Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/ironte14676/data/www/ironteam.com.ua/libraries/cms/plugin/helper.php on line 102

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/ironte14676/data/www/ironteam.com.ua/libraries/cms/plugin/helper.php on line 102

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/ironte14676/data/www/ironteam.com.ua/libraries/cms/plugin/helper.php on line 102

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/ironte14676/data/www/ironteam.com.ua/libraries/cms/module/helper.php on line 451
Вибір комп'ютера для дітей — IRONteam - Сервісний центр у Львові: ремонт ноутбуків, ремонт ноутбуків Львів, ремонт комп'ютерів, ремонт комп'ютерів Львів, ремонт мобільних, оемонт мобільних Львів, ремонт планшетів, ремонт планшетів Львів, ремонт смартфонів, ремонт смартфонів Львів, ремонт принтерів, ремонт принтерів Львів, заправка картриджів, заправка картриджів Львів, ремонт КПК, ремонт КПК Львів, ремонт фотоапаратів, ремонт фотоапаратів Львів, сервісний центр комп'ютерів, сервісний центр комп'ютерів Львів, сервісний центр телефонів, сервісний центр телефонів Львів, сервісний центр ноутбуків, сервісний центр ноутбуків Львів, установка Windows 8 Львів, установка Windows 7 Львів, установка Windows 10 Львів, установка Windows 8.1 Львів, установка Windows xp Львів, установка Windows Vista Львів, відновлення Windows, відновлення Windows Львів, установка Windows, установка Windows Львів, перевстановлення Windows, перевстановлення Windows Львів, розблокування windows, розблокування windows Львів, встановлення Windows ціна, установка Windows ціна, Acer Львів, Apple Львів, ASUS Львів, Dell, Львів Lenovo Львів, Fujitsu Львів, HTC Львів, Hewlett-Packard Львів, HP Львів, LG Львів, MSI Львів, Samsung Львів, Sony Львів, Toshiba Львів, Nokia Львів, Samsung Львів

 Вибір ідеального комп'ютера для дитини включає в себе безліч тонкощів. Ця стаття допоможе вам визначитися з вибором як першого електронного друга для дошкільника, так і недорогого ноутбука для дитини більш старшого віку.

Disney Netpal

Сучасний асортимент кращих комп'ютерів для дітей досить широкий. Головним вирішальним фактором при виборі виступає вік дитини. Існують іграшкові ноутбуки для дітей від одного року до трьох років, а також інші, які підходять для вікового діапазону 5-7 років. Для дітей більш старшого віку можна розглянути варіант придбання дешевого ноутбука зі скромним набором опцій - в такому випадку ви можете не хвилюватися з приводу випадкових ушкоджень комп'ютера. Представляємо вашій увазі кілька стаціонарних комп'ютерів і ноутбуків, призначених спеціально для дітей.

 

Кращі комп'ютери для дітей від 1 до 7 років

Для дітей у цьому віці найкращим варіантом комп'ютера буде іграшковий ноутбук. Він надовго займе малюків, дозволяючи їм грати в інтерактивні розвиваючі ігри, розгадувати головоломки, дивитися і слухати цікаві історії. Багато моделей іграшкових ноутбуків представлені в яскравих кольорах і розроблені з урахуванням того, що ними користуватимуться маленькі діти, тому при їх створенні використовуються більш міцні матеріали.

В такому випадку прекрасним вибором буде Disney Netpal, але слід врахувати, що його ціна досить висока. У якості більш бюджетного варіанту можна розглянути Vtech V Smile, ноутбук Vtech Nitro або Oregon Scientific Batman PowerWing Laptop. Перед покупкою обов'язково впевніться, що вибраний Вами комп'ютер відповідає віковій групі вашої дитини і відповідає повному переліку вимог, що пред'являються до дитячого ноутбуку.


Кращі комп'ютери для дітей від 8 років і старше

Коли мова заходить про вибір комп'ютера для школяра, в першу чергу виникає питання, що віддати перевагу - стаціонарний комп'ютер або ноутбук? Найважливішою перевагою стаціонарного комп'ютера зазвичай є ціна, оскільки такий комп'ютер, як правило, коштує дешевше, ніж ноутбук подібної конфігурації. В свою чергу, найбільшою перевагою ноутбука є мобільність. Саме тому ми рекомендуємо все ж вибрати ноутбук, оскільки у продажу вже є відносно дешеві й доступні моделі, які можна прибдати в нашому сервісному центрі по цінам зі складу. Також як варіант, можна розглянути придбання вживаного ноутбука, який теж можна прижбати у нас. 
Кращий комп'ютер для дітей

При покупці ноутбука зверніть увагу на такі особливості - не меньше 1 Гб оперативної пам'яті, рідкокристалічний монітор діаметром 10 або 13 дюймів, відеокарта, якісні динаміки і місткість жорсткого диска не меньше 80 Гб. Один гігабайт оперативної пам'яті забезпечить хорошу швидкість роботи, ЖК-монітор є оптимальним для очей, а відеокарта буде необхідна для комп'ютерних ігор. Вісімдесяти же Гб буде цілком достатньо, щоб зберігати в пам'яті музику, фільми, ігри, електронні книги, домашні завдання і багато іншого. 

Існує безліч недорогих комп'ютерів для дітей. Ви можете придбати дуже хороший старий ноутбук з розширеними можливостями всього за 300-500 доларів. Якщо ж ви хочете придбати саме новий комп'ютер, то IRONteam допоможе вибрати з числа кращих дитячих ноутбуків - Asus Eee PCIntel Classmate PCOLPC XO-1Toshiba Satellite L635 Kids PC та інші. Їх вартість варіюється від 100 доларів до 500 і вище. Ноутбуки серії Intel Classmate і Toshiba Satellite L635 Kids PC були розроблені спеціально для дітей. При виборі орієнтуйтеся на ті комп'ютерні опції, які мають для вас найбільше значення, і купуйте відповідну модель.

Це основні рекомендації при виборі кращого комп'ютера для дітей, тому вибирайте ноутбук з тими особливостями, які вам потрібні, з дружнім інтерфейсом для маленької дитини і найкращий з доступних Вам - для більш старшого. Подбайте також про встановлення систем безпеки на комп'ютер старшої дитини, яке можна встановити у нашому сервісному центрі.

Go to top