П
Р
И
Є
Д
Н
У
Й
С
Я

IRONteam facebook

IRONteam vkontakte

 

 

Menu

Діагновтика комп'ютера у Львові - IRONteamБудь-який ремонт комп’ютерів, ноутбуків або серверів завжди починається з діагностики. Адже перш ніж лікувати хворого, треба зрозуміти, на що він хворий. Діагностика комп’ютера логічно розбивається на два етапи: спочатку майстер діагностує несправність, на яку скаржиться клієнт, потім аналізує загальний стан комп’ютера.Первинна діагностика комп’ютера буде тим швидше і точніше, чим більше інформації майстер отримає від клієнта, а саме, які дії проводилися за комп’ютером перед поломкою, які програми запускалася і які сайти відвідувались. Знаючи ці дані, майстру буде легше встановити причинно-наслідковий зв’язок і усунути несправність.

Подальша діагностика комп’ютера вимагає досвіду, високої кваліфікації, а також набору необхідних програм та тестування обладнання. При діагностиці апаратної частини комп’ютера перевіряються показники датчиків температури, напруги, різні показники стану жорсткого диска та інші. Якщо комп’ютер не завантажується, то несправність визначається за сигналами BIOS або показником post-тестера.

Звукові сигнали BIOS при включенні несправного комп'ютера.

-  довгий сигнал        * короткий сигнал

Award BIOS

** Проблеми з материнською платою
---  Помилка контроллера клавіатури
- * Помилка оперативної пам'яті (RAM)
- * * Помилкавідеокарти
- * * * Помилка ініціалізації клавиатуры
- * * * * * * * * * Помилка при читанні з ПЗУ
Повторювання * Проблеми з БЖ
Повторювання - Проблеми з ОЗУ
Неперервний Проблеми з живленням

AMI BIOS

- * Проблеми з живленням
* * або * * * Помилка RAM
* * * * * Помилка з процесором
* * * * * * Помилка ініціалізації клавиатуры
* * * * * * * Проблеми з материнською платою
* * * * * * * * Помилка пам'яті відеокарти
* * * * * * * * * Контрольна сума BIOS невірна
* * * * * * * * * * Помилка запису в CMOS
- * * або - * * *

Помилкавідеокарти

 

Діагностика комп’ютера включає перевірку цілісності операційної системи та роботи програм, а також аналіз системи на наявність вірусів і троянів. Перевіряються об’єкти з автозавантаження, контролюється відсутність системних бібліотек та встановлені критичні оновлення. Якщо система не завантажується, то майстер спробує відновити її, і тільки у випадку невдачі запропонує встановити заново. Якщо система періодично зависає або перезавантажується, то це часто пов’язано з помилками в драйверах. Майстер допоможе виявити збійний драйвер і встановити нову версію. Збої бувають і з-за неправильного налаштування антивірусного захисту. Антивірус може блокувати системні виклики, викликаючи зависання.

Ремонт комп’ютерів повинен проводитися досвідченими майстрами. Самостійна діагностика комп’ютера здатна призвести до ще більш значних поломок, тому до ремонту потрібен серйозний підхід. Коли вам потрібно терміново виконувати свою роботу за комп’ютером, який не працює, звертайтеся в наш сервісний центр у Львові  IRONteam. Наші фахівці завжди напоготові. У рамках даного напрямку ми можемо запропонувати:
Термінову діагностику комп’ютерів. Ситуації, коли необхідно терміново доробити звіт, відправити електронний лист або роздрукувати реферат, а комп’ютер дав збій, не так вже й рідкісні в нашій практиці. Від коректної діагностики ПК на даному етапі залежить багато чого. По-перше, визначення дійсної причини поломки допоможе уникнути втрати інформації. По-друге, вірний «діагноз» – це запорука успішного і швидкого «лікування». Тому при виникненні перших ознак несправності системи або «заліза», рекомендуємо звернутися до нашого фахівця. Це допоможе заощадити не тільки дорогоцінний час, але і значну суму грошей, адже ціни компанії IRONteam на послуги комп’ютерної допомоги – поза конкуренцією!

