Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/ironte14676/data/www/ironteam.com.ua/libraries/cms/plugin/helper.php on line 102

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/ironte14676/data/www/ironteam.com.ua/libraries/cms/plugin/helper.php on line 102

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/ironte14676/data/www/ironteam.com.ua/libraries/cms/plugin/helper.php on line 102

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/ironte14676/data/www/ironteam.com.ua/libraries/cms/module/helper.php on line 451
Як почистити комп'ютер від реклами. Блокування і видалення Спаму, (Аміго, MailUpdater, Яндекс.Браузер та ін.) — IRONteam - Сервісний центр у Львові: ремонт ноутбуків, ремонт ноутбуків Львів, ремонт комп'ютерів, ремонт комп'ютерів Львів, ремонт мобільних, оемонт мобільних Львів, ремонт планшетів, ремонт планшетів Львів, ремонт смартфонів, ремонт смартфонів Львів, ремонт принтерів, ремонт принтерів Львів, заправка картриджів, заправка картриджів Львів, ремонт КПК, ремонт КПК Львів, ремонт фотоапаратів, ремонт фотоапаратів Львів, сервісний центр комп'ютерів, сервісний центр комп'ютерів Львів, сервісний центр телефонів, сервісний центр телефонів Львів, сервісний центр ноутбуків, сервісний центр ноутбуків Львів, установка Windows 8 Львів, установка Windows 7 Львів, установка Windows 10 Львів, установка Windows 8.1 Львів, установка Windows xp Львів, установка Windows Vista Львів, відновлення Windows, відновлення Windows Львів, установка Windows, установка Windows Львів, перевстановлення Windows, перевстановлення Windows Львів, розблокування windows, розблокування windows Львів, встановлення Windows ціна, установка Windows ціна, Acer Львів, Apple Львів, ASUS Львів, Dell, Львів Lenovo Львів, Fujitsu Львів, HTC Львів, Hewlett-Packard Львів, HP Львів, LG Львів, MSI Львів, Samsung Львів, Sony Львів, Toshiba Львів, Nokia Львів, Samsung Львів

Практично всі користувачі рано чи пізно стикаються з тим, що комп'ютер починає гальмувати і вести себе дуже дивно. IRONteam розібрався, чому це відбувається і як з цим боротися.

 

Звідки взялась реклама на Вашому комп'ютері?

 

 Іноді, завантажуючи файли з сумнівних джерел, можна натрапити на пропозицію зробити це через завантажувач. Він являє собою невелику програму вагою близько 0.5 Мб, яка не вимагає установки і здебільшого іконка імітована під архіватор "Winrar" (Як правило, архів має розширення .rar, .zip, 7zip... але ніяк не .exe). На перший погляд, таке рішення може здатися безневинним, але по завершенні завантаження починається дивна річ. В треї з'являються значки невідомих програм, а робочий стіл нагромаджується ярликами всіляких соціальних сервісів на зразок однокласників і майл.ру агента, менеджер браузерів, Unity Player та інше.

Як же запобігти таким наслідкам самостійно? Ці програми можуть встановлюватися «в комплекті» з якимись потрібними програмами В першу чергу потрібно пам'ятати, що практично в будь-якому засобі завантаження/установники присутня можливість відключення установки додаткових програм. Тому завантажуючи файл через будь-яку програму, необхідно шукати сірий непоказний прапорець навпроти такого ж сірого дрібного шрифту. Після зняття галочки установка непотрібних програм буде скасована .

 

   

 

 

Як почистити комп'ютер від реклами

 

Існує декілька способів очистити ПК від цього бруду.

 

1. Створюємо Скрипт, який буде видаляти і забороняти повторну установку
соціальних сервісів на зразок однокласників і майл.ру агента, менеджер браузерів, Unity Player
та інше

 

Ми знаємо, що «улюблені» всіма адміністраторами програми встановлюються в папку c:\Users\% username%\AppData\Local (поправте, якщо є ще приховані місця). Ось і прийшла мені в голову думка про те, що якщо створити папки з назвами непотрібних нам програм самим, і прибрати їм нафіг всі ntfs права, вийде, що програма просто не зможе встановитися на потрібне місце.

