Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/ironte14676/data/www/ironteam.com.ua/libraries/cms/plugin/helper.php on line 102

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/ironte14676/data/www/ironteam.com.ua/libraries/cms/plugin/helper.php on line 102

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/ironte14676/data/www/ironteam.com.ua/libraries/cms/plugin/helper.php on line 102
Установка Windows — IRONteam - Сервісний центр у Львові: ремонт ноутбуків, ремонт ноутбуків Львів, ремонт комп'ютерів, ремонт комп'ютерів Львів, ремонт мобільних, оемонт мобільних Львів, ремонт планшетів, ремонт планшетів Львів, ремонт смартфонів, ремонт смартфонів Львів, ремонт принтерів, ремонт принтерів Львів, заправка картриджів, заправка картриджів Львів, ремонт КПК, ремонт КПК Львів, ремонт фотоапаратів, ремонт фотоапаратів Львів, сервісний центр комп'ютерів, сервісний центр комп'ютерів Львів, сервісний центр телефонів, сервісний центр телефонів Львів, сервісний центр ноутбуків, сервісний центр ноутбуків Львів, установка Windows 8 Львів, установка Windows 7 Львів, установка Windows 10 Львів, установка Windows 8.1 Львів, установка Windows xp Львів, установка Windows Vista Львів, відновлення Windows, відновлення Windows Львів, установка Windows, установка Windows Львів, перевстановлення Windows, перевстановлення Windows Львів, розблокування windows, розблокування windows Львів, встановлення Windows ціна, установка Windows ціна, Acer Львів, Apple Львів, ASUS Львів, Dell, Львів Lenovo Львів, Fujitsu Львів, HTC Львів, Hewlett-Packard Львів, HP Львів, LG Львів, MSI Львів, Samsung Львів, Sony Львів, Toshiba Львів, Nokia Львів, Samsung Львів

П
Р
И
Є
Д
Н
У
Й
С
Я

IRONteam facebook

IRONteam vkontakte

 

 

Menu

Установка windows у Львові - IRONteam

 

Windows – операційна система, встановлена на більшості сучасних комп'ютерів. Правильна установка OC є необхідною умовою для максимально ефективної вашого комп'ютера.

Наш сервісний центр IRONteam спеціалізується на установці операційної системи Windows. Ми надаємо комплекс послуг з активації та налаштування програми. У нас можна замовити установку Windows XP, Windows VistaWindows 7Windows 8Windows 8.1 та Windows 10. А також Серверні версії: Windows server 2003Windows server 2008Windows server 2008 R2Windows server 2012Windows server 2012 R2,

Ми НЕ ПРАЦЮЄМО з піратським програмним забезпеченням, а використовуємо виключно ліцензійні програми. Всі версії операційної системи повністю перевірені і чудово працюють.

Особливості операційних систем сімейства Windows

ОС Windows ХР вийшла в 2001 році і зрізу ж завоювала всесвітню популярність. Операційна система адаптована для приватних осіб і робочого використання. Для комерційних організацій була випущена версія Professional, а приватні користувачі можуть придбати менш дороге видання Home. До переваг даної ОС відноситься привабливий інтерфейс, високий захист і швидкість роботи. До того ж операційна система відрізняється відносно скромними системними вимогами. Однак на сьогоднішній день розробники ПЗ не завжди передбачають роботу свого продукту з цієї ОС.

ОС Windows Vista не отримала такого широкого розповсюдження, як її попередниця XP. Одна з причин – високі системні вимоги. Операційна система дійсно красива, однак для повноцінної її роботи підійде не кожен комп'ютер. Все ж таки можна знайти користувачів, які повністю задоволені версією Vista. Вона пропонується в семи варіаціях: від Starter до Enterprise.

ОС Windows 7 побачила світ у 2009 році. У 2011 році майже половина власників персональних комп'ютерів встановили цю операційну систему, і на сьогоднішній день вона не втратила лідируючих позицій. Безсумнівною перевагою «Сімки» є її сумісність з більшістю драйверів. ОС багато з них визначає автоматично, до того ж вона дозволяє використовувати драйвера, написані для Windows Vista. Чого тільки варті цифри – за перший рік свого існування Windows Seven 240 мільйонів користувачів придбали її ліцензійну версію!

