Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/ironte14676/data/www/ironteam.com.ua/libraries/cms/plugin/helper.php on line 102

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/ironte14676/data/www/ironteam.com.ua/libraries/cms/plugin/helper.php on line 102

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/ironte14676/data/www/ironteam.com.ua/libraries/cms/plugin/helper.php on line 102

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/ironte14676/data/www/ironteam.com.ua/libraries/cms/module/helper.php on line 451
32 і 64 розрядні процесори - що вибрати? — IRONteam - Сервісний центр у Львові: ремонт ноутбуків, ремонт ноутбуків Львів, ремонт комп'ютерів, ремонт комп'ютерів Львів, ремонт мобільних, оемонт мобільних Львів, ремонт планшетів, ремонт планшетів Львів, ремонт смартфонів, ремонт смартфонів Львів, ремонт принтерів, ремонт принтерів Львів, заправка картриджів, заправка картриджів Львів, ремонт КПК, ремонт КПК Львів, ремонт фотоапаратів, ремонт фотоапаратів Львів, сервісний центр комп'ютерів, сервісний центр комп'ютерів Львів, сервісний центр телефонів, сервісний центр телефонів Львів, сервісний центр ноутбуків, сервісний центр ноутбуків Львів, установка Windows 8 Львів, установка Windows 7 Львів, установка Windows 10 Львів, установка Windows 8.1 Львів, установка Windows xp Львів, установка Windows Vista Львів, відновлення Windows, відновлення Windows Львів, установка Windows, установка Windows Львів, перевстановлення Windows, перевстановлення Windows Львів, розблокування windows, розблокування windows Львів, встановлення Windows ціна, установка Windows ціна, Acer Львів, Apple Львів, ASUS Львів, Dell, Львів Lenovo Львів, Fujitsu Львів, HTC Львів, Hewlett-Packard Львів, HP Львів, LG Львів, MSI Львів, Samsung Львів, Sony Львів, Toshiba Львів, Nokia Львів, Samsung Львів

Перш ніж ми заглибимося в деталі, давайте спробуємо розібратися, чим більша кількість біт відрізняється від меншої. Біт - це коротка форма довічного розряду, тобто 0 або 1 Комп'ютери зберігають і виробляють операції за цими двійковим цифрам. Таким чином, ми можемо прийти до висновку, що 32-бітний процесор може представляти числа від 0 до 2 в 32 ступені, а 64-х бітові процесори можуть представляти числа від 0 до 2 в 64 ступені. Таким чином, більшість з нас може просто запам'ятати, що 64-х бітові процесори можуть виконувати розрахунки на більш широкий діапазон чисел порівняно з 32-розрядними процесорами, а тому, звичайно, вони краще. Але для остаточного представлення різниці між 32-х і 64-х розрядними процесорами слід розглянути більш докладні їх характеристики.

Процесор

Коли ми говоримо, 64-бітний або 32-бітний процесор, то ми в першу чергу маємо на увазі ширину шини даних. Якщо говорити більш зрозумілою мовою, шиною даних є кабель, який несе інформацію з пам'яті комп'ютера, до процесора. 64-бітний процесор має шину даних, яка становить 64 біта, в той час як 32-розрядний процесор працює з шиною даних в 32 бита. Таким чином, шина даних 64-бітного процесора може передавати більше інформації, ніж шина даних 32-розрядного процесора за одне, і той же час. Тобто, ми знову повертаємося до того ж висновку, що 64-бітові процесори працюють швидше, ніж 32-х бітові процесори, і, отже, вони повинні бути оголошені переможцями. 

Але який з цих процесорів буде насправді задовольняти наші потреби? Якщо порівнювати швидкості обох процесорів при домашньої або офісної роботі, ми не знайдемо жодних суттєвих відмінностей у них. Таблиць Excel не будуть завантажуватися швидше, швидкість перегляду сайтів через Інтернет практично одна і та ж, і немає ніякої різниці в швидкості завантаження комп'ютера. Отже, в чому ж тоді різниця?

64-х бітові процесори виявляються дуже корисними для наукових організацій, університетів і великих компаній розробників програмного забезпечення. Вони також необхідні, якщо ваша робота пов'язана з анімацією і графічним дизайном. Вони можуть виконувати обчислення з більш широким діапазоном даних і можуть дати більш точну ступінь обчислення для невеликих чисел. З іншого боку, якщо вам не потрібен комп'ютер для виконання цих завдань, то 32-розрядний процесор зможе легко вирішити більшість ваших потреб. Крім того, 32 бітові процесори безумовно дешевше своїх 64-х бітних побратимів.

64-бітний процесор краще 32-бітових процесорів, так як при їх виготовленні використовуються більш передові і ресурсомісткі технології. Але коли 64-х бітові процесори тільки з'явилися на ринку, основним чинником, що стримує їх поширення, стала відсутність широкого вибору програмного забезпечення сумісного з ними. Тим не менш, зараз це не є вирішальним чинником, при купівлі нового процесора. Розробники програмного забезпечення досить швидко почали випуск програмного забезпечення, сумісного як з 32 бітними, так і з 64-х бітними процесорами.

ПроцесорЩе один важливий момент, який необхідно відзначити - багатоядерні процесори, що випускаються зараз, нагадують більшою мірою 64-бітний процесор, ніж 32-бітний.

Також необхідно враховувати, що, якщо вам для роботи дійсно потрібен хороший 64-розрядний процесор, то вам потрібно купуватиоперативну пам'ять виразно більшою ємністю. Навіть наявність 512 МБ або 1 ГБ оперативної пам'яті не зробить значного покращення в швидкості обробки даних з 64-бітним процесором.

Таким чином, при виборі розрядності процесора орієнтуватися слід цілком на вид роботи, яку виконуватиме комп'ютер. Якщо ваша робота не пов'язана з дуже важкими розрахунками та графікою, або ви не любитель красивих графічних комп'ютерних ігор, то, звичайно, 32-розрядний процесор ідеально підійде для вас. Крім того, ви можете зекономлені на процесорі гроші направити на покупку деяких інших комплектуючих, як додаткова оперативна пам'ять, яка, безсумнівно, буде більш корисною. Але, з 64-бітовим процесором, ви, безумовно, збережете свій час при виконанні складних розрахункових завдань. Знову ж таки, розвиток технології ніколи не зупиняється, процесори дешевшають, кількість ядер збільшується, і ця гонка розрядності ніколи не закінчитися.

Go to top