Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/ironte14676/data/www/ironteam.com.ua/libraries/cms/plugin/helper.php on line 102

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/ironte14676/data/www/ironteam.com.ua/libraries/cms/plugin/helper.php on line 102

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/ironte14676/data/www/ironteam.com.ua/libraries/cms/plugin/helper.php on line 102

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/ironte14676/data/www/ironteam.com.ua/libraries/cms/module/helper.php on line 451
Діти за комп'ютером. Як «захистити» комп'ютер від дітей — IRONteam - Сервісний центр у Львові: ремонт ноутбуків, ремонт ноутбуків Львів, ремонт комп'ютерів, ремонт комп'ютерів Львів, ремонт мобільних, оемонт мобільних Львів, ремонт планшетів, ремонт планшетів Львів, ремонт смартфонів, ремонт смартфонів Львів, ремонт принтерів, ремонт принтерів Львів, заправка картриджів, заправка картриджів Львів, ремонт КПК, ремонт КПК Львів, ремонт фотоапаратів, ремонт фотоапаратів Львів, сервісний центр комп'ютерів, сервісний центр комп'ютерів Львів, сервісний центр телефонів, сервісний центр телефонів Львів, сервісний центр ноутбуків, сервісний центр ноутбуків Львів, установка Windows 8 Львів, установка Windows 7 Львів, установка Windows 10 Львів, установка Windows 8.1 Львів, установка Windows xp Львів, установка Windows Vista Львів, відновлення Windows, відновлення Windows Львів, установка Windows, установка Windows Львів, перевстановлення Windows, перевстановлення Windows Львів, розблокування windows, розблокування windows Львів, встановлення Windows ціна, установка Windows ціна, Acer Львів, Apple Львів, ASUS Львів, Dell, Львів Lenovo Львів, Fujitsu Львів, HTC Львів, Hewlett-Packard Львів, HP Львів, LG Львів, MSI Львів, Samsung Львів, Sony Львів, Toshiba Львів, Nokia Львів, Samsung Львів

Діти - це квіти життя, так кажуть напевно всі, хто обожнює цих милих створінь з ангельськими личками. Я з цим сперечатися не буду, адже у кожного своя точка зору, я всього лише зазначу, що часом дітлахи бувають далеко не такими миленькими, як часто здаються. Зараз я маю на увазі дитячі пустощі, які іноді можуть бути зовсім нешкідливими і викликають лише посмішку на обличчі, але часом такі пустощі можуть призвести до досить серйозним неприємностям. Якщо бути зовсім точним, то хотілося б поговорити про те, як наші улюблені дітлахи можуть нашкодити нашим не менш улюбленим комп'ютерам. Те, що наше життя вже не мислиме без комп'ютерів і те, що багато хто з нас виконують важливі завдання на домашніх комп'ютерах, це вже давно не новина, однак уявіть тільки: ви робите важливий проект, який необхідно показати завтра вранці вашому начальникові, як екран монітора гасне і ви виявляєте, що ваша дитина, думаючи що це іграшка, випадково витягнула вилку мережевого фільтра з розетки. Просто чудово якщо ви маєте джерело безперебійного живлення, який врятує вас від подібних неприємностей, однак як показує практика, для багатьох наших співвітчизників, даний пристрій все ще розкіш і більшість городян продовжують використовувати звичайнісінький мережевий фільтр.

дети могут сломать ваш компьютерОтже, в даній статті я спробую дати кілька досить корисних порад, які допоможуть вам уберегти свій комп'ютер від деяких дитячих пустощів. Багато з нижчеперелічених порад вам можуть здатися абсурдними, однак подивіться на свою п'ятирічну дитину, яка носиться по кімнаті, і ще раз перечитайте ці поради, тоді ви зрозумієте, що вони дані не просто так, а можуть дійсно нести велику користь для вас і вашого комп'ютера.

Для початку зазначимо, що всі проблеми з комп'ютером які можуть статися з вини ваших діточок, можна розділити на два види: фізичні та системні. У першому випадку комп'ютер або його окремі частини можуть постраждати через фізичний вплив, а в другому, в результаті неправильної роботи з деякими програмами (Everest, Ccleaner, WebMoney Keeper і ін.)  Або з самою операційною системою.