ОС Windows 8 - Наступна операційна система, після Windows 7, що має істотні зміни в платформі і інтерфейсі, щоб поліпшити використання системи для планшетних і сенсорних панелях. Зокрема, ці зміни включали в себе оптимізацію для планшетів, на основі нового дизайну "метро" і екрану Start (який відображає програми та динамічно оновлюються плитки), інтеграція з онлайн-сервісами (в тому числі можливість синхронізацію і настройки між пристроями) і Windows Store (інтернет-магазин для завантаження і покупки нового програмного забезпечення). В Windows 8 додана підтримка USB 3.0. Новинкою також є нові функції безпеки, наприклад, вбудоване антивірусне програмне забезпечення, інтеграція з Microsoft SmartScreen, фішинг, служба фільтрації і підтримку UEFI (безпечного завантаження на підтримуваних пристроях з прошивкою UEFI, щоб запобігти проникненню шкідливого ПО.) 17 жовтня 2013 року, Microsoft випустила Windows, 8.1. Це нова ОС на цьому ядрі але з виправленим, "доробленим" і новим функціоналом. Підтримка Windows 8 закінчилася 12 січня 2016 року. Microsoft наполягає на оновленні до Windows 8.1 для забезпечення підтримки і щоб отримувати подальші оновлення.

ОС Windows 8.1 — операційна система, наступна після Windows 8 і до Windows 10. Призначена для робочих станцій, персональних комп'ютерів і портативних пристроїв. У порівнянні з Windows 8 має ряд оновлень і змін в роботі з графічним інтерфейсом. Windows 8.1, так само як і Windows 8, орієнтована на сенсорні ПК, але не виключає можливості використання на класичних ПК.

ОС Windows 10 — нова операційна система, яка зараз досить актуальна. Після Windows 8 система отримала номер 10, минаючи 9. Система покликана стати єдиною для різних пристроїв, таких як персональні комп'ютери, планшети, смартфони, консолі Xbox One і ін. Доступна єдина платформа розробки і єдиний магазин універсальних програм, сумісних з усіма підтримуваними пристроями. Windows 10 поставляється в якості послуги з випуском оновлень протягом усього циклу підтримки. Серед значимих нововведень - голосова помічниця Кортана, можливість створення та перемикання декількох робочих столів та ін. Windows 10 - остання «коробочна» версія Windows, всі наступні версії будуть поширюватися виключно в цифровому вигляді.

Коли потрібна установка систем сімейства Windows

Установка Windows потрібна в декількох випадках: коли ви купили новий комп'ютер або ноутбук; вас не влаштовують можливості старої операційної системи, і ви хочете їх відновити і вдосконалити; ви підловили вірус, який сильно вплинув на працездатність ОС, забруднили купою непотрібних програм, що забивають оперативну пам'ять тощо. Якщо ви не є просунутим користувачем, то фахівці IRONteam допоможуть вам впоратися з будь-якими труднощами, пов’язаними з роботою ПК і операційної системи, а саме:

 • Купівлю нового комп’ютера – Зазвичай в магазинах продаються ПК без будь-якої операційної системи. У деяких випадках операційна система поставлена відразу, але через якийсь час вона запросить ключ активації. Пам’ятайте, жоден співробітник комп’ютерного магазину не стане встановлювати Windows на безоплатній основі.
 • Апгрейді комп’ютера – Наприклад, ви модернізували якусь комплектуючу комп’ютера (процесор, материнську плату, відеокарту) і ваша стара операційна система «не тягне» нові можливості комп’ютера. У такому випадку без перевстановлення ОС не обійтися.
 • Зараження вірусами – Якщо на комп’ютер пробралися віруси, то це може серйозно позначитися на роботі системи. Зазвичай видалення складних вірусів, які пошкодили системні файли, вирішується перевстановлення системи зі збереженням даних.
 • Установка 2-ої системи – Припустимо, ви є власником Макінтош або Макбук, і хочете мати на комп’ютері дві різні ОС під різні цілі. Або користувач хоче встановити нову windows поверх старої, щоб грати в комп’ютерні ігри. 

Що входить в перевстановку Windows:

Перевстановлення (Установка) Windows являє собою набір наступних компонентів. Ви можете вибрати виключно ті пункти, що необхідні Вам.

