Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/ironte14676/data/www/ironteam.com.ua/libraries/cms/plugin/helper.php on line 102

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/ironte14676/data/www/ironteam.com.ua/libraries/cms/plugin/helper.php on line 102

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/ironte14676/data/www/ironteam.com.ua/libraries/cms/plugin/helper.php on line 102

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/ironte14676/data/www/ironteam.com.ua/libraries/cms/module/helper.php on line 451
Як підключити телевізор до комп'ютера через HDMI — IRONteam - Сервісний центр у Львові: ремонт ноутбуків, ремонт ноутбуків Львів, ремонт комп'ютерів, ремонт комп'ютерів Львів, ремонт мобільних, оемонт мобільних Львів, ремонт планшетів, ремонт планшетів Львів, ремонт смартфонів, ремонт смартфонів Львів, ремонт принтерів, ремонт принтерів Львів, заправка картриджів, заправка картриджів Львів, ремонт КПК, ремонт КПК Львів, ремонт фотоапаратів, ремонт фотоапаратів Львів, сервісний центр комп'ютерів, сервісний центр комп'ютерів Львів, сервісний центр телефонів, сервісний центр телефонів Львів, сервісний центр ноутбуків, сервісний центр ноутбуків Львів, установка Windows 8 Львів, установка Windows 7 Львів, установка Windows 10 Львів, установка Windows 8.1 Львів, установка Windows xp Львів, установка Windows Vista Львів, відновлення Windows, відновлення Windows Львів, установка Windows, установка Windows Львів, перевстановлення Windows, перевстановлення Windows Львів, розблокування windows, розблокування windows Львів, встановлення Windows ціна, установка Windows ціна, Acer Львів, Apple Львів, ASUS Львів, Dell, Львів Lenovo Львів, Fujitsu Львів, HTC Львів, Hewlett-Packard Львів, HP Львів, LG Львів, MSI Львів, Samsung Львів, Sony Львів, Toshiba Львів, Nokia Львів, Samsung Львів

Роз'єм HDMI знаходиться в відеокарті, він призначений спеціально для того, щоб підключати монітор комп'ютера до телевізора, за допомогою HDMO кабелю. Можна з упевненістю сказати, що інтерфейс HDMI більш досконалий, ніж його «старший брат» VGA. Через даний інтерфейс вам надається можливість передавати більш високої якості відео-файли одночасно з передачею звуку. Так що логічніше при підключенні телевізора до комп'ютера користуватися саме цим роз'ємом.

Види роз'ємів HDMI і кабелів

Для початку давайте докладніше розберемо, що ж таке HDMI.

HDMI - це мультимедійний інтерфейс високої роздільної здатності. Його досить часто можна зустріти на нових моделях комп'ютерів, ноутбуків і телевізорів. У цьому інтерфейсі використовується цифровий метод передачі інформації, саме тому передані зображення зберігають свою якість. Через термінал HDMI можлива передача цифрових даних, як аудіо, так і відео. HDMI зараз дуже популярний, адже це один з найдосконаліших і просунутих інтерфейсів. 

На сьогоднішній день існує три види HDMI роз'єму:

типи роз'ємів HDMI

Type A - стандартний роз'єм, що найчастіше зустрічається в техніці. 

Type C (micro HDMI), Type D (mini HDMI) - зустрічаються на ноутбуках, відеокамерах, портативних комп'ютерах. Це зменшені версії, що володіють всіма функціями прототипу. 

Type B - цей роз'єм має розширений відео канал, який дозволяє передавати зображення з роздільною здатністю понад 1080p. Але цей вид роз'єму не такий популярний, як перші три.

 

Для кожного виду роз'єму HDMI необхідний спеціальний провід. Можна назвати 5 основних варіантів HDMI-кабелів: 

  1. Стандартний HDMI -кабель. Підтримує дозвіл відео до 1080p. 

  2. Високошвидкісний HDMI -кабель. Підтримує практично всі формати відео, включаючи навіть 3D і Deep Color. 

  3. Стандартний c Ethernet HDMI -кабель. Як бачите, він крім усього іншого може забезпечити вихід в інтернет. 

  4. Високошвидкісний c Ethernet HDMI -кабель. Також підтримує інтернет. 

  5. Автомобільний HDMI -кабель. Особливий вид, призначений для з'єднання автомобільних HDMI пристроїв. 

 

Підключаючи HDMI-HDMI, звук найчастіше без додаткових кабелів і особливих проблем передається до аудіо каналу телевізора від комп'ютера. Головне налаштувати аудіопараметрів комп'ютера, задіявши опцію «висновок звуку через HDMI». Відповідно до цього, HDMI кабель повинен володіти повною распайкой. Просто буває, що виробники дешевих кабелів цього не роблять, а користувач потім ламає голову, і тільки в кінці здогадується, що кабель потрібно замінити. Бувало, що неякісні кабелі взагалі припиняли передачу даних, або ж її погіршували.

Перед тим, як підключити телевізор до свого комп'ютера

 

Уважно подивіться, чи є на пристроях потрібні входи, виходи і відповідні перехідники. 

