П
Р
И
Є
Д
Н
У
Й
С
Я

IRONteam facebook

IRONteam vkontakte

 

 

Menu

Нерідке питання користувачів комп'ютерів - чому не запускається або НЕ стартує Windows. При цьому також досить часто будь-яка додаткова інформація в питанні відсутня. 

Помилка Disk boot failure, insert system disk and press Enter 

Виправлення загрузки Windows після помилки Disk Boot Failure у Львові - IRONteam

Одна з найпоширеніших помилок: після включення комп'ютера замість загрузки Windows ви бачите повідомлення про помилку: Disk Boot Failure. Це говорить про те, що той диск, з якого спробувала запуститися система, на її погляд, не є системним. Це може бути викликано різними причинами, найбільш поширені з яких :

  • В DVD-ROM вставлений диск, або ви підключили USB флешку до комп'ютера, при цьому BIOS налаштований таким чином, що встановив цей накопичувач використовуваним для завантаження за замовчуванням - внаслідок цього і не запускається Windows. 
  • В BIOS виставлена ​​невірна черговість завантаження.
  • Якщо жорсткий диск не визначається операційною системою

Можливі й інші причини виникнення даної помилки - наприклад проблеми з самим жорстким диском, віруси і т.д. Нерідко, при такій помилці користувачі самотужки пробують перевстановлювати Windows, відновлювати і т.д. не розуміючи що цим самим можуть призвезти до виходу з ладу жорсткого диску, або інших складових.У будь-якому випадку, рекомендую звернутись до професіоналів з IRONteam

Помилка BOOTMGR is missing

Виправлення загрузки Windows після помилки bootmgr is missing у Львові - IRONteam

Ще одна помилка, у зв'язку з якою ви не можете запустити Windows - повідомлення BOOTMGR is missing на чорному екрані. Дана проблема може бути викликана найрізноманітнішими причинами, включаючи роботу вірусів, самостійні помилкові дії, що змінюють завантажувальний запис жорсткого диска або навіть фізичні проблеми на HDD.

Помилка NTLDR is missing. Press Ctrl + Alt + Del to restart.

Виправлення загрузки Windows після помилки ntldr is missing у Львові - IRONteam

За своїми проявами і навіть за способом вирішення дана помилка в чомусь схожа на попередню.

Windows запускається, але показує тільки чорний екран і курсор миші.

Якщо після запуску Windows не завантажується робочий стіл, меню пуск, а все що ви бачите - це тільки чорний екран і курсор, то ця ситуація також досить легко можна виправити. Як правило, вона виникає після самостійного або за допомогою антивірусної програми видалення вірусу, коли при цьому шкідливі дії, їм вчинені не були повною мірою виправлені. 

Сервісний центр "IRONteam" Відновить Вашу операційну систему навіть без переустановки Windows. Включаючи якщо при загрузці ОС виникає "синій екран смерті" або ж при появі системної помилки типу 0хс0000005 чи іншої. Якщо з Вашим комп'ютером чи ноутбуком сталась така неприємність, зателефонуйте нам і ми Вам допоможемо у цьому питанні

Сервісний центр IRONteam.

Виклик майстра по комп'ютервам і ноутбукам у Львові - IRONteam

Виклик майстра 0968712015 

Виклик майстра у нас є платним. 

Іноді виникають такі ситуації, коли Ваш ноутбук або комп'ютер не підкоряється вашим командам, даючи збої. Відбувається це, як не дивно, в найбільш невідповідні моменти, скажімо, коли потрібно терміново підготувати якийсь дуже важливий документ або ж відправити лист. А часом і улюблена гра зависає на самому цікавому місці, коли йде питання життя і смерті. Чи ваша техніка працює не коректно, скажімо принтер не хоче друкувати, жує листки тощо