 1. Попередні роботи з HDD. Якщо в цьому буде необхідність, наші фахівці відформатують і розіб'ють Ваш жорсткий диск на розділи, задавши кожному необхідну файлову систему і розмір. Якщо Ви купили жорсткий диск у нашому сервісному центрі «IRONteam»,  ми обов'язково тестуємо його на "беди", щоб уникнути в майбутньому втрату Вашої інформації. 
 2. Копіювання файлів. В випадку, якщо Ваша операційна система не завантажується, працює не стабільно, висить тощо, перед встановленням Windows наші фахівці перенесуть всі потрібні Вам файли і скопіюють на нову систему в ті ж самі теки розташування. Тому, не переживайте за Ваші фотографії чи документи, ми все відновимо і покладемо на "місце".
 3. Установка Windows. Ми встановлюємо абсолютно будь-яку версію операційної системи від компанії Microsoft, будь то серверна або клієнтська збірка.
 4. Установка програмних платформ (.Net Framework і  Visual C++) - Необхідні для коректної роботи Ваших програм.
 5. Драйвери. Взявши за основу список пристроїв, які будуть підключатися до комп’ютера, фахівці «IRONteam» встановлять драйвера і утиліти, які потрібні для їх правильної роботи. Якщо Вами буде замовлена установка Windows 7, Windows 8 чи Windows 10 можливо інсталяція більшості драйверів не потрібна, так як вони поставляються на одному диску з системою або ж завантажуються автоматично через оновлення системи.
 6. Кодеки. Ми візьмемо на себе установку сучасних кодеків і мультимедійних програм, забезпечивши тим самим можливість відтворення відео та аудіо файлів. Також встановлюємо програми для їх відтворення.
 7. Захист. За Вашим бажанням може бути встановлений і налаштований на оптимальну працездатність абсолютно будь-який антивірус, файрволл (Firewall), батьківський контроль чи антиспам фільтри. Спеціалісти сервісного центру  "IRONteam" віддають перевагу продукту  компанії Microsoft - Microsoft Security essentials. Установка антивірусу на ОС  Windows 8 і Windows 10 не потрібна, тому що там вже є вбудований антивірусний захист.
 8. Оновлення. Оновлення системи закривають "дірки" в коді, через які зловмисник може вкрасти Вашу персональну інформацію чи заразити Ваш комп'ютер. Ми завжди встановлюємо всі критичні оновлення і всі "свіжі" програми, аби забезпечити захист Вашої системи від зовнішніх шкідливих факторів.
 9. Пакет Office. Фахівці сервісного центру "IRONteam" на Ваше прохання можуть здійснити установку пакету офісних додатків, який призначений для роботи з тестовими документами, а також таблицями і презентаціями. Сюди ж входить перегляд електронних книг форматів .djvu і .pdf, book-рідери, програми для сканування і розпізнання тексту тощо.
 10. Інтернет. Сюди входять програми для перегляду веб-сторінок, а також їх налаштування (блокування реклами. скачування фільмів і музики з різних сайтів тощо).
 11. Спілкування в мережі. Ми встановимо і налаштуємо найбільш популярну програму для спілкування і дзвінків – Skype, ICQ, Mail.ru агент, viber тощо.
 12. Інтернет з’єднання. Якщо у вас є робоче підключення до мережі інтернет, то ми після установки операційної системи Windows виконаємо налаштування з’єднання незалежно від того, який у вас провайдер.

Терміни установки Windows:

Установка Windows зазвичай займає від 1 до 3 годин. (Все залежить від потужності вашого комп'ютера. Чим старіший - тим довше)

Переваги установки Windows в нашій компанії:

 • Установка Windows виконується нашими фахівцями на стаціонарні комп'ютери, ноутбуки, нетбуки і планшети (в яких реалізована можливість встановлення системи Windows) всіх типів і марок. 
 • Наші ціни одні з найнижчих у Львові. 
 • Установка Windows проводиться дипломованими фахівцями з високим стажем роботи даного напрямку.

 Ціна установки програмного забеспечення - від 200 грн. Детальніше в прайсі 

Після установки ОС Windows її необхідно активувати через офіційний сайт виробника. Компанія Microsoft надає безкоштовний тестовий термін на 30 днів, після закінчення якого комп’ютер буде заблокований (в випадку Windows 7).
Якщо у Вас є наклейка з ліцензійним ключем на лептопі чи системному блоці, ми активуємо Вашу систему автоматично.