Ну а зараз, перейдемо до найголовнішого і розглянемо всі запобіжні заходи, які врятують ваші нерви від цікавих дитячих ручок. В першу чергу ми розглянемо найбільш вразливу по відношенню до дитячих витівок частину комп'ютера, як всі зрозуміли, це дроти. Що стосується дротів електроживлення, то вкрай важливо, щоб сама вилка щільно входила в розетку, а не бовталася. Для надійності, варто взяти скотч і за допомогою нього закріпити вилку. Безумовно, зрозуміло будь-якому, що особливо перевірених дітей це не зупинить, але, тим не менш, певні труднощі їм створить, і поки вони намагатимуться віддерти скотч, ви напевно зможете це помітити. Що стосується інших проводів (до Wi-Fi, до модему, до TV-тюнера і ін.), То постарайтеся зробити так, щоб вони були прокладені поруч один з одним уздовж плінтуса, знову ж таки можна їх скотчем (ізолентою) обмотати для надійності або помістити в короби. Обмотавши їх скотчем, ви відразу вб'єте двох зайців: і дроти будуть більш надійно закріплені, і виглядати це буде куди більш естетично, ніж розкидані по підлозі якісь шнури.

Що ж, якщо ми з проводами вже розібралися і маємо деяке уявлення про те як їх закріпити, то саме час перейти до самої установки всіх складових нашого комп'ютера. Для початку варто відзначити, що кімната, в якій знаходиться комп'ютер, ніяк не повинна бути дитячою кімнатою. Найкраще, якщо це буде ваш робочий домашній кабінет, який закривається на ключ, а якщо ваше житло не таке просторе, то тут трошки все складніше. Важливо, щоб стіл, на якому встановлений ПК, був надійним і стійким, а не хитким. Сам монітор краще ставити на саму поверхню стола, а не на підставки, тому як дана підставка може в свій час зіграти злий жарт з вами і монітор в результаті трясіння, попросту впаде. Про системний блок теж не забуваємо. У випадку з системним блоком, то тут, навпаки, на підлогу його краще не ставити, бо його легко зачепити не тільки дитині, але навіть вам і тоді він впаде на бік, а нам цього не треба. Системний блок краще поставити на спеціальну підставку, яка присутня в будь-якому комп'ютерному столі, проте необхідно пам'ятати, що підставка повинна бути не окремою конструкцією на коліщатах, а одним цілим зі столом. Іншими словами, якщо корпус системного блоку спеціально штовхнути, то він не впаде, а лише трохи нахилиться і залишиться в такому стані не отримавши ніякої шкоди. Ну ось, стіночки в столі є і з двох сторін наш корпус вже захищений, залишається неприкритою лицьова сторона. У цій ситуації ми, мабуть, безсилі, однак якщо захотіти, то все-таки дещо можна придумати. Приміром, щоб повністю блокувати доступ до передньої частини системного блоку, то на поличку, на якій він розташовується, можна встановити невелику дверку з замком. Таке рішення проблеми повністю позбавить нас від хвилювання за системний блок, однак перш ніж так робити, подумайте, а чи не набридне вам постійно відкривати і закривати цю дверку. Якщо ні, та й діти у вас вже дуже жваві, тоді ставте звичайно, а якщо ви розумієте, що це не обов'язково, то можна і без цього обійтися. Отже, якщо з монітором і Системником розібралися, то з усім іншим поки що ще ясності немає. По-перше, зверніть увагу на вашу мишку. Якщо вона виконана з НЕ міцного пластику, то бігом в комп'ютерний сервіс IRONteam за покупкою нової мишки. Попросіть мишку, яка буде ударостійка, так як будьте впевнені, що у вашу відсутність у комп'ютера, бідній мишці доведеться пережити далеко не одне падіння. Клавіатуру також краще мати запасну, так як не дивуйтеся, якщо ви одного разу прийдете до свого робочого місця, а клавіатура буде залита яким-небудь напоєм, або зовсім на ній будуть відсутні деякі клавіші.

защитите мышку от детей

Ура-ура, тепер ми правильно встановили наш комп'ютер, і дітям буде куди складніше нанести йому шкоду, проте розслаблятися ще зарано. Пару слів варто сказати про сам системномний блок. В ідеальному варіанті, краще щоб кришку системника неможливо було відкрити без спеціальної викрутки, тобто болти, на яких тримається кришка, повинні бути не так звані «баранчики», а звичайні болтики, але і їх краще закрутіть тугіше, але не перестарайтеся, щоб не зірвати різьбу. 

