П
Р
И
Є
Д
Н
У
Й
С
Я

IRONteam facebook

IRONteam vkontakte

 

 

Menu

Обслуговування комп'ютерів, офісів у Львові - IRONteamАбонентське обслуговування приватних осіб і невеликих організацій, представників малого і середнього бізнесу – це ефективний спосіб економії коштів. Раціональне використання ресурсів – позаштатний системний адміністратор – це рішення від нашої компанії «IRONteam»! Безліч компаній на сьогоднішній день передають управління всіма технічними питаннями IT-фахівцям, що мають багатий досвід роботи в цьому напрямку. Інакше кажучи, вони користуються аутсорсіноговими послугами IT-компаній.
IT аутсорсинг – це передача функцій з управління інформаційною структурою свого підприємства іншому виконавцю на основі договору, за певну плату. За допомогою ІТ аутсорсингу компанії отримують можливість зосередити персонал та фінансові ресурси на профільних напрямках діяльності компанії.

Укладаючи договір на надання послуги «Абонентське обслуговування» ви отримуєте надійну роботу всієї комп’ютерної техніки. Наш фахівець, закріплений за вами, проведе ремонт ноутбуків, ремонт комп’ютерів та комп’ютерного обладнання; встановлення та налаштування програм, операційної системи і антивірусного програмного забезпечення; забезпечить безперебійну і повноцінну роботу в Інтернеті і локальних мережах; встановить резервне копіювання інформації, а також відновить дані і захистить їх від несанкціонованого доступу. І все, за фіксованою ціною.

 Велика перевага полягає ще і в тому, що якість послуг аутсорсингу комп’ютерів завжди значно вище, ніж якість послуг, що надаються власним ІТ- відділом або одним штатним системним адміністратором. Адже компанія, яка надає аутсорсингові послуги, постійно розвивається, шукає нові рішення. Конкуруючи з іншими фірмами, вона постійно підвищує якість надання своїх послуг, вдосконалює методи роботи, покращує обслуговування мереж . Крім того, вона діє на основі договору.

Список послуг , який включає аутсорсинг інформаційних технологій , є досить широким. Компанії інтегратори можуть надавати як окремі IT послуги так і комплексний IT аутсорсинг. Комплексне надання IT послуг – найбіло інфраструктури, а всі роботи з ьш вигідний варіант, так як в цьому випадку клієнтові потрібно тільки надати доступ добслуговування беруть на себе наші досвідчені фахівці.

Аутсорсинг IT послуг має безліч переваг:

 • Зменшення витрат на утримання власних служб – зменшення витрат на заробітну плату, на техніку та необхідне програмне забезпечення;
 • Суворе дотримання термінів надання ІТ послуг і виконання всіх погоджених робіт;
 • Значна економія часу завдяки залученню висококваліфікованих фахівців , які надають ІТ послуги;

Наша компанія надає послуги IT аутсорсингу і займається вирішенням всіх питань по роботі IT інфраструктури компанії клієнта:

 • розробкою і впровадженням комплексних IT рішень;
 • оптимізацією та модернізації IT інфраструктури компанії замовника;
 • забезпеченням безперебійної роботи комп’ютерної та периферійної техніки;
 • усуненням неполадок в мінімальні терміни;
 • прогнозуванням виникнення несправностей і проведенням профілактичних робіт для їх запобігання ;
 • організацією корпоративної глобальної та локальної мережі;

IT аутсорсинг має безліч переваг в порівнянні з власним ІТ відділом. ІТ аутсорсинг дозволяє керівникам і співробітникам зосередитися на вирішенні профільних завдань і не відволікатися на поточні проблеми, пов’язані з комп’ютерним обслуговуванням. За допомогою ІТ аутсорсингу можна значно економити на непрямих витратах (оренда офісу, амортизація техніки, вдосконалення ПЗ, підвищення кваліфікації співробітників та ін). Це пов’язано з тим, що витрати на аутсорсинг інформаційних систем і аудит чітко виділені, їх легко спрогнозувати.

Абонентське обслуговування від компанії «IRONteam» це:

 • Наш фахівець, закріплений за вами;
 • Повний спектр послуг;
 • Запланований виїзд;
 • Терміновий виїзд, в будь-який час;
 • Телефонні консультації;
 • Надійна робота всієї комп’ютерної техніки.

Сервісний центр IRONteam.

Виклик майстра по комп'ютервам і ноутбукам у Львові - IRONteam

Виклик майстра 0968712015 

Виклик майстра у нас є платним. 