 

Отже, цей скрипт:

:: Видаляємо папки якщо вони вже є
rmdir c:\Users\%username%\AppData\Local\Mail.Ru /s /q
rmdir c:\Users\%username%\AppData\Local\MailRu /s /q
rmdir c:\Users\%username%\AppData\Local\Unity /s /q
rmdir c:\Users\%username%\AppData\Local\Amigo /s /q
rmdir c:\Users\%username%\AppData\Local\Apps /s /q
:: Створюємо папки
mkdir c:\Users\%username%\AppData\Local\Mail.Ru
mkdir c:\Users\%username%\AppData\Local\MailRu
mkdir c:\Users\%username%\AppData\Local\Unity
mkdir c:\Users\%username%\AppData\Local\Amigo
mkdir c:\Users\%username%\AppData\Local\Apps
:: Встановлюємо права (замінюємо всі існуючі на нові)
echo y|cacls c:\Users\%username%\AppData\Local\Mail.Ru /C /G domain.ru\adminuser:F
echo y|cacls c:\Users\%username%\AppData\Local\MailRu /C /G domain.ru\adminuser:F
echo y|cacls c:\Users\%username%\AppData\Local\Unity /C /G domain.ru\adminuser:F
echo y|cacls c:\Users\%username%\AppData\Local\Amigo /C /G domain.ru\adminuser:F
echo y|cacls c:\Users\%username%\AppData\Local\Apps /C /G domain.ru\adminuser:F

 

Як видно, список програм в прикладі невеликої (Mail.Ru і MailRu - це від ігор меіла і супутника, UnityPlayer, Аміго, Apps - щось недобре я там побачив).

Список можна поповнювати будь-якими поміченими програмами, що створюють свою папку, головне знати назву такої папки. Є ще купа гидот, начебто Менеджера Браузерів, ніхром, броміум та іншого. Поки до нас таке не потрапило, не можу дізнатися назви папок, але все в Ваших руках!

 

Далі все просто - ставимо запуск цього файлу в логон скрипти, або в призначені завдання (для користувача при вході в систему), і насолоджуємося результатом! Працює на 100%, Аміго, наприклад, навіть не видає ніяких помилок, просто не встановлюється.

 

 

2. Видалення "в ручну"

 

Наведу приклад, як видалити браузера Аміго з програм (Крок 1)

 Відкрити видалення програм

Перш за все зайдіть в розділ Панелі управління Windows "Програми та засоби» або «Установка і видалення програм». Один з найпростіших і швидких способів зробити це - натиснути клавіші Windows + R на клавіатурі і ввести команду appwiz.cpl

 

 

У списку встановлених програм знайдіть браузер Аміго, виділіть її та натисніть кнопку «Видалити» (Можна також вибрати пункт Видалити з контекстного меню, клікнувши правою кнопкою миші по Аміго).

 

Розпочнеться стандартна процедура видалення браузера і, по завершенні, він нібито буде видалений з комп'ютера, проте не повністю - в Windows залишиться процес Mail.ru Updater, який може знову завантажити Аміго і встановити його. Наше завдання видалити і його теж.

 

Видаляємо залишки (Крок 2)

 

Запустіть диспетчер задач: в Windows 7 натисніть клавіші Ctrl + Alt + Del і виберіть диспетчер задач, а в Windows 8 і 8.1 зручніше буде натиснути Win + X і вибрати потрібний пункт меню.

 

Видалення процесу Mail.ru Updater

 

У диспетчері завдань на вкладці «Процеси» ви побачите процес MailRuUpdater.exe, клікніть по ньому правою кнопкою миші і натисніть «Відкрити місце зберігання файлу».

 

файл mailruupdater.exe

 

Тепер, не закриваючи відкрилася папку, поверніться в диспетчер задач і виберіть «Завершити процес» або «Зняти задачу» для MailRuUpdater.exe. Після цього знову перейдіть до папки з самим файлом і видаліть його.

 

Останній крок - прибрати цей файл з автозавантаження. У Windows 7 ви можете натиснути клавіші Win + R і ввести msconfig, після чого зробити це на вкладці «Автозавантаження», а в Windows 8 ця вкладка знаходиться прямо в диспетчері завдань (прибрати програми з автозавантаження там можна за допомогою контекстного меню по правому кліку) .

 

Видалення Аміго з автозавантаження Windows

 

Перезавантажте комп'ютер і на цьому все: браузер Аміго повністю вилучений з вашого комп'ютера.

 

3. Використовуючи програми

 

В інтернеті є безліч програм, які можуть Вам допомогти, але крім своєї "допомоги", вони можуть стерти з комп'ютера пронрами, якими Ви користуєтесь.

Програми поділяються на 2 види

1) Програми, які забороняють установку прихованих програм (автоматично знімають галочки)

2) Програми, що очищують ПК від цього бруду. Хоча бази і оновлюють, але як показує практика стирають вони далеко не все.

 

 

 

 

Go to top