П
Р
И
Є
Д
Н
У
Й
С
Я

IRONteam facebook

IRONteam vkontakte

 

 

Menu

Налаштування комп'ютера у Львові - IRONteamБажаєте налаштувати комп’ютер і зробити роботу за ним максимально зручною саме для Вас? Ми можемо здійснити Ваше бажання, якщо Ви попередньо зателефонуйте нам і викличте нашого комп’ютерного майстра. Він приїде до Вас максимум через годину вдень або вночі, адже наш сервіс здійснюється цілодобово. Якщо у вас виникають якісь питання, пов’язані з налаштуванням і обслуговуванням комп’ютера, наш сервісний центр завжди готовий прийти до вас на допомогу чи роботу. Фахівці зможуть надати повноцінну допомогу, дати необхідні рекомендації і допоможуть вийти з будь-якої складної ситуації.

Налаштуємо ПК як вдома, так і в офісі

Налаштування персонального комп’ютера за допомогою наших майстрів здійснюється і на дому, і в офісі. Ми миттєво реагуємо на виклик, так що ви можете не сумніватися, що налаштування комп’ютера на дому пройде максимально швидко і ефективно.

Ми здійснюємо настройку комп’ютера після складання, забезпечуємо абонентське і сервісне обслуговування комп’ютерів, налаштування комп’ютерів у разі різних збоїв і неполадок. У будь-якому випадку, якщо у вас є якісь проблеми з експлуатацією ПК або вас не влаштовують певні моменти зі швидкістю роботи процесора, завантаженням операційної системи, установкою програм, додатків, наш сервіс у Львів – до ваших послуг!

Обізнані люди розуміють, що настройка комп’ютера – це ціле мистецтво, адже від правильності її проведення залежить і зручність, і простота, і швидкість роботи ПК. Всі ми різні люди з різними потребами, тому настроювання комп’ютера необхідно виконувати індивідуально, благо сучасні операційні системи і програми дозволяють здійснювати це по максимуму. Ми рекомендуємо, щоб Ви не встановлювали та налаштовували програмного забезпечення, налаштування реєстру та інші операції своїми силами, якщо Ви не впевнені в тому, як це робити правильно, оскільки це може додати проблем з Вашим комп’ютером в майбутньому.

Налаштування комп’ютера Поняття налаштування комп’ютерів об’єднує в собі широкий комплекс сервісів, які переслідують одну єдину мету – забезпечити коректну роботу ПК . У більшості випадків настроювання здійснюється на програмному рівні, тобто, встановлюється попередньо обумовлений софт і проводиться його налагодження відповідно до вимог клієнта. Наш майстер з налаштування комп’ютерів завжди порекомендує замовнику набір програмного забезпечення, оптимальний для вирішення конкретного кола завдань.

Порядок роботи

Налаштування комп’ютера зводиться до налагодження роботи системи. Ми налаштовуємо будь-які системи, але найчастіше нам доводиться стикатися з ОС Windows.

Порядок роботи простий. Спеціаліст приїжджає до вас додому. За допомогою сучасного обладнання проводить діагностику комп’ютера. Діагностика показує ряд проблем, які потрібно усунути. Після виявлення причин фахівець вирішує питання з налаштуванням.

Досвідченого майстра відрізняє від дилетанта те, що він усуває причину поломки, тоді як останній бореться з наслідками. У підсумку таке обслуговування і налаштування комп’ютерів ніколи не закінчується, оскільки основна проблема продовжує заважати коректній роботі техніки. Налаштування комп’ютерів на дому, проведена професіоналами, – це економія часу, сил і нервових клітин.

Мабуть, кожен з нас неодноразово використовував сторонню допомогу в налаштуванні комп’ютера. Одні звертаються до сусіда по майданчику , інші дзвонять хорошим знайомим , а треті – запрошують професіоналів із спеціалізованих компаній. Головна перевага перших двох варіантів – відсутність витрат на оплату праці , але ж і результат , як правило , залишає бажати кращого.

  • Усунення проблем з аудіо і відео.
  • Збільшення загальної продуктивності ОС.
  • Прискорення роботи в інтернеті.
  • Прискорення завантаження і виключення ОС.
  • Вирішення проблем з гальмами в іграх.
  • Налаштування зовнішнього вигляду та візуальних рішень.
  • Вирішення проблем з «глюками» і «гальмами» Вконтакте.

 Якщо ви знайшли в цьому списку свою несправність, то наші майстри із задоволенням допоможуть вам від неї позбутися. Телефонуйте!

Наша компанія , не один рік працює у сфері надання послуг з налаштування комп’ютера та підключення його до мережі Інтернет, рада надати вам свої професійні послуги . Якщо ви тільки що придбали новий комп’ютер, необхідно налаштувати його відповідно до ваших запитів і потреб . На новому комп’ютері передбачений пакет мінімального програмного забезпечення, що включає операційну систему і кілька найнеобхідніших програм для роботи на комп’ютері. Цих програм для максимально зручної роботи на комп’ютері явно недостатньо, установка програмного забезпечення, яку пропонує наша компанія, буде повною і забезпечить комфортну роботу на вашому комп’ютері.

Сьогодні послуги з настроювання комп’ютерів пропонують як профільні компанії, так і приватні особи. Налаштування комп’ютерів у Львові – це висококонкурентний ринок, вижити на якому вдається тільки кращим . Пропонуючи широкий спектр послуг, швидке обслуговування і прийнятні ціни, наша компанія зуміла завоювати свою нішу у Львові. Налагодження і ремонт комп’ютерів проводиться тільки кваліфікованими фахівцями з великим досвідом.

