Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/ironte14676/data/www/ironteam.com.ua/libraries/cms/plugin/helper.php on line 102

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/ironte14676/data/www/ironteam.com.ua/libraries/cms/plugin/helper.php on line 102

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/ironte14676/data/www/ironteam.com.ua/libraries/cms/plugin/helper.php on line 102

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/ironte14676/data/www/ironteam.com.ua/libraries/cms/module/helper.php on line 451
Як відключити автоматичну перезавантаження після установки оновлень в Windows — IRONteam - Сервісний центр у Львові: ремонт ноутбуків, ремонт ноутбуків Львів, ремонт комп'ютерів, ремонт комп'ютерів Львів, ремонт мобільних, оемонт мобільних Львів, ремонт планшетів, ремонт планшетів Львів, ремонт смартфонів, ремонт смартфонів Львів, ремонт принтерів, ремонт принтерів Львів, заправка картриджів, заправка картриджів Львів, ремонт КПК, ремонт КПК Львів, ремонт фотоапаратів, ремонт фотоапаратів Львів, сервісний центр комп'ютерів, сервісний центр комп'ютерів Львів, сервісний центр телефонів, сервісний центр телефонів Львів, сервісний центр ноутбуків, сервісний центр ноутбуків Львів, установка Windows 8 Львів, установка Windows 7 Львів, установка Windows 10 Львів, установка Windows 8.1 Львів, установка Windows xp Львів, установка Windows Vista Львів, відновлення Windows, відновлення Windows Львів, установка Windows, установка Windows Львів, перевстановлення Windows, перевстановлення Windows Львів, розблокування windows, розблокування windows Львів, встановлення Windows ціна, установка Windows ціна, Acer Львів, Apple Львів, ASUS Львів, Dell, Львів Lenovo Львів, Fujitsu Львів, HTC Львів, Hewlett-Packard Львів, HP Львів, LG Львів, MSI Львів, Samsung Львів, Sony Львів, Toshiba Львів, Nokia Львів, Samsung Львів

Чому поновлення перезавантажують комп'ютер?

У всіх подібне коли-небудь траплялося: користувач відійшов від комп'ютера на деякий час, а коли повернувся, відкриті ним файли і програми виявилися закритими, а вся виконана робота пішла нанівець. Що саме могло подібне утнути? Звичайно, Windows. Вона завантажила деякі оновлення, потім, без дозволу користувача і вирішила перезавантажитися. З подібним явищем стикаються користувачі Windows 8, 7, XP і Vista.Автоматична перезавантаження потрібне для того, щоб вступили в силу зміни, які були отримані за допомогою оновлень. Що навіть має функцію відкладеної перезавантаження Windows 7 і 8 примусово перезавантажує комп'ютер, бажаючи застосувати зміни на всіх системних файлах.

Microsoft давно впровадила систему, згідно з якою, всі зміни в ОС, отримані від оновлень, починають застосовуватися після перезавантаження. Встановивши всі оголошення, Windows починає повідомляти користувача про необхідність перезавантаження. Система чекає п'ять хвилин і якщо користувач не відповість, вона починає перезавантажуватися, незважаючи на те, що користувач був в системі і користувався файлами і програмами. Всі незбережені користувачем дані (бази даних, файли, презентації, електронні таблиці, документи) будуть видалені, аварійно будуть завершені процеси виконання різних завдань, на зразок дефрагментації диска і резервного копіювання.

Подібне взагалі не повинно відбуватися. Ніколи. Не має значення те, що Windows намагається убезпечити себе, поліпшити роботу або щось в цьому роді, ні під якими приводами система не повинна самостійно перезавантажуватися. В кращому випадку це буде неприємно, в гіршому, незбережені дані користувача кануть в безодню. 

 

На щастя, є кілька шляхів вирішення згаданої проблеми ...