Якщо у Вас новий лептоп чи комп'ютер з вшитим ключем (Windows 8, Windows 10), ми інтегруємо його в систему без його втрати і без стирання жорсткого диску. Цю послугу більшість сервісних центрів не надають і просто "вбивають" Вам робочий ключ ОС.

 Встановлення та перевстановлення Windows (Віндовс) в сервісному центрі і на дому – це завжди оперативність, уважне ставлення до кожного клієнта та приємна ціна на послуги.

Рекомендується періодично встановлювати заново і оновлювати Windows для забезпечення швидкої роботи всіх процесів та програм. Незважаючи на це, іноді операційна система дає збої і виникає необхідність у її перевстановлення.

Якщо знадобиться допомога, телефонуйте в компанію IRONteam 0968712015

Сервісний центр IRONteam.

Виклик майстра по комп'ютервам і ноутбукам у Львові - IRONteam

Виклик майстра 0968712015 

Виклик майстра у нас є платним. 

Іноді виникають такі ситуації, коли Ваш ноутбук або комп'ютер не підкоряється вашим командам, даючи збої. Відбувається це, як не дивно, в найбільш невідповідні моменти, скажімо, коли потрібно терміново підготувати якийсь дуже важливий документ або ж відправити лист. А часом і улюблена гра зависає на самому цікавому місці, коли йде питання життя і смерті. Чи ваша техніка працює не коректно, скажімо принтер не хоче друкувати, жує листки тощо

Причинами таких неприємних сюрпризів можуть бути самі різні нюанси: помилки в програмному забезпеченні, вихід з ладу якогось важливого елементу, віруси і так далі. Не варто пробувати налагодити роботу Вашої техніки своїми силами, адже цим Ви тільки погіршите ситуацію, що склалася. Ось тому ми рекомендуємо довіряти діагностику і ремонт ПК на дому у Львові або діагностику, ремонт і заправку принтерів у Львові тільки кваліфікованим фахівцям від IRONteam

Слід зазначити, що найбільш високою популярністю має послуга "ремонт комп'ютера вдома у Львові", "ремонт комп'ютера в офісі у Львові", "чистка ноутбука дома у Львові", "комп'ютерна діагностика у Львові" та безліч інших. В цьому випадку майстер по ремонту приїжджає прямо за вказаною адресою для того, щоб здійснити ремонт комп'ютера чи ремонтноутбука у Львові терміново. Завдяки такій послузі Ви уникнете переживань відносно того, що робитимуть з вашою технікою, а також вам не потрібно буде носитися з ПК по всьому місту в пошуку хорошого майстра - за викликом він приїде у зручний для вас час. 

Для того, щоб швидко надати допомогу і здійснити якісний ремонт комп'ютерів вдома у нас є все необхідне обладнання та інструменти. Не важливо чи потрібно здійснити налаштування операційної системи або ж складний ремонт ноутбука або ж персонального комп'ютера, ми швидко і з гарантією усунемо будь-якої складності неполадки і при необхідності зробимо налаштування комп'ютера у Львові у вас дома. 

Крім того, наші фахівці проконсультують Вас, приїхавши за вказаною адресою, і зроблять діагностику вашого ПК. Слід зазначити, що тільки після діагностики наш майстер по ремонту комп'ютерів зможе сказати вам причини неполадок, вартість їх усунення і чи можливо здійснити ремонт в домашніх умовах. Якщо ж ремонт вдома неможливий, він візьме його в майстерню і поверне його вам в цілості й схоронності в максимально короткі терміни вже в робочому стані. 

Для економії часу ми впровадили віддалене адміністрування (При умові, якщо у Вас завантажується операційна система коректно і є доступ до інтернету) через віддалений робочий стілTeamViewer, Ammyy Admin чи Radmin (Оплата в цьому випадку здійснюється перерахунком коштів на платіжну систему  чи банківську картку). При замовленні цієї послуги, Ви економите:

 • час, за який майстер приїде до Вас,
 • гроші, які Ви заплатите за виклик
 • нерви, які заспокоюєте приємним чаюванням в домашньому затишку.

 Якщо у Вас фірма чи організація, і утримання системного адміністратора виходить надто дорого, компанія IRONteam допоможе Вам швидко і вчасно обслуговувати Вашу офісну техніку.

