Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/ironte14676/data/www/ironteam.com.ua/libraries/cms/plugin/helper.php on line 102

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/ironte14676/data/www/ironteam.com.ua/libraries/cms/plugin/helper.php on line 102

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/ironte14676/data/www/ironteam.com.ua/libraries/cms/plugin/helper.php on line 102

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/ironte14676/data/www/ironteam.com.ua/libraries/cms/module/helper.php on line 451
Як самому зібрати комп'ютер (системний блок) — IRONteam - Сервісний центр у Львові: ремонт ноутбуків, ремонт ноутбуків Львів, ремонт комп'ютерів, ремонт комп'ютерів Львів, ремонт мобільних, оемонт мобільних Львів, ремонт планшетів, ремонт планшетів Львів, ремонт смартфонів, ремонт смартфонів Львів, ремонт принтерів, ремонт принтерів Львів, заправка картриджів, заправка картриджів Львів, ремонт КПК, ремонт КПК Львів, ремонт фотоапаратів, ремонт фотоапаратів Львів, сервісний центр комп'ютерів, сервісний центр комп'ютерів Львів, сервісний центр телефонів, сервісний центр телефонів Львів, сервісний центр ноутбуків, сервісний центр ноутбуків Львів, установка Windows 8 Львів, установка Windows 7 Львів, установка Windows 10 Львів, установка Windows 8.1 Львів, установка Windows xp Львів, установка Windows Vista Львів, відновлення Windows, відновлення Windows Львів, установка Windows, установка Windows Львів, перевстановлення Windows, перевстановлення Windows Львів, розблокування windows, розблокування windows Львів, встановлення Windows ціна, установка Windows ціна, Acer Львів, Apple Львів, ASUS Львів, Dell, Львів Lenovo Львів, Fujitsu Львів, HTC Львів, Hewlett-Packard Львів, HP Львів, LG Львів, MSI Львів, Samsung Львів, Sony Львів, Toshiba Львів, Nokia Львів, Samsung Львів

Сам комп'ютер складається з декількох електронних приладів, які виконують окремо відведену роль. Разом вони обробляють отримувану інформацію і видають користувачеві отриманий результат, за допомогою своїх технічних можливостей. Наприклад, монітор - це основний пристрій передачі оброблених комп'ютером даних користувачеві, з його допомогою можна візуально (візуально) побачити результат роботи відтворюючої відеофайли програми (програвачі, плеєри), графічне відображення дії персонажа в який-небудь комп'ютерній грі. Або клавіатура, комп'ютерна миша, гемпад, джойстик - всі вони є віртуальним втіленням наших рук або ніг. Звукові колонки роблять можливим передачу інформації у вигляді звуків, який-небудь мелодії, пісні відомого соліста. 

Без стабільної, достатньо хорошої роботи, не зможе функціонувати вся вищеперелічена система. Це системний блок, усередині якого знаходяться всі плати, мікросхеми, невеликі пристрої - для забезпечення хорошої працездатності всього цього обладнання. І від того, наскільки користувач добре розбирається у внутрішній устрій цього блоку, функціональному призначенні і технічних характеристик окремих електронних складових системного блоку, тобто, як би сумарна робота всіх разом, залежить і здатність до швидкодії, до надійної роботи у Вашої електронної машини. 

В Інтернеті, в друкованих виданнях (книгах, журналах) можна знайти велику кількість статей на цю тему. Існують викладені дуже детально, барвисто описують кожен крок (з фотографіями), подібні інструкції. А є, навпаки короткі, лаконічно викладені, насичені технічними термінами і словосполученнями, публікації, призначені для кваліфікованих фахівців у цій галузі. Загальний сенс усіх подібних статей один. І нижче буде описаний.

Отже, Ви вирішили самі зібрати комп'ютер! Але Ви повинні вибрати комп'ютерні комплектуючі перш, ніж ви почнете збирати його. 

Ось груба схема різних комп'ютерних частин, які Вам будуть потрібні. В цілому, самому зібрати комп'ютер не важко, особливо після прочитання цієї статті. 

Корпус комп'ютера - у Вас є великий вибір; кольори, розміри, число відсіків для накопичувачів, і т.д. Більшість системних плат вбудовано для корпуса ATX. Упевніться, що у вас є принаймні два відсіки жорсткого диска і три - Чотири 5,25" відсіків для накопичувачів, для запчастин як DVD/BR-ROM, картрідера. Майте на увазі, коли Ви збираєте комп'ютерні комплектуючі, що не звертайте особливої ​​уваги на Бренди. Вони зазвичай коштують набагато дорожче. 