Діагностика системного блоку включає в себе перевірку стабільності роботи кожної з його комплектуючих, шляхом багатоступінчастого тестування, з використанням спеціального обладнання. Діагностика на увазі під собою виявлення причини несправності. Усунення несправності є ремонтом і до діагностики не відноситься.

Діагностика роботи комп'ютера необхідна у випадку, якщо:

 •  комп'ютер не вмикається;
 •  комп'ютер повільно працює, "гальмує";
 •  комп'ютер вимикається самостійно;
 •  комп'ютер перезавантажується;
 •  комп'ютер "зависає", "висне"
 •  з комп'ютера поширюється запах "паленої" електроніки;
 •  інші проблеми...

 

В діагностику входить:

 • початкова перевірка основних напруг на виході блоку живлення;
 • повне тестування оперативної пам'яті (RAM);
 • повне тестування жорсткого диску (HDD);
 • повне тестування відеокарти (2D, 3D, DirectDraw);
 • повне тестування материнської плати (конденсатори, стабілізатори);
 • повне тестування блоку живлення на відповідність параметрам стабілізації.
 • повне тестування операційної системи на стабільність, чистка від "хламу", сканування антивірусом;
 • повне тестування всієї системи в зборі, при максимальному навантаженні протягом кількох годин, а інколи і цілих діб...

Приклад проблеми:

Системний блок через певні проміжки часу перезавантажувати. Є безліч причин, з-за яких може виникнути подібна несправність. Для визначення причини несправності необхідна повна діагностика системного блоку, тобто перевірка стабільності роботи кожної його комплектуючих, що проводиться методом виключення.

Вирішення проблеми майстром з IRONteam:

По-перше, проводиться огляд комплектуючих на наявність «здуття» конденсаторів і т.п. При відсутності візуально-визначених причин нестабільності роботи системного блоку перевіряється робочий температурний режим процесора. Потім в системний блок встановлюється тестовий блок живлення і починається тестування. Запускається тест оперативної пам’яті. Якщо тест пам’яті пройдено успішно, запускається спеціальний тест для виявлення можливих проблем у роботі відеопідсистеми. На наступному етапі діагностики проводиться тестування жорсткого диска, з використанням програмно-апаратного комплексу. 

Більшість з нас просто не уявляє свого життя без комп’ютера. персональний комп'ютер широко використовується при вирішенні виробничих завдань, комп’ютер необхідний для творчості та інших цілей. Тому, поломка комп’ютерної техніки може зрівнятися зі стихійним лихом. Трапилася біда? Не впадайте у відчай! Швидка комп’ютерна допомога може бути надана ПК протягом одного-двох годин – оперативність є одним з головних переваг IRONteam!

Крім діагностики та ремонту ПК, ми можемо запропонувати швидку комп’ютерну допомогу у вигляді усунення неполадок мережі, лікування від вірусів, відновлення інформації та інших робіт. Комп’ютерна допомога від компанії IRONteam передбачає інші послуги, які здатні позбавити вас від безлічі проблем, пов’язаних з поломкою ПК

Діагностика вимагає багато часу та великого багажу знань в області електроніки та програмного забезпечення.

Сервісний центр IRONteam.

Виклик майстра по комп'ютервам і ноутбукам у Львові - IRONteam

Виклик майстра 0968712015 

Виклик майстра у нас є платним. 

