Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/ironte14676/data/www/ironteam.com.ua/libraries/cms/plugin/helper.php on line 102

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/ironte14676/data/www/ironteam.com.ua/libraries/cms/plugin/helper.php on line 102

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/ironte14676/data/www/ironteam.com.ua/libraries/cms/plugin/helper.php on line 102
Чим відкрити файл — IRONteam - Сервісний центр у Львові: ремонт ноутбуків, ремонт ноутбуків Львів, ремонт комп'ютерів, ремонт комп'ютерів Львів, ремонт мобільних, оемонт мобільних Львів, ремонт планшетів, ремонт планшетів Львів, ремонт смартфонів, ремонт смартфонів Львів, ремонт принтерів, ремонт принтерів Львів, заправка картриджів, заправка картриджів Львів, ремонт КПК, ремонт КПК Львів, ремонт фотоапаратів, ремонт фотоапаратів Львів, сервісний центр комп'ютерів, сервісний центр комп'ютерів Львів, сервісний центр телефонів, сервісний центр телефонів Львів, сервісний центр ноутбуків, сервісний центр ноутбуків Львів, установка Windows 8 Львів, установка Windows 7 Львів, установка Windows 10 Львів, установка Windows 8.1 Львів, установка Windows xp Львів, установка Windows Vista Львів, відновлення Windows, відновлення Windows Львів, установка Windows, установка Windows Львів, перевстановлення Windows, перевстановлення Windows Львів, розблокування windows, розблокування windows Львів, встановлення Windows ціна, установка Windows ціна, Acer Львів, Apple Львів, ASUS Львів, Dell, Львів Lenovo Львів, Fujitsu Львів, HTC Львів, Hewlett-Packard Львів, HP Львів, LG Львів, MSI Львів, Samsung Львів, Sony Львів, Toshiba Львів, Nokia Львів, Samsung Львів
Menu

{slider=Чим відкрити .PDF}

PDF (Portable Document Format)це формат документів, створений Adobe як засіб міжплатформного обміну даними. Хоча існує маса способів передати документ, наприклад, між Windows і Mac OS, Adobe PDF пропонує найбільш елегантне рішення. Формат НЕ накладає ніяких обмежень на зовнішній вигляд документа - текст, векторна і растрова графіка можуть бути об'єднані довільним чином. Реалізується принцип "все моє ношу з собою" - для перегляду PDF-файлу не потрібно нічого, крім самого файлу і безкоштовної програми Acrobat Reader. PDF створювався як формат електронного документа. Необхідність швидкого переміщення по сторінках і об'єктам документа зумовила ієрархічну структуру даних PDF. На початку файлу знаходиться зміст, що показує, де і які об'єкти розташовані у файлі, потім йдуть самі дані. Для того щоб що-небудь робити з PDF-файлом, його потрібно мати цілком, оскільки фрагмент даних, який знадобиться першим, може перебувати в будь-якій частині файлу - в тому числі і в самому кінці. Для документів з явним переважанням тексту і векторної графіки формат PDF, як правило, забезпечує помітне скорочення обсягу файлу (з відповідним скороченням часу пересилання по мережі і т.д.).
Програми для перегляду PDF-файлів:

Ці і інші програми для перегляду .PDF, можна безкоштовно завантажити на нашому порталі нових і корисних програм - PChealth.

{slider=Чим відкрити .DjVu}

DjVu - графічний формат, розроблений фірмою AT&T, оптимізований для зберігання відсканованих документів. Особливе значення цей формат набуває для перенесення в мережу математичної і взагалі технічної літератури, де велика кількість схем і формул робить розпізнавання і переклад в текстовий формат практично нездійсненним. В даний час DjVu стає фактичним стандартом для електронних бібліотек технічної та наукової літератури. Відтепер існує компромісний варіант - переведення відсканованих картинок в формат DjVu (дежа-вю). При цьому текст і контрастні малюнки зберігаються з дозволом 300 dpi, все інше вважається фоном і зберігається з пониженим дозволом. Це дозволяє добре стиснути електронний документ без втрати його читаності. Розмір файлу відсканованої книги виявляється в межах декількох мегабайт, що цілком прийнятно. Розроблену фірмою AT&T технологію DjVu забезпечує для файлів з ​​чорно-білими монохромними зображеннями стиснення порядку 500:1. Виграш у розмірі файлу в порівнянні з форматом GIF складає в середньому 20 разів. Суть технології DjVu полягає в автоматичному розбитті зображення на кілька ділянок (наприклад, текст, логотип фірми і растрова фотографія), для кожного з яких вибирається оптимальний для даного графічного образу алгоритм стиснення.
Програми для перегляду DjVu файлоів:

Ці і інші програми для перегляду .DjVu, можна безкоштовно завантажити на нашому порталі нових і корисних програм - PChealth.