Блок живлення - більшість основних комп'ютерів прекрасно працюють з блок живлення з потужністю 400- 450 ват. Але якщо ви плануєте придбати більш вимогливу відеокарту, процесор і звукову плату, вам потрібно буде придбати більш потужний блок живлення. Збірка комп'ютера

Материнська плата - це основна комп'ютерна частина. Від системної плати залежить, як легко ви можете модернізувати свій комп'ютер в майбутньому. Спробуйте вибрати ту, яка легко дозволить вам без проблем додавати, оперативну пам'ять, новий процесор, і ще одну відеокарту. Спробуйте уникати системні плати з вбудованим відео; вони мають тенденцію швидко виходити з моди, тобто через пару місяців не будуть справлятися з іграми. 

Процесор - це друге найважливіше рішення, яке ви приймете, коли ви виберете комп'ютерні комплектуючі. Збираючи новий комп'ютер, ви будете хотіти отримати принаймні Intel або процесор AMD. Теперішні процесори в основному мають від двох ядер до десяти. Також треба звертати увагу на гігагерци і кеш процесора. Я б рекомендував для комфортної робботи обрати процесори від 2 GHz

Оперативна пам'ять - Для  роботи в Windows 7 чи Windows 8, я рекомендував би принаймні 2 Гб для початку, або для быльш стабыльної роботи - 4Гб. 

Жорсткий диск - вибрати принаймні один жорсткий диск з 500 Гбайтами простору. Якщо Ви плануєте використовувати комп'ютер як мультимедійний центр, то бажано брати жосткий диск 1-2 Тб.  Також як варіант обрати SSD диск (твердотілий) для системного диску. мінімум - 64 Гб. 

DVD-ROM (BR-ROM) - Як на мене - це вже історія (швидше записувати інформацію на флешку чи портативний жосткий диск, ніж записувати на диски (та і ціна)), але якщо ви маєте колекцію фільмів чи музики на диску, або записуєте компакт диски, тоді він Вам знадобиться. 

Відеокарта -Існує два принципи при виборі відеоадаптера, швидкодію і якість зображення на будь-якому моніторі. Бажано придбати його, не менше 1 Гб і частотою шини не меньше 128 Біт. 

Звукова плата - Якщо ви не хочете чути кришталевий звук від своїх колонок, то можна буде задовольнятися з вбудованим звуком в системній платі, або підключити 7:1 для більш якісного звуку, вам треба шукати окремий звуковий адаптер. 

Монітор - якщо у вас є додаткові гроші в вашому бюджеті, то правильно буде витратити їх саме на IPS монітор з великим екраном.. 

Клавіатура і Миша - тут особливо можна не морочитися. Є два основних типи клавіатур мишок: дротові і бездротові, які працюють через Bluetooth . Мінус бездротових полягає у витраті на акумулятори. Рекомендую купити краще оптичну мишу, якщо Вам не будуть заважати шнури. 

 

Перед початком складання комп'ютера в домашніх умовах і підключення інших частин комп'ютера до нього, знадобитися:

  1. Перш за все - це заздалегідь придбані комплектуючі. Материнська плата та, що співпадає по ряду технічних параметрів з нею, процесор з термопастою і радіатором з куллером. Для оптимального вибору необхідної моделі, проконсультуйтеся з професіоналоми сервісного центру IRONteam. Аналогічні умови відносяться і до решти комплектующим електронної основи системного блоку. Це відео та звукова карти (вони можуть бути вже включені до складу материнської плати, вбудовані), вінчестер або жорсткий диск, мережева карта (зазвичай вбудована), оперативна пам'ять, привід оптичного диска (ДВД або CD приводи), свого роду вентилятори охолодження - кулера . Корпус, в якому знаходитимуться, і працювати всі вищеперелічені деталі. Ну і блок живлення. Це свого роду адаптер, що розподіляє надходить електричну енергію, яка надходить з побутової мережі, на всі електронні прилади та пристрої, які становлять не тільки системний блок, але і весь комп'ютер повністю.
  2. Клавіатура, комп'ютерна миша, монітор, колонки, фільтр живлення, призначений для безпечного режиму електроживлення комп'ютера при його роботі.
  3. Як інструмент використовують звичайні викрутки з тонким хрестоподібним і лопатко-подібним жалами.


Перед тим, як приступити до складання комп'ютера з окремих електронних деталей, приладів в єдине ціле - підготуйте місце для майбутньої роботи (робочий стіл).