Іноді виникають такі ситуації, коли Ваш ноутбук або комп'ютер не підкоряється вашим командам, даючи збої. Відбувається це, як не дивно, в найбільш невідповідні моменти, скажімо, коли потрібно терміново підготувати якийсь дуже важливий документ або ж відправити лист. А часом і улюблена гра зависає на самому цікавому місці, коли йде питання життя і смерті. Чи ваша техніка працює не коректно, скажімо принтер не хоче друкувати, жує листки тощо

Причинами таких неприємних сюрпризів можуть бути самі різні нюанси: помилки в програмному забезпеченні, вихід з ладу якогось важливого елементу, віруси і так далі. Не варто пробувати налагодити роботу Вашої техніки своїми силами, адже цим Ви тільки погіршите ситуацію, що склалася. Ось тому ми рекомендуємо довіряти діагностику і ремонт ПК на дому у Львові або діагностику, ремонт і заправку принтерів у Львові тільки кваліфікованим фахівцям від IRONteam

Слід зазначити, що найбільш високою популярністю має послуга "ремонт комп'ютера вдома у Львові", "ремонт комп'ютера в офісі у Львові", "чистка ноутбука дома у Львові", "комп'ютерна діагностика у Львові" та безліч інших. В цьому випадку майстер по ремонту приїжджає прямо за вказаною адресою для того, щоб здійснити ремонт комп'ютера чи ремонтноутбука у Львові терміново. Завдяки такій послузі Ви уникнете переживань відносно того, що робитимуть з вашою технікою, а також вам не потрібно буде носитися з ПК по всьому місту в пошуку хорошого майстра - за викликом він приїде у зручний для вас час. 

Для того, щоб швидко надати допомогу і здійснити якісний ремонт комп'ютерів вдома у нас є все необхідне обладнання та інструменти. Не важливо чи потрібно здійснити налаштування операційної системи або ж складний ремонт ноутбука або ж персонального комп'ютера, ми швидко і з гарантією усунемо будь-якої складності неполадки і при необхідності зробимо налаштування комп'ютера у Львові у вас дома. 

Крім того, наші фахівці проконсультують Вас, приїхавши за вказаною адресою, і зроблять діагностику вашого ПК. Слід зазначити, що тільки після діагностики наш майстер по ремонту комп'ютерів зможе сказати вам причини неполадок, вартість їх усунення і чи можливо здійснити ремонт в домашніх умовах. Якщо ж ремонт вдома неможливий, він візьме його в майстерню і поверне його вам в цілості й схоронності в максимально короткі терміни вже в робочому стані. 

Для економії часу ми впровадили віддалене адміністрування (При умові, якщо у Вас завантажується операційна система коректно і є доступ до інтернету) через віддалений робочий стілTeamViewer, Ammyy Admin чи Radmin (Оплата в цьому випадку здійснюється перерахунком коштів на платіжну систему  чи банківську картку). При замовленні цієї послуги, Ви економите:

 • час, за який майстер приїде до Вас,
 • гроші, які Ви заплатите за виклик
 • нерви, які заспокоюєте приємним чаюванням в домашньому затишку.

 Якщо у Вас фірма чи організація, і утримання системного адміністратора виходить надто дорого, компанія IRONteam допоможе Вам швидко і вчасно обслуговувати Вашу офісну техніку.

Виклик майстра є платним. Це пояснюється підвищенням тарифів на паливно-мастильні матеріали.
Ціна виклику залежить від віддаленості об'єкта від офісу.
Мінімальна ціна за виклик - 100 грн.

Якщо Ваш комп'ютер висне, не включається, програмне забезпечення працює нестабільно, система повідомляє про наявність вірусів - терміново телефонуйте нам. Наша висококваліфікована комп'ютерна допомога - це простий шлях до вирішення будь-яких проблем, які можуть виникнути з вашим пристроєм.

 

(096) 8712015

(063) 2873009

(097) 6322515

(063) 3214254

(067) 3586271

(063) 2380458

 

 

 

VK

Facebook


Google plus

Joomla Plugins

Замовити послугу

 

Ваше Ім'я
Зворотний e-mail
Номер Телефону 1
Номер Телефону 2
Чи потрібно передзвонити? (ТАК/НІ)
Виклик майста (ТАК/НІ)
Категорія
Адреса
Додаткова інформація
Повідомлення
Прикріплення файлу, max: 9 mb
Число на картинці

Умови надання послуг

Завантажити прайс

Завантажити повний прайс лист послуг сервісного центру IRONteam.

Завантажити

BBEPX