуг

Завантажити прайс

Завантажити повний прайс лист послуг сервісного центру IRONteam.

Завантажити

BBEPX