Іноді виникають такі ситуації, коли Ваш ноутбук або комп'ютер не підкоряється вашим командам, даючи збої. Відбувається це, як не дивно, в найбільш невідповідні моменти, скажімо, коли потрібно терміново підготувати якийсь дуже важливий документ або ж відправити лист. А часом і улюблена гра зависає на самому цікавому місці, коли йде питання життя і смерті. Чи ваша техніка працює не коректно, скажімо принтер не хоче друкувати, жує листки тощо

Причинами таких неприємних сюрпризів можуть бути самі різні нюанси: помилки в програмному забезпеченні, вихід з ладу якогось важливого елементу, віруси і так далі. Не варто пробувати налагодити роботу Вашої техніки своїми силами, адже цим Ви тільки погіршите ситуацію, що склалася. Ось тому ми рекомендуємо довіряти діагностику і ремонт ПК на дому у Львові або діагностику, ремонт і заправку принтерів у Львові тільки кваліфікованим фахівцям від IRONteam

Слід зазначити, що найбільш високою популярністю має послуга "ремонт комп'ютера вдома у Львові", "ремонт комп'ютера в офісі у Львові", "чистка ноутбука дома у Львові", "комп'ютерна діагностика у Львові" та безліч інших. В цьому випадку майстер по ремонту приїжджає прямо за вказаною адресою для того, щоб здійснити ремонт комп'ютера чи ремонтноутбука у Львові терміново. Завдяки такій послузі Ви уникнете переживань відносно того, що робитимуть з вашою технікою, а також вам не потрібно буде носитися з ПК по всьому місту в пошуку хорошого майстра - за викликом він приїде у зручний для вас час. 

Для того, щоб швидко надати допомогу і здійснити якісний ремонт комп'ютерів вдома у нас є все необхідне обладнання та інструменти. Не важливо чи потрібно здійснити налаштування операційної системи або ж складний ремонт ноутбука або ж персонального комп'ютера, ми швидко і з гарантією усунемо будь-якої складності неполадки і при необхідності зробимо налаштування комп'ютера у Львові у вас дома. 

Крім того, наші фахівці проконсультують Вас, приїхавши за вказаною адресою, і зроблять діагностику вашого ПК. Слід зазначити, що тільки після діагностики наш майстер по ремонту комп'ютерів зможе сказати вам причини неполадок, вартість їх усунення і чи можливо здійснити ремонт в домашніх умовах. Якщо ж ремонт вдома неможливий, він візьме його в майстерню і поверне його вам в цілості й схоронності в максимально короткі терміни вже в робочому стані. 

Для економії часу ми впровадили віддалене адміністрування (При умові, якщо у Вас завантажується операційна система коректно і є доступ до інтернету) через віддалений робочий стілTeamViewer, Ammyy Admin чи Radmin (Оплата в цьому випадку здійснюється перерахунком коштів на платіжну систему  чи банківську картку). При замовленні цієї послуги, Ви економите:

 • час, за який майстер приїде до Вас,
 • гроші, які Ви заплатите за виклик
 • нерви, які заспокоюєте приємним чаюванням в домашньому затишку.

 Якщо у Вас фірма чи організація, і утримання системного адміністратора виходить надто дорого, компанія IRONteam допоможе Вам швидко і вчасно обслуговувати Вашу офісну техніку.

Виклик майстра є платним. Це пояснюється підвищенням тарифів на паливно-мастильні матеріали.
Ціна виклику залежить від віддаленості об'єкта від офісу.
Мінімальна ціна за виклик - 100 грн.

Якщо Ваш комп'ютер висне, не включається, програмне забезпечення працює нестабільно, система повідомляє про наявність вірусів - терміново телефонуйте нам. Наша висококваліфікована комп'ютерна допомога - це простий шлях до вирішення будь-яких проблем, які можуть виникнути з вашим пристроєм.

 

(096) 8712015

(063) 2873009

(097) 6322515

(063) 3214254

(067) 3586271

(063) 2380458

 

 

 

VK

Facebook


Google plus

Joomla Plugins

Замовити послугу

 

Ваше Ім'я
Зворотний e-mail
Номер Телефону 1
Номер Телефону 2
Чи потрібно передзвонити? (ТАК/НІ)
Виклик майста (ТАК/НІ)
Категорія
Адреса
Додаткова інформація
Повідомлення
Прикріплення файлу, max: 9 mb
Число на картинці

Умови надання послуг

Завантажити прайс

Завантажити повний прайс лист послуг сервісного центру IRONteam.

Завантажити

BBEPX