Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/ironte14676/data/www/ironteam.com.ua/libraries/cms/plugin/helper.php on line 102

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/ironte14676/data/www/ironteam.com.ua/libraries/cms/plugin/helper.php on line 102

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/ironte14676/data/www/ironteam.com.ua/libraries/cms/plugin/helper.php on line 102

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/ironte14676/data/www/ironteam.com.ua/libraries/cms/module/helper.php on line 451
Комп'ютерні терміни. Короткий опис основних позначень — IRONteam - Сервісний центр у Львові: ремонт ноутбуків, ремонт ноутбуків Львів, ремонт комп'ютерів, ремонт комп'ютерів Львів, ремонт мобільних, оемонт мобільних Львів, ремонт планшетів, ремонт планшетів Львів, ремонт смартфонів, ремонт смартфонів Львів, ремонт принтерів, ремонт принтерів Львів, заправка картриджів, заправка картриджів Львів, ремонт КПК, ремонт КПК Львів, ремонт фотоапаратів, ремонт фотоапаратів Львів, сервісний центр комп'ютерів, сервісний центр комп'ютерів Львів, сервісний центр телефонів, сервісний центр телефонів Львів, сервісний центр ноутбуків, сервісний центр ноутбуків Львів, установка Windows 8 Львів, установка Windows 7 Львів, установка Windows 10 Львів, установка Windows 8.1 Львів, установка Windows xp Львів, установка Windows Vista Львів, відновлення Windows, відновлення Windows Львів, установка Windows, установка Windows Львів, перевстановлення Windows, перевстановлення Windows Львів, розблокування windows, розблокування windows Львів, встановлення Windows ціна, установка Windows ціна, Acer Львів, Apple Львів, ASUS Львів, Dell, Львів Lenovo Львів, Fujitsu Львів, HTC Львів, Hewlett-Packard Львів, HP Львів, LG Львів, MSI Львів, Samsung Львів, Sony Львів, Toshiba Львів, Nokia Львів, Samsung Львів

Комп'ютер давно перетворився з високотехнологічного пристрою в персональну машину. У світі майже не залишилося галузей не пов'язаних з комп'ютером. Щоб не відстати від сучасного світу ви повинні розбиратися в комп'ютері. Не знаючи комп'ютерних термінів і понять, ви будете залишатися далеко від технологичного світу. Навіть при бронюванні місця в кіно необхідно вміти користуватися Інтернетом. На роботі і вдома, всюди вам необхідний Інтернет. В моді сьогодні USB носії, а не CD / DVD диски. Давайте почнемо з основних комп'ютерних термінів і понять.

Що таке комп'ютер?

Комп'ютер - це обчислювальний пристрій здатний використовувати програми, тобто послідовності заданих команд.

Програма являє собою запускаючу безпосередньо з комп'ютера послідовність команд, за підтримки операційної системи.

Операційна система - це програмне забезпечення, що взаємодіє з комп'ютером на первинному рівні. Служить для користувача інтерфейсом і дозволяє виділяти пам'ять для необхідних завдань і процесів. Комп'ютер не може нормально функціонувати без операційної системи.

Команда - це покрокові інструкції, що дозволяють комп'ютеру виконувати необхідні дії.

 Процесор, також відомий як мікропроцесор. Являє собою центральну частину комп'ютера, його мозок. Дозволяє виконувати завдання програмного забезпечення і виділяє місце в пам'яті для прийому інформації, що вводиться безпосередньо з пристроїв введення. 

Робочий стіл - місце, безпосереднього відображається на моніторі, дозволяє швидко отримати доступ до потрібних файлів і документів. 

Файл - це логічний блок для зберігання інформації, яка включає в себе: текстові документи, музику, аудіо, електронні таблиці і т.д. Кожен файл зберігається з унікальним ім'ям. 

Папка - це універсальне місце для організації файлів, тем і проектів на комп'ютері. Схожі ігри в папці, будуть згруповані разом. Папка схожа на книжкову полицю в шафі, якщо вважати файли книгами. 

Жорсткий диск - це пристрій дозволяє зберігати дані на комп'ютері, на відміну від оперативної пам'яті, зберігає дані і у вимкненому стані. 

Апаратні засоби - система, яка складається з монітора, клавіатури, миші, системного блоку, принтера, сканера і т.д. Часто називається ще, як комп'ютерне залізо. Набувають безпосередній зв'язок при запуску комп'ютера. 

Гіперпосилання - програма, що дозволяє перейти з одної веб-сторінки на іншу, найчастіше відзначається як виділений текст. Якщо ви наведете курсор на неї, ви побачите, що він змінився, це означає, що за допомогою кліка миші ви можете перейти на інший сайт. 

Інтернет - всесвітня мережа створена з метою обміну даними, інформацією та думками. 

Монітор - екран комп'ютера, його дисплей. Виводить користувачеві інтерфейс програм. Дозволяє взаємодіяти з комп'ютером за допомогою клавіатури і миші. 

Миша - це зовнішнє пристрій введення, дозволяє користувачеві швидко і зручно взаємодіяти з файлами і програмами. 

Клавіатура являє собою периферійний пристрій для взаємодії з комп'ютером за допомогою введення символів клавішами. Результат введення ви бачите на екрані. 

Оперативна пам'ять - пристрій для зберігання тимчасової інформації, при закритті програм інформація з оперативної пам'яті видаляється. Обсяг пам'яті впливає на кількість програм, які ви можете запустити одночасно. 

Браузер - це програма, яка допомагає перетворити вихідний код всесвітньої мережі в просту і зрозумілу для користувача форму. Простіше кажучи, браузер служить для роботи в Інтернеті. Microsoft Internet Explorer - найпростіший і відомий приклад браузера. 

Периферія - периферійні пристрої введення, виведення інформації, винесені за межі системного блоку. Наприклад, периферією вважається принтер, сканер, миша, клавіатура, ігрові джойстики і т.д. Деякі з периферійних пристроїв відіграють велику роль і без них неможлива стабільна робота комп'ютера. 

Мережа - це з'єднання між собою комп'ютерів для обміну інформацією. Існують провідні та бездротові мережі. Кращим прикладом мережі є Інтернет.

Програмне забезпечення - це інструкції для комп'ютера, що дозволяють йому крок за кроком виконувати поставлену задачу. Комп'ютер не може працювати без програмного забезпечення. 

Роутер або маршрутизатор - це мережевий пристрій, який поєднує різні комп’ютерні мережі і управляє обміном даними між ними. Якщо вам необхідно підключити кілька домашніх комп’ютерів, ноутбуків, нетбуків або навіть смартфонів до одного інтернет підключення вам доведеться побудувати домашню локальну мережу і встановити маршрутизатор.

Це був ряд термінів, що дозволяють дітям почати розуміти комп'ютер. Що допомагає новачкам освоювати комп'ютер. Комп'ютери стали невід'ємною частиною нашого життя, без яких ми не зможемо нормально функціонувати в сучасному, постійно мінливому світі. Навчитися користуватися комп'ютером, для людини так само важливо, як навчиться читати і писати. Сьогодні люди все більше залежать від програмного забезпечення.

Go to top