Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/ironte14676/data/www/ironteam.com.ua/libraries/cms/plugin/helper.php on line 102

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/ironte14676/data/www/ironteam.com.ua/libraries/cms/plugin/helper.php on line 102

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/ironte14676/data/www/ironteam.com.ua/libraries/cms/plugin/helper.php on line 102

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/ironte14676/data/www/ironteam.com.ua/libraries/cms/module/helper.php on line 451
Блок живлення комп'ютера. Як визначити несправність? — IRONteam - Сервісний центр у Львові: ремонт ноутбуків, ремонт ноутбуків Львів, ремонт комп'ютерів, ремонт комп'ютерів Львів, ремонт мобільних, оемонт мобільних Львів, ремонт планшетів, ремонт планшетів Львів, ремонт смартфонів, ремонт смартфонів Львів, ремонт принтерів, ремонт принтерів Львів, заправка картриджів, заправка картриджів Львів, ремонт КПК, ремонт КПК Львів, ремонт фотоапаратів, ремонт фотоапаратів Львів, сервісний центр комп'ютерів, сервісний центр комп'ютерів Львів, сервісний центр телефонів, сервісний центр телефонів Львів, сервісний центр ноутбуків, сервісний центр ноутбуків Львів, установка Windows 8 Львів, установка Windows 7 Львів, установка Windows 10 Львів, установка Windows 8.1 Львів, установка Windows xp Львів, установка Windows Vista Львів, відновлення Windows, відновлення Windows Львів, установка Windows, установка Windows Львів, перевстановлення Windows, перевстановлення Windows Львів, розблокування windows, розблокування windows Львів, встановлення Windows ціна, установка Windows ціна, Acer Львів, Apple Львів, ASUS Львів, Dell, Львів Lenovo Львів, Fujitsu Львів, HTC Львів, Hewlett-Packard Львів, HP Львів, LG Львів, MSI Львів, Samsung Львів, Sony Львів, Toshiba Львів, Nokia Львів, Samsung Львів

Ремонт блоку живлення - діагностика у Львові - IRONteam

Випадки виходу з ладу блоків живлення в комп'ютері не рідкість. Причинами цього є:

  1. Викиди напруги в електромережі;
  2. Низька якість виготовлення, особливо стосується дешевих блоків живлення і системних блоків;
  3. Невдалі конструктивні і схемотехнічні рішення;
  4. Застосування низькоякісних компонентів при изготовлениии;
  5. Перегрів елементів через невдале розташування системного блоку, забруднення блоку живлення, зупинки вентилятора охолодження.

Розпіновка блоку живлення по вольтажу

Які «симптоми» несправності блоку живлення в комп'ютері?

Найчастіше це повна відсутність ознак життя системного блоку, тобто нічого не гуде, не горять світлодіоди індикації, немає звукових сигналів.

У деяких випадках не стартує материнська плата. При цьому можуть крутитися вентилятори, горіти індикація, видавати звуки приводи і жорсткий диск, але на екрані монітора нічого не з'являється.

Інколи системний блок при включенні починає подавати ознаки життя на кілька секунд і тут же вимикається через спрацювання захисту блоку живлення від перевантажень.

Для того щоб остаточно переконатися в несправності блоку живлення потрібно відкрити праву кришку системного блоку, якщо дивитися ззаду. Витягнути основний штеккер основного роз'єму блоку живлення, який має 20 або 24 контактів, з гнізда материнської плати, і замкнути контакти з зеленим (іноді сірим) і найближчим чорним провідом. Якщо при цьому блок живлення запуститься, то, швидше за все, причина в материнській платі.

Запуск блоку живлення можна визначити по обертанню вентилятора блоку живлення, якщо він справний, але для надійності краще перевірити напруги на роз'ємі. Між контактами з чорним і червоним проводами - 5в, між чорним і жовтим - 12в, між чорним і рожевим - 3,3в; між чорним і фіолетовим - 5в чергової напруги. Мінус на чорному, а плюс на кольорових. Для того щоб переконатися що блок живлення запущений досить виміряти одну з напруг, крім «чергових» 5в на фіолетовому дроті.

Іноді користувачі починають шукати запобіжник. Не шукайте, зовні їх немає. Є один всередині, але міняти його в більшості випадків не тільки марно, але небезпечно і шкідливо, так як це може призвести до ще більших проблем.

Якщо виявиться, що блок живлення несправний, то в більшості випадків краще його замінити, але можна і відремонтувати, якщо це економічно доцільно.

При покупці нового блоку живлення потрібно, перш за все, враховувати потужність, яка не повинна бути менше, ніж раніше. Також необхідно звернути увагу на вихідні роз'єми, щоб була можливість підключити всі пристрої системного блоку, хоча в необхідних випадках проблеми підключення можуть бути вирішені за допомогою перехідників. Про те, як вибрати блок живлення потрібної якості можна прочитати тут.

Чи потрібно ремонтувати блок живлення самостійно? Якщо Ви не володієте хоча-б елементарними знаннями і навичками в галузі електроніки, однозначно немає. По-перше, Ви швидше за все не зможете це зробити, по-друге це небезпечно для життя і здоров'я якщо не дотримуватися правил безпеки.

Для тих, хто все-таки вирішив зайнятися ремонтом блоку живлення, є можливість ознайомитися з моїм особистим досвідом і міркуваннями з цього приводу тут.

Якщо знадобиться допомога, телефонуйте в компанію  IRONteam 0968712015

Go to top