Виклик майстра є платним. Це пояснюється підвищенням тарифів на паливно-мастильні матеріали.
Ціна виклику залежить від віддаленості об'єкта від офісу.
Мінімальна ціна за виклик - 100 грн.

Якщо Ваш комп'ютер висне, не включається, програмне забезпечення працює нестабільно, система повідомляє про наявність вірусів - терміново телефонуйте нам. Наша висококваліфікована комп'ютерна допомога - це простий шлях до вирішення будь-яких проблем, які можуть виникнути з вашим пристроєм.

 

(096) 8712015

(063) 2873009

(097) 6322515

(063) 3214254

(067) 3586271

(063) 2380458

 

 

 

{tab=VK}

{source}

<!-- Put this script tag to the <head> of your page -->

<script type="text/javascript" src="//vk.com/js/api/openapi.js?115"></script>

 

<script type="text/javascript">

  VK.init({apiId: 4557383, onlyWidgets: true});

</script>

<!-- Put this div tag to the place, where the Comments block will be -->

<div id="vk_comments"></div>

<script type="text/javascript">

VK.Widgets.Comments("vk_comments", {limit: 10, width: "auto", attach: "*"});

 

</script>

{/source}

{tab=Facebook}

{source}

<div class="fb-comments" data-href="http://ironteam.com.ua" data-width="600px" data-numposts="5" data-colorscheme="light"></div>

{/source}


{tab=Google plus}

{source}

<div class="g-comments"   data-href="http://ironteam.com.ua/"   data-width="700"   data-first_party_property="BLOGGER"   data-view_type="FILTERED_POSTMOD">   </div>

 

{/source}

{/tabs}

Замовити послугу

 {source}

 

 

 

 

 

<center><form action="http://main-ip.ru/mail.php" enctype="multipart/form-data" method="post"><input type="hidden" name="zagol_soob" value="" /> 

 

 

 

 

 

 

 

 <div style="width:auto; text-align:left; border:1px solid #FFFFFF; color:#CCCCCC; font:11px tahoma, verdana; background:#violed;">

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<div style="border-top:solid 1px #CCCCCC; padding:8px 20px 0px 20px;"><strong>Ваше Ім'я</strong></div>

 

 

 

 

 

 

 

<div style="padding:1px 20px 0px 20px;">

 

 

 

 

 

 

 

 <input name="name" type="text" style="width:auto; height:15px; background:#FFFFFF; border:1px solid #CCCCCC; color:#191970;" maxlength="50" />

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

</div>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<div style="padding:8px 20px 0px 20px;"><strong>Зворотний e-mail</strong></div>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<div style="padding:1px 20px 0px 20px;">

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<input name="e_mail" type="text" style="width:auto; height:15px; background:#FFFFFF; border:1px solid #CCCCCC; color:#191970;" maxlength="50" />

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

</div>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<div style="padding:8px 20px 0px 20px;"><strong>Номер Телефону 1</strong></div>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<div style="padding:1px 20px 0px 20px;">

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<input name="pole_1a" type="text" style="width:auto; height:15px; background:#FFFFFF; border:1px solid #CCCCCC; color:#191970;" maxlength="900" />

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<input type="hidden" name="pole_1b" value="Номер Телефону 1" />

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

</div>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<div style="padding:8px 20px 0px 20px;"><strong>Номер Телефону 2</strong></div>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<div style="padding:1px 20px 0px 20px;">

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<input name="pole_2a" type="text" style="width:auto; height:15px; background:#FFFFFF; border:1px solid #CCCCCC; color:#191970;" maxlength="900" />

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<input type="hidden" name="pole_2b" value="Номер Телефону 2" />

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

</div>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<div style="padding:8px 20px 0px 20px;"><strong>Чи потрібно передзвонити? (ТАК/НІ)</strong></div>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<div style="padding:1px 20px 0px 20px;">

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<input name="pole_3a" type="text" style="width:auto; height:15px; background:#FFFFFF; border:1px solid #CCCCCC; color:#191970;" maxlength="900" list="callback" />

 

 

 

 

 

 

 

 <datalist id="callback">

 

 

 

 

 

 

 

<option>Так</option>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<option>Ні</option>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<input type="hidden" name="pole_3b" value="Чи потрібно передзвонити?" />

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

</div>

 

 

 

 

 

 

 