 

Перший спосіб

Дієвий метод відключення «насильницької» перезавантаження комп'ютера по закінченню таймера:

 • слід натиснути на кнопку «Пуск», в рядок «Выполнить» необхідно ввести gpedit.msc і натиснути на клавішу Enter

команда gpedit.msc

 • потрапивши в Редактор локальної групової політики, слід перейти в вузол Конфигурация компьютера --> Административные шаблоны --> Компоненты Windows --> Центр обновления Windows

Редактор локальної групової політики

 • необхідно в правій панелі двічі клацнути по рядку «Не выполнять автоматическую перезагрузку при автоматической установке обновлений, если в системе работают пользователи»

відключення автоматичного перезавантаження Windows після оновлення

 • потрібно включити рядок, надавши значення «Включить»
 • можна закрити редактор, для вступу в дію змін, користувачеві слід перезавантажити комп'ютер.

Внесені параметри означають, що служба автоматичного оновлення відтепер чекатиме перезавантаження комп'ютера, яку зробить сам користувач, замість того, щоб самостійно перезавантажуватися. Комп'ютер не перезавантажуватиметься за розкладом, якщо в системі є який залогінений користувач. Користувач отримуватиме повідомлення про необхідність перезавантаження комп'ютера. Якщо параметр не заданий або відключений, користувач отримає повідомлення і комп'ютер самостійно перезавантажиться по закінченню п'яти хвилин відтоді, як були встановлені завантажені оновлення.

 

Другий спосіб

Підходить для користувачів Windows 8, 7, XP і Vista, у яких не встановлені редактори групової політики. Аналогічні настройки цілком можна вносити за допомогою реєстру.

 • необхідно запустити редактор реєстру (вписати в командному рядку regedit)
 • перейти до гілки HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/Policies/Microsoft/Windows/WindowsUpdate/AU

відключення автоматичної перезавантаження через Редактор реєстру

У разі відсутності такого шляху, необхідно самостійно його створити. 

 • Слід створити 32-бітний новий параметр DWORD і дати йому назву NoAutoRebootWithLoggedOnUsers і привласнити значення 1. 
 • Внесена зміна не дозволить Windows примусово перезавантажити ОС, в той час, поки користувач буде «висіти» в системі. У разі некоректної роботи чого-небудь після внесених змін, потрібно просто видалити створений ключ.

 

 

Третій спосіб

Абсолютно легкий спосіб позбутися від докучливої ​​перезавантаження, вчиненої Windows, без дозволу користувача: 

 • В Vista і Windows 7, слід натиснути на кнопочку «Пуск», якщо у Вас Windows 8 - натискаємо комбінацію клавіш Win+I (або наводимо мишкою на нижній край екрану і клікаємо на «Параметры»), прослідувати в Панель управления і шукати Центр обновления Windows
 • Необхідно зліва натиснути на посилання Настройка параметров (чи Изменить параметры).

відключення автоматичної через Центр оновлення Windows

 • Слід внести зміну в настройку, де вказано «Загружать обновления, но решение об установке принимается мной»
 • Завершується внесення параметрів натисканням на кнопочку OK. 

Це все, що потрібно від користувача. Можливо, Windows буде діставати користувача повідомленнями про необхідність встановлення оновлень, але, принаймні, цей спосіб позбавить людину від перезавантажень, які відбуваються без його дозволу.

 

Спосіб четвертий

Це не спосіб вирішення проблеми, а скоріше відстрочка. Як тільки спливає вікно Windows, яке повідомляє про те, що завантажено та встановлено оновлення і системі терміново необхідне перезавантаження, користувач не може нічого вдіяти. Адже в повідомлення відсутня кнопка «отмена».

вікно перезавантаження після установки оновлень

Що необхідно зробити?

 • Слід натиснути на кнопочку «Пуск», в полі «Выполнить» вписати cmd і натиснути на клавішу Enter

введіть команду cmd

 • З'явиться рядок, з командним рядком, куди потрібно вводити: sc stop wuauserv і натиснути на клавішу Enter

введіть команду sc stop wuauserv

 • Слід почекати якийсь час, поки операція виконується, потім можна закрити вікно

Все, проблема усунена, повідомлення Windows зникло, а перезавантаження скасували. Не слід забувати, що потрібно буде пізніше перезавантажитися, попередньо зберігши всі дані.

Go to top