Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/ironte14676/data/www/ironteam.com.ua/libraries/cms/plugin/helper.php on line 102

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/ironte14676/data/www/ironteam.com.ua/libraries/cms/plugin/helper.php on line 102

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/ironte14676/data/www/ironteam.com.ua/libraries/cms/plugin/helper.php on line 102

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/ironte14676/data/www/ironteam.com.ua/libraries/cms/module/helper.php on line 451
Налаштування Macintosh — IRONteam - Сервісний центр у Львові: ремонт ноутбуків, ремонт ноутбуків Львів, ремонт комп'ютерів, ремонт комп'ютерів Львів, ремонт мобільних, оемонт мобільних Львів, ремонт планшетів, ремонт планшетів Львів, ремонт смартфонів, ремонт смартфонів Львів, ремонт принтерів, ремонт принтерів Львів, заправка картриджів, заправка картриджів Львів, ремонт КПК, ремонт КПК Львів, ремонт фотоапаратів, ремонт фотоапаратів Львів, сервісний центр комп'ютерів, сервісний центр комп'ютерів Львів, сервісний центр телефонів, сервісний центр телефонів Львів, сервісний центр ноутбуків, сервісний центр ноутбуків Львів, установка Windows 8 Львів, установка Windows 7 Львів, установка Windows 10 Львів, установка Windows 8.1 Львів, установка Windows xp Львів, установка Windows Vista Львів, відновлення Windows, відновлення Windows Львів, установка Windows, установка Windows Львів, перевстановлення Windows, перевстановлення Windows Львів, розблокування windows, розблокування windows Львів, встановлення Windows ціна, установка Windows ціна, Acer Львів, Apple Львів, ASUS Львів, Dell, Львів Lenovo Львів, Fujitsu Львів, HTC Львів, Hewlett-Packard Львів, HP Львів, LG Львів, MSI Львів, Samsung Львів, Sony Львів, Toshiba Львів, Nokia Львів, Samsung Львів
 

MAC може послужити переповнений жорсткий диск, в інших випадках системі просто потрібно більше оперативної пам'яті для установки останніх версій додатків, продуктивність яких значно вища за ту, що була запропонована корпорацією Apple спочатку. У будь-якому випадку потрібно забезпечувати своєчасне технічне обслуговування системи і налаштовувати її з таким розрахунком, щоб отримати більш високу швидкість обробки інформації. У цій статті вам пропонуються кілька нескладних способів для прискорення комп'ютера Mac. 

 

10 простих способів прискорити роботу комп'ютера Mac 

Для виконання цих рекомендацій вам будуть потрібні тільки базові знання в області комп'ютерної техніки та програмного забезпечення. 

1.   Вимкніть автоматичний запуск додатків 

Деякі додатки або програми запускаються автоматично кожного разу при включенні комп'ютера або кожен раз, коли ви входите в систему. Деякі ви використовуєте постійно, але про більшість з них забуваєте відразу після установки. Справа в тому, що процесор щоразу виділяє ресурси для їх обробки, і тільки видалення цих програм буде гарантією, що ваш комп'ютер змарнує час на обробку лише найнеобхідніших додатків, завдяки чому його швидкість значно збільшиться. 

Зайдіть меню Apple --> Системные настройки --> Учетные записи --> Объекты входа і видаліть ті, якими ви не користуєтеся. 

 2.   Звільніть простір на жорсткому диску 

Операційна система вашого комп'ютера використовує вільне місце на жорсткому диску в якості віртуальної пам'яті, що особливо важливо для обчислень і обробки інформації. Але якщо жорсткий диск переповнений, то утворюється дефіцит віртуальної пам'яті, внаслідок якого комп'ютер почне працювати повільніше. Звільніть простір на диску, видаливши непотрібні додатки, очистіть кошик, і так далі. Ви миттєво відчуєте збільшення швидкості. 

 3.   Навігація робочого столу 

Mac OS X обробляє кожен значок на Робочому столі в якості окремого вікна, яке бере на себе невеликий обсяг пам'яті. Тому, якщо на вашому робочому столі розміщуються сотні іконок, то робота Мас буде сповільнюватися. Багато хто думає, що це не так уже й важливо, але для надзвичайних випадків навантаження процесора значення має кожен вільний біт оперативної пам'яті. Приведіть у порядок ваш Робочий стіл і перемістіть іконки в інше місце. 

 4.   Видаліть невикористовувані мовні пакети 

Комп'ютери Apple поставляються з безліччю вбудованих мовних пакетів. При первинній установці пакета ви вибираєте свою рідну мову, решта ж мови найчастіше залишаються невикористаними. Тому для збільшення продуктивності видаліть всі непотрібні. 

 5.   Шрифти 

Іноді шрифти, встановлені на вашому комп'ютері, отримують ушкодження, після чого вже не використовуються і захаращують пам'ять. Щоб видалити їх, виберіть у меню список всіх шрифтів, а далі виберіть Файл -> Утвердить шрифты. Відкриється нове вікно з іконками, визначальними статус кожного шрифту. Тепер ви можете видалити всі пошкоджені шрифти. Хоча це і не грає особливої ​​ролі в роботі процесора, зате очистить і стабілізує вашу систему. 

 6.   iTunes 

Смарт-плейлисти - дуже корисна річ для любителів музики, але вони можуть істотно сповільнювати роботу Apple iTunes, тому що програма завантажує їх щоразу, коли користувач її включає. Якщо ваш смарт-плейлист не надто часто змінюється, вам краще або відключити його автоматичне оновлення, або копіювати вміст смарт-плейлиста в регулярний плейлист. 

 7.   Оновіть додатки і OS X 

Використання застарілих версій програм та програмного забезпечення може послужити причиною уповільнення роботи комп'ютера внаслідок проблем з сумісністю. Новіші версії працюють ефективніше, в них усунені помилки і неполадки, тому їх установка позитивно позначиться на роботі процесора. 

 8.   Запустіть OnyX 

OnyX - простий оптимізатор системи, який здійснює діагностику жорсткого диска і виконує такі дії, як очистка кешу, журналів історії і тимчасових файлів. Програма очищає комп'ютер від усього зайвого і непотрібного, таким чином, дозволяючи йому працювати більш ефективно. 

 9.   Слідкуйте за температурою 

Будь-який електронний пристрій потребує охолодження, тому переконайтеся, що вентилятор процесора працює нормально і охолоджує систему як потрібно. 

 10.   Збільште оперативну пам'ять 

Якщо жоден з вищеперелічених способів не допомагає, чи ви хочете збільшити швидкість ще більше, додайте оперативної пам'яті свого комп'ютера. Це в будь-якому випадку прискорить обробку даних і надасть вам можливість установки нових додатків, ігор та інших програм, що вимагають значних обсягів пам'яті. 

 

Тепер, коли ви знаєте, як прискорити роботу Mac, чого ж ви чекаєте? Застосуйте ваші знання на практиці і насолодитеся результатами! Всі ці заходи допоможуть вам відчути переваги більш швидкої роботи процесора в повному обсязі.

Якщо у Вас, все ж виникли труднощі, або Ви не задоволені роботою свого Mac-а, завітайте в наш сервісний центр IRONteam, де Вам люб'язно допоможуть вирішити Вашу проблему. 

 
 
 
 
 
Go to top