Якщо вам потрібно працювати зі стаціонарним комп'ютером, то переконайтеся, що ззаду його системного блоку, або на відеокарті є роз'єм HDMI, він часто зустрічається на сучасних комп'ютерах, але не завжди. В телевізорі, в свою чергу, повинен бути інтерфейс HDMI. Обидва ці роз'єми забезпечать передачу високоякісного зображення і звуку з комп'ютера на телевізор. 

Також, вам потрібно придбати спеціальні кабелі. Це можуть бути DVI-HDMI перехідники, в тому випадку, якщо у вас є кабель першого типу або DVI-HDMI і HDMI-HDMI кабелі. Підібравши потрібні компоненти, ви без праці з'єднайте ці два пристрої. 

При підключенні HDMI важливо пам'ятати, що якщо до комп'ютера підключено лише телевізор через роз'єм HDMI, а додатковий монітор не підключено, запускаючи ОС, на телевізійному екрані автоматично відобразиться ваш робочий стіл. Але бувають і винятки, за яких екран залишиться чорним. Тому найкраще, спочатку налаштувати відеокарту на дозвіл використання телевізора. Це можна зробити, якщо додатково через VGA- або DVI-вихід до системного блоку підключити комп'ютерний монітор. Тоді він точно покаже зображення, і ви зможете налаштувати в драйвері відеокарти потрібний дозвіл для телевізора. 

Необхідно також запам'ятати, що HDMI входи телевізора іноді мають імена, і до комп'ютера необхідно підключити саме той у якого є ім'я, таке ж, як у комп'ютера, при необхідності можете самі задати ім'я входу. Звичайно, не для всіх телевізорів це може бути справедливо, але буває, що комп'ютер більш правильно працює саме з таким входом. 

Якщо у вас телевізор FullHD (тобто HD Ready 1080p), ваш комп'ютер повинен обов'язково видавати розширення 1080р, а якщо в телевізор HD Ready, то достатньо розширення 720р.

Порядок дій при підключенні через HDMI телевізора до комп'ютера

Вимкнення. Для початку вимикаємо обидва пристрої. До вимкненого телевізора просто підключаєте комп'ютер, використовуючи куплений кабель. Але спочатку потрібно вставити один кінець шнура спочатку в HDMI-вихід вашого комп'ютера, а інший кінець шнура в HDMI-вхід телевізора. Щоб не зіткнутися з проблемою зниження якості зображення або звуку, не варто проводити підключення DVI-виходу комп'ютера до телевізійного HDMI-входу, і також навпаки. Роз'єми повинні бути однаковими.

підключення телевізора через HDMI

Завантаження. Після того, як кабель буде вставлений, спочатку слід включити телевізор. Ви відразу зрозумієте, що телевізор підключений до зовнішнього джерела по легких миготіннях екрану, коли завантажиться Windows підключеного комп'ютера. Не забудьте поставити телевізор у режим AVI, тому що він дозволяє телевізору приймати сигнали із зовнішнього джерела (підключеного комп'ютера), а не з антени. Як джерело в AVI режимі виберіть відповідний вхід HDMI телевізора.

Налаштування. При найпершому підключенні комп'ютера до телевізора, вам потрібно буде обов'язково настроїти зображення. Для цього вам необхідно натиснути правою кнопкою мишки на робочому столі, далі все залежить від вашої операційної системи, але одне точно, то, що вам необхідно знайти настройки відеокарти. Викликаєте на робочому столі контекстне меню, натискаючи праву кнопку миші.


Якщо на вашому комп'ютері встановлено Windows 7 або 8, то виберіть пункт «Разрешение экрана», далі знаходите рядок «Экран» і вибираєте підходящий варіант. Якщо підключений телевізор автоматично не визначився, то в цьому ж вікні натисніть кнопку «Найти» і дочекайтеся закінчення пошуку телевізора.

властивості екрану в Windows 7

В ОС Windows XP необхідно вибрати пункт «Свойства», натиснути кнопку «Параметры», після чого натиснути кнопку «Дополнительно», а там вже вибрати відповідне значення.

властивості екрану в Windows XP

На екрані телевізора відобразитися робочий стіл вашого комп'ютера.

При необхідності, в властівостях відеокарти ви зможете зробити налаштування дозволу, розміру робочого стола, корекцію кольору і зробити налаштування  інших параметрів зображення. 

Якщо телевізор ви використовуєте часто як другий монітор, то вам найкраще провести в ньому настройки рівно такі ж, як і в Windows. Дотримуйтесь інструкції до вашої відеокарти. Багато відеокарти мають такі режими як «Клон» або «Дзеркало», де обидва дисплея налаштовані абсолютно однаково. Також можна зробити так, щоб обидва монітора працювали незалежно один від одного, все це доступно для режиму «Расширенный рабочий стол».

Перезавантаження. Тепер можна перезавантажити комп'ютер, тоді зміни вступлять в силу, а ви зможете насолодитися переглядом відео на великому екрані.

Go to top