Menu

Якщо вашому ноутбуку більше 6 місяців, він неминуче шуміти і грітися. Це - неминуче, так як в повітрі приміщення завжди є пил та інші дрібні частки. Для того щоб дорога техніка передчасно не вийшла з ладу, потрібно про неї постійно піклуватися. У Вашому випадку головною профілактичною мірою є чищення системи охолодження ноутбука. Якщо Ви помітили, такі ознаки некоректної роботи ноутбука:

  • ноутбук не завантажується
  • не працюють порти, наприклад, USB;
  • по екрану йдуть вертикальні або горизонтальні смуги, з'являється брижі;
  • ноутбук вимикається після декількох секунд/хвилин роботи;
  • вимикається при роботі на колінах або м'яких поверхнях (на ліжку, ковдрі).

То швидше за все Вам необхідна чистка від пилу системи охолодження Вашого ноутбука.

Чистка ноутбука від пилу і бруду в сервісному центрі у львові IRONteam

Навіщо робити чистку ноутбука в сервісному центрі?

З часом ноутбук засмічується всередині, а це Ви запобігти не зможете ну ніяк. Якщо Ви помітили якусь ознаку несправності в роботі ноутбука і пов'язуєте це з необхідністю чищення, звичайно, Ви можете відкрутити кришку корпусу і протерти деталі, але ми настійно не рекомендуємо цього робити. Один невірний рух - і Ви можете зламати голки процесора або відірвати якийсь дріт, кріплення матриці, вирвати шлейф клавіатури, тощо а це загрожує вже не чищенням, а ремонтом, і часто недешевим.

Чому вигідно робити профілактику ноутбука регулярно?

Чищення і профілактика ноутбука - по суті, різні речі. Найчастіше ноутбук віддають «на чистку» не тоді, коли були помічені перші ознаки збоїв системи охолодження, а коли на ньому вже не можна працювати належним чином або ж з пристроєм сталася неприємність - на нього було пролито каву або перекинуто щось сипуче, яке власник не може видалити повністю сам. А профілактика - це вже інша справа, адже поломка, як хвороба - її легше запобігти, ніж лікувати.

  • Регулярне профілактичне чищення ноутбука і заміна термоінтерфейсів проводиться для того, щоб продовжити термін служби ноутбука і уникнути збоїв в його роботі.
  • Частота виконання профілактики ноутбука безпосередньо залежить від того, в яких умовах Ви на ньому працюєте і як Ви за ним доглядаєте. Якщо Ви звикли працювати з ноутбуком на колінах, на вулиці або ж якщо у Вас є домашня тварина, регулярна профілактична чистка (раз на півроку або хоча б раз на рік) Вашому ноутбуку просто необхідна!

Ну і найголовніше - набагато вигідніше раз на півроку зробити профілактику, яка коштує 150-250 грн і виконується в продовж години, ніж ремонтувати материнську плату, яка коштує в 5-10 разів дорожче. Проста чистка куллера, заміна термопасти та термопрокладок в ноутбуці може врятувати ваш комп'ютер від складної поломки.

 

Сервісний центр IRONteam.

Виклик майстра по комп'ютервам і ноутбукам у Львові - IRONteam

Виклик майстра 0968712015 

Виклик майстра у нас є платним. 

Іноді виникають такі ситуації, коли Ваш ноутбук або комп'ютер не підкоряється вашим командам, даючи збої. Відбувається це, як не дивно, в найбільш невідповідні моменти, скажімо, коли потрібно терміново підготувати якийсь дуже важливий документ або ж відправити лист. А часом і улюблена гра зависає на самому цікавому місці, коли йде питання життя і смерті. Чи ваша техніка працює не коректно, скажімо принтер не хоче друкувати, жує листки тощо