Дістаємо корпус системного блоку, знімаємо бічну кришку (якщо дивитися на нього з лицьового боку, то з лівого боку) і акуратно встановлюємо материнську плату в заздалегідь підготовлені кріпильні отвори. Підключаємо кнопки живлення, перезавантаження, "лампочки" роботи жосткого диску та включення. В деяких корпусах на лицевій панелі є роз'єми USB, аудіо виходи, мікрофон, датчики температури і роботи вентиляторів тощо, підключаємо і їх. Якщо у Вас є роз'єми USB3, але такого немає або на корпусі, або на материнській платі, то підключати їх не потрібно.

Після цього, наносимо шар термопасти на те місце, де у нас перебуватиме процесор і встановлюємо його, в правильному положенні (для повної впевненості краще слідувати графічним вказівкам в інструкції по застосуванню), закріплюємо його на платі за допомогою спеціального механізму, який вже вбудований в материнську плату. Монтуємо кулер (вентилятор), який забезпечить необхідне охолодження працюючому процесору.

Невеликі мікросхеми (планки) оперативної пам'яті вставляємо в спеціальні гнізда, призначені для них. Як це зробити, написано в одній з наших статтей

На завершення, якщо на материнській карті відсутні вбудовуються карти (мережевазвуковавідео), підключаємо їх. При цьому обов'язково необхідно ознайомиться з керівництвом, інструкцією по використанню.

Після складання необхідної електронної основи комп'ютера, підключаємо вінчестер і привід дисків. Для цього, за передньою панеллю корпуса системного блоку знаходиться спеціальна арматура з гніздами кріплення для подібних пристроїв. Акуратно, щоб не пошкодити укомплектовану вже материнську плату, вставляємо привід і вінчестер. За допомогою монтажних шурупів закріплюємо їх у гніздах і спеціальними (маркованими, щоб не сплутати призначення кожного з них) кабелями виконуємо підключення, під'єднання зі спеціальними роз'ємами на платі.

На задній стінці корпуса розташовуються спеціальні гнізда, роз'єми для кулерів самого системного блоку всередині. Їх два, один втягує повітря всередину, а інший «викидає» нагріте повітрю назовні з внутрішнього простору. Більш докладно про установку додаткових вентиляторів в корпус системного блоку можете прочитати в одній, з наших статтей про правильне охолодження комп'ютера.

Наприкінці складальних робіт встановлюємо блок живлення. Однак, будьте обережні - це важкий предмет. І при будь-якому необережному русі він може зірватися і впасти всередину системного блоку, пошкодивши при цьому зібрані деталі.Після установки, підключіть дроти живлення до материнської плати (їх декілька), потім до вінчестера, кардрідера, тощо. Їх не переплутаєш, всі дроти мають роз'єми, які підходять тільки до «рідного» підключення.

Після того як всі електронні прилади розставлені на потрібних місцях, приступають до підключення до електромережі системного блоку і мережевого фільтра. До фільтру підключають звукові колонки, монітор, системний блок. А до системника, в спеціально відведені гнізда (вони підписані або мають тиснене зображення), все інше обладнання, також монітор і колонки.

Якщо при включенні комп'ютера в режим роботи, на екрані з'являється заставка BIOS - значить, зборка своїми руками пройшла успішно. Наступним етапом є установка пакета програм (операційна система), що забезпечують хорошу працездатність цієї обчислювальної машини.

Сервісний центр IRONteam продає як окремі електронні деталі, так і зібраний вже системний блок комп'ютера. Але вже давно відомий той факт, що своїм руками зібрати системний блок, самостійно підключити до нього все необхідне обладнання, коштує набагато дешевше. Крім того, у Вас буде можливість самому зібрати комп'ютер необхідний для власних потреб, а не підлаштовуватися під можливості придбаної електронної машини. Але пам'ятайте, якщо Ви не впевнені в своїх діях, то краще звернутись до професіоналів IRONteam

Якщо у Вас виникли будь-які питання чи проблеми з збіркою системного блоку - дзвоніть в наш сервісний центр. Наші фахівці з радістю нададуть Вам кваліфіковану пораду, а при потребі, допоможуть х установкою комплектуючих в Ваш системний блок.  Матеріал створино виключно з довідковою ціллю. Сервісний центр IRONteam не несе відповідальності за Ваші дії і негативний результат

Робота, яку Ви проводите самотужки згідно даної статті, Ви проводите на свій страх та ризик

Go to top