Ще один запобіжний захід не завадить: якщо ви любите іноді покопатися в своєму комп'ютері, то ніколи не робіть це в той момент, коли дітлахи знаходяться вдома. В іншому випадку, варто вам лише на секунду відволіктися, і потім будете спостерігати як ваша дитина «пробує на смак», останню робочу планку оперативної пам'яті. 

Не менш схильний до ризику і привід для читання дисків. Напевно багатьом дітям дуже подобається спостерігати за тим, як він закривається і відкривається. Щоб цього не допустити, позначте для себе: чи потрібен він вам. Якщо користуєтеся приводом часто, то тут вже нічого не поробиш, а якщо диски ви використовуєте рідко, то можна попросту відключити живлення приводу і підключати лише тоді, коли буде необхідність. Ще одна кнопочка, яку необхідно «захищати», це кнопка Reset. Бажано щоб вона була зовсім маленького розміру, або трохи поглиблена в корпус комп'ютера, це стане черговою перешкодою для позапланового включення комп'ютера, вашою дитиною.

От і все, нарешті, ми спробували застрахуватися від усіх фізичних проблем, які можуть виникнути з вини дітей, а тепер перейде до системних проблем. Так-так, це теж дуже важливий аспект, адже коли діти трохи підростуть, самостійно включити комп'ютер для них буде не проблема. В першу чергу варто обмежити завантаження комп'ютера, а зробити це дуже просто завдяки паролю. Пароль можна виставити різними способами, наприклад через БІОС, однак це досить складно і не всі здатні зробити це. Куди простіше буде це зробити через саму ОС, однак перш ніж поставити пароль, включите фантазію і створіть дійсно надійний пароль, а не набір цифр, а ля «123».

Що ж, крім пароля, варто виконати ще кілька нескладних дій, завдяки яким, ви напевно зможете заощадити певну кількість своїх нервів і збільшите довговічність роботи операційної системи. По-перше, вам необхідно прибрати з робочого столу абсолютно всі ярлики, які можуть бути потенційно небезпечними. Про що саме йдеться, думаю зрозуміло: такі програми як Total Commander, Ccleaner, iTunes і безліч інших, краще заховати подалі в меню Пуск, щоб їх було дуже складно знайти. Ні в якому разі не зберігайте важливі документи або файли на робочий стіл, а також завжди відходячи від комп'ютера на кілька хвилин, не забувайте натискати комбінацію клавіш «Win+L». Дана дія заблокує комп'ютер і щоб знову увійти в систему, доведеться вводити пароль.
защитите ваш ноутбук

З програм, які навпаки варто залишити на робочому столі, можна вибрати наступні: Paint, Winamp, Aimp. Всі вони навряд чи зможуть нанести шкоду для ОС, але, тим не менш, зайняти дітей на певний час, зможуть без проблем. Крім того, на робочому столі краще мати один або два ярлика на який-небудь мультфільм, який зможе зайняти дитину. Ярлики заставок також зайвими не будуть, приміром, можна залишити ярлик заставки-акваріума. Випадково запустивши «рибок», діти будуть у захваті. Крім усього цього, вам доведеться навчитися приховувати файли і папки, щоб у вашу відсутність, ніхто не зміг їх запустити або видалити. 

Приховувати файли або цілі папки в Windows 7, дуже просто. У будь-якому вікні натискайте: Сервис - Параметры папок - Вид - Чи не показувати приховані файли і папки. В Windows XP: Сервіс - Властивості папок - Вид - Чи не показувати приховані файли і папки. Щоб для елемента виставити параметр «прихований», поступайте таким чином: виділяємо потрібний елемент, клацаємо по ньому правою кнопкою миші і натискаємо «Властивості». Потім необхідно поставити галочку біля напису «Прихований» і натиснути ОК. От і все, тепер ми вміємо приховувати необхідні файли і папки, це нам здорово допоможе.


Не варто забувати, що відходячи від комп'ютера, завжди відключайте інтернет, а то мало на які сайти зайдуть ваші діти.

Отже, ми постаралися розглянути всі проблеми, які можуть доставити нам і нашому комп'ютеру занадто активні діти. Уважно придивіться до цих порад, адже потрібно пам'ятати, що простіше запобігти, ніж усувати проблему, а ще не забувайте, що діти - це наше майбутнє, не лайте їх за ці пустощі, а краще постарайтеся пояснити, як правильно працювати за комп'ютером, і для чого він взагалі потрібен.

Go to top