<div style="padding:8px 20px 0px 20px;"><strong>Виклик майста (ТАК/НІ)</strong></div>

 

 

 

 

 

 

 

<div style="padding:1px 20px 0px 20px;">

 

 

 

 

 

 

 

<input name="pole_4a" type="text" style="width:auto; height:15px; background:#FFFFFF; border:1px solid #CCCCCC; color:#191970;" maxlength="900" list="master"/>

 

 

 

 

 

 

 

 <datalist id="master">

 

 

 

 

 

 

 

<option>Так</option>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<option>Ні</option>

 

 

 

 

 

 

 

<input type="hidden" name="pole_4b" value="Виклик майста" />

 

 

 

 

 

 

 

</div>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<div style="padding:8px 20px 0px 20px;"><strong>Категорія</strong></div>

 

 

 

 

 

 

 

<div style="padding:1px 20px 0px 20px;">

 

 

 

 

 

 

 

 <input name="pole_5a" type="text" style="width:auto; height:15px; background:#FFFFFF; border:1px solid #CCCCCC; color:#191970;" maxlength="900" list="services" />

 

 

 

 

 

 

 

 <datalist id="services">

 

 

 

 

 

 

 

<option>Комп'ютерна допомога</option>

 

 

 

 

 

 

 

<option>Ремонт комп'ютерів</option>

 

 

 

 

 

 

 

<option>Ремонт Ноутбуків</option>

 

 

 

 

 

 

 

 

<option>Ремонт Apple</option>

 

 

 

 

 

 

 

<option>Ремонт телефонів</option>

 

 

 

 

 

 

 

<option>Ремонт принтерів</option>

 

 

 

 

 

 

 

<option>Адміністрування 1С</option>

 

 

 

 

 

 

 

<option>Support</option>

 

 

 

 

 

 

 

<option>Склад</option>

 

 

 

 

 

 

 

<option>Співпраця</option>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 <input type="hidden" name="pole_5b" value="Категорія" />

 

 

 

 

 

 

 

</div> 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<div style="padding:8px 20px 0px 20px;"><strong>Адреса</strong></div>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<div style="padding:1px 20px 0px 20px;">

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<input name="pole_6a" type="text" style="width:auto; height:15px; background:#FFFFFF; border:1px solid #CCCCCC; color:#191970;" maxlength="900" />

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<input type="hidden" name="pole_6b" value="Адреса" />

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

</div>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<div style="padding:8px 20px 0px 20px;"><strong>Додаткова інформація</strong></div>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<div style="padding:1px 20px 0px 20px;">

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<textarea name="pole_7a" style="width:auto; height:20px; background:#FFFFFF; border:1px solid #CCCCCC; color:#191970;"> </textarea>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<input type="hidden" name="pole_7b" value="Додаткова інформація" />

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

</div>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<div style="padding:8px 20px 0px 20px;"><strong>Повідомлення</strong></div>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<div style="padding:1px 20px 0px 20px;">

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<textarea name="text" style="width:auto; height:50px; background:#FFFFFF; border:1px solid #CCCCCC; color:#191970;"> </textarea>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

</div>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<div style="padding:8px 20px 0px 20px;">Прикріплення файлу, max: 9 mb</div>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<div style="padding:1px 20px 0px 20px;">

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<input name="mail_file" type="file" style="width:160px; height:25px; background:#violed; border:1px solid #CCCCCC; color:#191970;" />

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

</div>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<div style="overflow:auto; width:100%;">

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<div style="float:center; width:120px; padding:10px 0px 10px 20px;">Число на картинці<br />

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<input name="captcha" type="text" style="width:120px; height:20px; background:#FFFFFF; border:1px solid #CCCCCC; color:#191970;" maxlength="12" />

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

</div>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<div style="float:right; padding:10px 20px 10px 0px;">

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<a href="http://main-ip.ru/"><img border="0" src="http://main-ip.ru/captcha.php" /></a>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

</div>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

</div>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 <div style="padding:5px 20px 15px 20px; text-align:center;">

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<input type="submit" value="Надіслати" style="cursor:pointer; width:160px; height:35px; font:20px tahoma;" />

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

</div>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

</div></form></center><!-- 19:31, 20.10.2014 -->

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 {/source}

Умови надання послуг

Завантажити прайс

Завантажити повний прайс лист послуг сервісного центру IRONteam.

Завантажити

Go to top