П
Р
И
Є
Д
Н
У
Й
С
Я

IRONteam facebook

IRONteam vkontakte

 

 

Menu

Ремонт комп'ютера у Льові - IRONteamСервісний центр "IRONteam"надає послуги з ремонту, модернізації (upgrade) та сервісного обслуговування персональних комп'ютерів (ПК) у Львові. Ми швидко визначимо і усунемо несправність, при необхідності проведемо модернізацію, встановлення та налаштування програмного забезпечення. Гарантуємо короткі терміни і високу якість виконаних робіт.

На сьогоднішній день, досить важко уявити сучасний офіс або будинок без комп'ютера, за яким потрібно доглядати, як і за будь-якою іншою технікою. У багатьох випадках ремонт системних блоків необхідний при виході з ладу якогось компонента або ж всієї системи. У даному випадку варто відразу ж звернутися до професіоналів своєї справи. Наш сервісний центр якісно і оперативно проводить ремонт системних блоків будь-якої складності.

Ремонт комп'ютера починається з діагностики, яка складається з цілого комплексу робіт, спрямованих на визначення причини некоректної роботи техніки. Діагностика здійснюється, як за допомогою програмного забезпечення, так і з застосуванням спеціалізованого обладнання. Після повної діагностики проводиться ремонт системного блоку, в якому знаходяться найважливіші функціональні частини всього комп'ютера.

Системний блок складається з різних компонентів, таких як: материнська плата, процесор, відеокарта, жорсткий диск (HDD), привід DVD-RW, блок живлення. З цього випливає, що ремонт системного блоку – це ремонт або заміна складових системного блоку. Повна діагностика дозволяє дізнатися, що саме вийшло з ладу. Потім встановлюється чи можна зробити той чи інший компонент системного блоку, якщо можна, то проводиться ремонт. Деякі комплектуючі легше і дешевше замінити, ніж відремонтувати. Наші фахівці завжди попереджають клієнтів, що буде вигідніше й ефективніше. Ми надаємо такі послуги, як заміна несправних комплектуючих (материнських плат, процесорів, відеокарт, жорстких дисків).

Ремонт системних блоків

У відповідності з Вашим замовленням ми проведемо:

 • повну діагностику вироби;
 • встановлення та налаштування програмного забезпечення, установку драйверів, лікування від вірусів;
 • відновлення та налаштування операційної системи;
 • ремонт і заміну HDD;
 • ремонт і заміну CD-RW / DVD;
 • ремонт материнських і відео плат із заміною BGA чіпів;
 • заміну роз'ємів USB, COM Port, AUDIO, Power jack (харчування);
 • модернізацію (upgrade) системних блоків;
 • виїзд фахівця до замовника;
 • доставку обладнання в сервісний центр і назад.
 • На всі виконані роботи надається гарантія.
 • Ремонт системного блоку

Персонал нашої компанії складається з досвідчених фахівців з величезним досвідом роботи, а тому можете не сумніватися в якості послуг, які будуть відповідати найвищим професійним стандартам.

Якщо Ви звернулися до нас за допомогою у вирішенні проблеми поломки системного блоку, ми зможемо швидко визначити і усунути несправність, а при необхідності можемо провести модернізацію, встановити і налаштувати програмне забезпечення. Наша компанія гарантує високу якість і мінімальні терміни виконання робіт. Ми проводимо ремонт системних блоків будь-якої складності, а тому Ви можете звернутися до нас в будь-який час.

Оформити заявку на ремонт і отримати докладну інформацію можна в розділі "Контакти" чи в правому блоці сторінки.

Наші професіонали зроблять все можливе, щоб ваш комп'ютер запрацював, як можна швидше, а ви затратили якомога менше коштів і нервів.

Сервісний центр IRONteam.

Виклик майстра по комп'ютервам і ноутбукам у Львові - IRONteam

Виклик майстра 0968712015 

Виклик майстра у нас є платним. 