Причинами таких неприємних сюрпризів можуть бути самі різні нюанси: помилки в програмному забезпеченні, вихід з ладу якогось важливого елементу, віруси і так далі. Не варто пробувати налагодити роботу Вашої техніки своїми силами, адже цим Ви тільки погіршите ситуацію, що склалася. Ось тому ми рекомендуємо довіряти діагностику і ремонт ПК на дому у Львові або діагностику, ремонт і заправку принтерів у Львові тільки кваліфікованим фахівцям від IRONteam

Слід зазначити, що найбільш високою популярністю має послуга "ремонт комп'ютера вдома у Львові", "ремонт комп'ютера в офісі у Львові", "чистка ноутбука дома у Львові", "комп'ютерна діагностика у Львові" та безліч інших. В цьому випадку майстер по ремонту приїжджає прямо за вказаною адресою для того, щоб здійснити ремонт комп'ютера чи ремонтноутбука у Львові терміново. Завдяки такій послузі Ви уникнете переживань відносно того, що робитимуть з вашою технікою, а також вам не потрібно буде носитися з ПК по всьому місту в пошуку хорошого майстра - за викликом він приїде у зручний для вас час. 

Для того, щоб швидко надати допомогу і здійснити якісний ремонт комп'ютерів вдома у нас є все необхідне обладнання та інструменти. Не важливо чи потрібно здійснити налаштування операційної системи або ж складний ремонт ноутбука або ж персонального комп'ютера, ми швидко і з гарантією усунемо будь-якої складності неполадки і при необхідності зробимо налаштування комп'ютера у Львові у вас дома. 

Крім того, наші фахівці проконсультують Вас, приїхавши за вказаною адресою, і зроблять діагностику вашого ПК. Слід зазначити, що тільки після діагностики наш майстер по ремонту комп'ютерів зможе сказати вам причини неполадок, вартість їх усунення і чи можливо здійснити ремонт в домашніх умовах. Якщо ж ремонт вдома неможливий, він візьме його в майстерню і поверне його вам в цілості й схоронності в максимально короткі терміни вже в робочому стані. 

Для економії часу ми впровадили віддалене адміністрування (При умові, якщо у Вас завантажується операційна система коректно і є доступ до інтернету) через віддалений робочий стілTeamViewer, Ammyy Admin чи Radmin (Оплата в цьому випадку здійснюється перерахунком коштів на платіжну систему  чи банківську картку). При замовленні цієї послуги, Ви економите:

  • час, за який майстер приїде до Вас,
  • гроші, які Ви заплатите за виклик
  • нерви, які заспокоюєте приємним чаюванням в домашньому затишку.

 Якщо у Вас фірма чи організація, і утримання системного адміністратора виходить надто дорого, компанія IRONteam допоможе Вам швидко і вчасно обслуговувати Вашу офісну техніку.

Виклик майстра є платним. Це пояснюється підвищенням тарифів на паливно-мастильні матеріали.
Ціна виклику залежить від віддаленості об'єкта від офісу.
Мінімальна ціна за виклик - 100 грн.

Якщо Ваш комп'ютер висне, не включається, програмне забезпечення працює нестабільно, система повідомляє про наявність вірусів - терміново телефонуйте нам. Наша висококваліфікована комп'ютерна допомога - це простий шлях до вирішення будь-яких проблем, які можуть виникнути з вашим пристроєм.

 

(096) 8712015

(063) 2873009

(097) 6322515

(063) 3214254

(067) 3586271

(063) 2380458

 

 

 

VK

Facebook


Google plus

Joomla Plugins

Замовити послугу

 

Ваше Ім'я
Зворотний e-mail
Номер Телефону 1
Номер Телефону 2
Чи потрібно передзвонити? (ТАК/НІ)
Виклик майста (ТАК/НІ)
Категорія
Адреса
Додаткова інформація
Повідомлення
Прикріплення файлу, max: 9 mb
Число на картинці

Умови надання послуг

Завантажити прайс

Завантажити повний прайс лист послуг сервісного центру IRONteam.

Завантажити

BBEPX