Причинами таких неприємних сюрпризів можуть бути самі різні нюанси: помилки в програмному забезпеченні, вихід з ладу якогось важливого елементу, віруси і так далі. Не варто пробувати налагодити роботу Вашої техніки своїми силами, адже цим Ви тільки погіршите ситуацію, що склалася. Ось тому ми рекомендуємо довіряти діагностику і ремонт ПК на дому у Львові або діагностику, ремонт і заправку принтерів у Львові тільки кваліфікованим фахівцям від IRONteam

Слід зазначити, що найбільш високою популярністю має послуга "ремонт комп'ютера вдома у Львові", "ремонт комп'ютера в офісі у Львові", "чистка ноутбука дома у Львові", "комп'ютерна діагностика у Львові" та безліч інших. В цьому випадку майстер по ремонту приїжджає прямо за вказаною адресою для того, щоб здійснити ремонт комп'ютера чи ремонтноутбука у Львові терміново. Завдяки такій послузі Ви уникнете переживань відносно того, що робитимуть з вашою технікою, а також вам не потрібно буде носитися з ПК по всьому місту в пошуку хорошого майстра - за викликом він приїде у зручний для вас час. 

Для того, щоб швидко надати допомогу і здійснити якісний ремонт комп'ютерів вдома у нас є все необхідне обладнання та інструменти. Не важливо чи потрібно здійснити налаштування операційної системи або ж складний ремонт ноутбука або ж персонального комп'ютера, ми швидко і з гарантією усунемо будь-якої складності неполадки і при необхідності зробимо налаштування комп'ютера у Львові у вас дома. 

Крім того, наші фахівці проконсультують Вас, приїхавши за вказаною адресою, і зроблять діагностику вашого ПК. Слід зазначити, що тільки після діагностики наш майстер по ремонту комп'ютерів зможе сказати вам причини неполадок, вартість їх усунення і чи можливо здійснити ремонт в домашніх умовах. Якщо ж ремонт вдома неможливий, він візьме його в майстерню і поверне його вам в цілості й схоронності в максимально короткі терміни вже в робочому стані. 

Для економії часу ми впровадили віддалене адміністрування (При умові, якщо у Вас завантажується операційна система коректно і є доступ до інтернету) через віддалений робочий стілTeamViewer, Ammyy Admin чи Radmin (Оплата в цьому випадку здійснюється перерахунком коштів на платіжну систему  чи банківську картку). При замовленні цієї послуги, Ви економите:

  • час, за який майстер приїде до Вас,
  • гроші, які Ви заплатите за виклик
  • нерви, які заспокоюєте приємним чаюванням в домашньому затишку.

 Якщо у Вас фірма чи організація, і утримання системного адміністратора виходить надто дорого, компанія IRONteam допоможе Вам швидко і вчасно обслуговувати Вашу офісну техніку.

Виклик майстра є платним. Це пояснюється підвищенням тарифів на паливно-мастильні матеріали.
Ціна виклику залежить від віддаленості об'єкта від офісу.
Мінімальна ціна за виклик - 100 грн.

Якщо Ваш комп'ютер висне, не включається, програмне забезпечення працює нестабільно, система повідомляє про наявність вірусів - терміново телефонуйте нам. Наша висококваліфікована комп'ютерна допомога - це простий шлях до вирішення будь-яких проблем, які можуть виникнути з вашим пристроєм.

 

(096) 8712015

(063) 2873009

(097) 6322515

(063) 3214254

(067) 3586271

(063) 2380458

 

 

 

VK

Facebook


Google plus

Joomla Plugins

Замовити послугу

 

Ваше Ім'я
Зворотний e-mail
Номер Телефону 1
Номер Телефону 2
Чи потрібно передзвонити? (ТАК/НІ)
Виклик майста (ТАК/НІ)
Категорія
Адреса
Додаткова інформація
Повідомлення
Прикріплення файлу, max: 9 mb
Число на картинці

Умови надання послуг

Завантажити прайс

Завантажити повний прайс лист послуг сервісного центру IRONteam.

Завантажити

BBEPX