Іноді виникають такі ситуації, коли Ваш ноутбук або комп'ютер не підкоряється вашим командам, даючи збої. Відбувається це, як не дивно, в найбільш невідповідні моменти, скажімо, коли потрібно терміново підготувати якийсь дуже важливий документ або ж відправити лист. А часом і улюблена гра зависає на самому цікавому місці, коли йде питання життя і смерті. Чи ваша техніка працює не коректно, скажімо принтер не хоче друкувати, жує листки тощо

Причинами таких неприємних сюрпризів можуть бути самі різні нюанси: помилки в програмному забезпеченні, вихід з ладу якогось важливого елементу, віруси і так далі. Не варто пробувати налагодити роботу Вашої техніки своїми силами, адже цим Ви тільки погіршите ситуацію, що склалася. Ось тому ми рекомендуємо довіряти діагностику і ремонт ПК на дому у Львові або діагностику, ремонт і заправку принтерів у Львові тільки кваліфікованим фахівцям від IRONteam

Слід зазначити, що найбільш високою популярністю має послуга "ремонт комп'ютера вдома у Львові", "ремонт комп'ютера в офісі у Львові", "чистка ноутбука дома у Львові", "комп'ютерна діагностика у Львові" та безліч інших. В цьому випадку майстер по ремонту приїжджає прямо за вказаною адресою для того, щоб здійснити ремонт комп'ютера чи ремонтноутбука у Львові терміново. Завдяки такій послузі Ви уникнете переживань відносно того, що робитимуть з вашою технікою, а також вам не потрібно буде носитися з ПК по всьому місту в пошуку хорошого майстра - за викликом він приїде у зручний для вас час. 

Для того, щоб швидко надати допомогу і здійснити якісний ремонт комп'ютерів вдома у нас є все необхідне обладнання та інструменти. Не важливо чи потрібно здійснити налаштування операційної системи або ж складний ремонт ноутбука або ж персонального комп'ютера, ми швидко і з гарантією усунемо будь-якої складності неполадки і при необхідності зробимо налаштування комп'ютера у Львові у вас дома. 

Крім того, наші фахівці проконсультують Вас, приїхавши за вказаною адресою, і зроблять діагностику вашого ПК. Слід зазначити, що тільки після діагностики наш майстер по ремонту комп'ютерів зможе сказати вам причини неполадок, вартість їх усунення і чи можливо здійснити ремонт в домашніх умовах. Якщо ж ремонт вдома неможливий, він візьме його в майстерню і поверне його вам в цілості й схоронності в максимально короткі терміни вже в робочому стані. 

Для економії часу ми впровадили віддалене адміністрування (При умові, якщо у Вас завантажується операційна система коректно і є доступ до інтернету) через віддалений робочий стілTeamViewer, Ammyy Admin чи Radmin (Оплата в цьому випадку здійснюється перерахунком коштів на платіжну систему  чи банківську картку). При замовленні цієї послуги, Ви економите:

 • час, за який майстер приїде до Вас,
 • гроші, які Ви заплатите за виклик
 • нерви, які заспокоюєте приємним чаюванням в домашньому затишку.

 Якщо у Вас фірма чи організація, і утримання системного адміністратора виходить надто дорого, компанія IRONteam допоможе Вам швидко і вчасно обслуговувати Вашу офісну техніку.

Виклик майстра є платним. Це пояснюється підвищенням тарифів на паливно-мастильні матеріали.
Ціна виклику залежить від віддаленості об'єкта від офісу.
Мінімальна ціна за виклик - 100 грн.

Якщо Ваш комп'ютер висне, не включається, програмне забезпечення працює нестабільно, система повідомляє про наявність вірусів - терміново телефонуйте нам. Наша висококваліфікована комп'ютерна допомога - це простий шлях до вирішення будь-яких проблем, які можуть виникнути з вашим пристроєм.

 

(096) 8712015

(063) 2873009

(097) 6322515

(063) 3214254

(067) 3586271

(063) 2380458

 

 

 

VK

Facebook


Google plus

Joomla Plugins

Замовити послугу

 

Ваше Ім'я
Зворотний e-mail
Номер Телефону 1
Номер Телефону 2
Чи потрібно передзвонити? (ТАК/НІ)
Виклик майста (ТАК/НІ)
Категорія
Адреса
Додаткова інформація
Повідомлення
Прикріплення файлу, max: 9 mb
Число на картинці

Умови надання послуг

Завантажити прайс

Завантажити повний прайс лист послуг сервісного центру IRONteam.

Завантажити

BBEPX