На всі роботи надається гарантія, при цьому ми надаємо безкоштовну діагностику вашого ПК. Фахівці нашої компанії працюють з різною технікою: ноутбуки, стаціонарні комп’ютери, моноблоки, планшети і багато іншого. Якщо вам потрібна настройка планшетного комп’ютера або моноблока, ви завжди можете звернутися до нас за допомогою. Для зв’язку з нами, скористайтесь контактними даними, що розміщені на цьому сайті. Ми надамо вам всю необхідну інформацію.

Сервісний центр IRONteam.

Виклик майстра по комп'ютервам і ноутбукам у Львові - IRONteam

Виклик майстра 0968712015 

Виклик майстра у нас є платним. 

Іноді виникають такі ситуації, коли Ваш ноутбук або комп'ютер не підкоряється вашим командам, даючи збої. Відбувається це, як не дивно, в найбільш невідповідні моменти, скажімо, коли потрібно терміново підготувати якийсь дуже важливий документ або ж відправити лист. А часом і улюблена гра зависає на самому цікавому місці, коли йде питання життя і смерті. Чи ваша техніка працює не коректно, скажімо принтер не хоче друкувати, жує листки тощо

Причинами таких неприємних сюрпризів можуть бути самі різні нюанси: помилки в програмному забезпеченні, вихід з ладу якогось важливого елементу, віруси і так далі. Не варто пробувати налагодити роботу Вашої техніки своїми силами, адже цим Ви тільки погіршите ситуацію, що склалася. Ось тому ми рекомендуємо довіряти діагностику і ремонт ПК на дому у Львові або діагностику, ремонт і заправку принтерів у Львові тільки кваліфікованим фахівцям від IRONteam

Слід зазначити, що найбільш високою популярністю має послуга "ремонт комп'ютера вдома у Львові", "ремонт комп'ютера в офісі у Львові", "чистка ноутбука дома у Львові", "комп'ютерна діагностика у Львові" та безліч інших. В цьому випадку майстер по ремонту приїжджає прямо за вказаною адресою для того, щоб здійснити ремонт комп'ютера чи ремонтноутбука у Львові терміново. Завдяки такій послузі Ви уникнете переживань відносно того, що робитимуть з вашою технікою, а також вам не потрібно буде носитися з ПК по всьому місту в пошуку хорошого майстра - за викликом він приїде у зручний для вас час. 

Для того, щоб швидко надати допомогу і здійснити якісний ремонт комп'ютерів вдома у нас є все необхідне обладнання та інструменти. Не важливо чи потрібно здійснити налаштування операційної системи або ж складний ремонт ноутбука або ж персонального комп'ютера, ми швидко і з гарантією усунемо будь-якої складності неполадки і при необхідності зробимо налаштування комп'ютера у Львові у вас дома. 

Крім того, наші фахівці проконсультують Вас, приїхавши за вказаною адресою, і зроблять діагностику вашого ПК. Слід зазначити, що тільки після діагностики наш майстер по ремонту комп'ютерів зможе сказати вам причини неполадок, вартість їх усунення і чи можливо здійснити ремонт в домашніх умовах. Якщо ж ремонт вдома неможливий, він візьме його в майстерню і поверне його вам в цілості й схоронності в максимально короткі терміни вже в робочому стані. 

Для економії часу ми впровадили віддалене адміністрування (При умові, якщо у Вас завантажується операційна система коректно і є доступ до інтернету) через віддалений робочий стілTeamViewer, Ammyy Admin чи Radmin (Оплата в цьому випадку здійснюється перерахунком коштів на платіжну систему  чи банківську картку). При замовленні цієї послуги, Ви економите:

  • час, за який майстер приїде до Вас,
  • гроші, які Ви заплатите за виклик
  • нерви, які заспокоюєте приємним чаюванням в домашньому затишку.

 Якщо у Вас фірма чи організація, і утримання системного адміністратора виходить надто дорого, компанія IRONteam допоможе Вам швидко і вчасно обслуговувати Вашу офісну техніку.

Виклик майстра є платним. Це пояснюється підвищенням тарифів на паливно-мастильні матеріали.
Ціна виклику залежить від віддаленості об'єкта від офісу.
Мінімальна ціна за виклик - 100 грн.

Якщо Ваш комп'ютер висне, не включається, програмне забезпечення працює нестабільно, система повідомляє про наявність вірусів - терміново телефонуйте нам. Наша висококваліфікована комп'ютерна допомога - це простий шлях до вирішення будь-яких проблем, які можуть виникнути з вашим пристроєм.

 

(096) 8712015

(063) 2873009

(097) 6322515

(063) 3214254

(067) 3586271

(063) 2380458

 

 

 

VK

Facebook


Google plus

Joomla Plugins

Замовити послугу

 

Ваше Ім'я
Зворотний e-mail
Номер Телефону 1
Номер Телефону 2
Чи потрібно передзвонити? (ТАК/НІ)
Виклик майста (ТАК/НІ)
Категорія
Адреса
Додаткова інформація
Повідомлення
Прикріплення файлу, max: 9 mb
Число на картинці

Умови надання послуг

Завантажити прайс

Завантажити повний прайс лист послуг сервісного центру IRONteam.

Завантажити

BBEPX