{slider=Чим відкрити .TXT}

TXT. - Текстовий файл - різновид файлу, що містить текстові дані, як правило, організовані у вигляді рядків.
Програми для перегляду TXT файлів:

Ці і інші програми для перегляду .TXT, можна безкоштовно завантажити на нашому порталі нових і корисних програм - PChealth.

{slider=Чим відкрити .RTF}

RTF - (Rich Text Format, «формат збагаченого тексту» - вільний міжплатформений формат зберігання розмічених текстових документів, запропонований Microsoft та іншими розробниками. Перша версія стандарту RTF з'явилася в 1987 році, з тих пір специфікація формату кілька разів змінювалася. RTF-документи підтримуються більшістю сучасних текстових редакторів (під Microsoft Windows це, як правило, здійснюється за допомогою стандартних бібліотек, що входять до складу системи).
Програми для перегляду RTF файлов:

Ці і інші програми для перегляду .RTF, можна безкоштовно завантажити на нашому порталі нових і корисних програм - PChealth.

{slider=Чим відкрити .FB2}

FB2 (FictionBook) — формат подання електронних версій книг у вигляді XML-документів. Стандарт покликаний забезпечити сумісність з будь-якими пристроями та форматами. XML дозволяє легко створювати документи, готові до безпосереднього використання і програмної обробці (конвертації, зберіганню, управлінню) в будь-якому середовищі. Документи, що зазвичай мають розширення .fb2, можуть містити структурну розмітку основних елементів тексту, деяка кількість інформації про книгу, а також можуть містити вкладення з двійковими файлами, в яких можуть зберігатися ілюстрації або обкладинка. 

Стандарт був розроблений групою розробників на чолі з Дмитром Грібовим і Михайлом Мацнева з ініціативи Марка Ліпсмана

Програми для перегляду FB2 файлов:

Ці і інші програми для перегляду .FB2, можна безкоштовно завантажити на нашому порталі нових і корисних програм - PChealth.

{slider=Чим відкрити .DWG}

DWG (від англ. drawing - креслення) - формат графічних файлів фірми Autodesk. Система AutoCAD використовує DWG-формат для зберігання своїх файлів. Специфікація DWG-формату не розкривається компанією Autodesk. Відомо, що DWG-формат змінюється в кожній новій версії AutoCAD.

Програми для перегляду DWG файлов:

Ці і інші програми для перегляду .DWG, можна безкоштовно завантажити на нашому порталі нових і корисних програм - PChealth.

 

Сервісний центр IRONteam.

Виклик майстра по комп'ютервам і ноутбукам у Львові - IRONteam

Виклик майстра 0968712015 

Виклик майстра у нас є платним. 

Іноді виникають такі ситуації, коли Ваш ноутбук або комп'ютер не підкоряється вашим командам, даючи збої. Відбувається це, як не дивно, в найбільш невідповідні моменти, скажімо, коли потрібно терміново підготувати якийсь дуже важливий документ або ж відправити лист. А часом і улюблена гра зависає на самому цікавому місці, коли йде питання життя і смерті. Чи ваша техніка працює не коректно, скажімо принтер не хоче друкувати, жує листки тощо

Причинами таких неприємних сюрпризів можуть бути самі різні нюанси: помилки в програмному забезпеченні, вихід з ладу якогось важливого елементу, віруси і так далі. Не варто пробувати налагодити роботу Вашої техніки своїми силами, адже цим Ви тільки погіршите ситуацію, що склалася. Ось тому ми рекомендуємо довіряти діагностику і ремонт ПК на дому у Львові або діагностику, ремонт і заправку принтерів у Львові тільки кваліфікованим фахівцям від IRONteam

Слід зазначити, що найбільш високою популярністю має послуга "ремонт комп'ютера вдома у Львові", "ремонт комп'ютера в офісі у Львові", "чистка ноутбука дома у Львові", "комп'ютерна діагностика у Львові" та безліч інших. В цьому випадку майстер по ремонту приїжджає прямо за вказаною адресою для того, щоб здійснити ремонт комп'ютера чи ремонтноутбука у Львові терміново. Завдяки такій послузі Ви уникнете переживань відносно того, що робитимуть з вашою технікою, а також вам не потрібно буде носитися з ПК по всьому місту в пошуку хорошого майстра - за викликом він приїде у зручний для вас час. 

Для того, щоб швидко надати допомогу і здійснити якісний ремонт комп'ютерів вдома у нас є все необхідне обладнання та інструменти. Не важливо чи потрібно здійснити налаштування операційної системи або ж складний ремонт ноутбука або ж персонального комп'ютера, ми швидко і з гарантією усунемо будь-якої складності неполадки і при необхідності зробимо налаштування комп'ютера у Львові у вас дома. 

Крім того, наші фахівці проконсультують Вас, приїхавши за вказаною адресою, і зроблять діагностику вашого ПК. Слід зазначити, що тільки після діагностики наш майстер по ремонту комп'ютерів зможе сказати вам причини неполадок, вартість їх усунення і чи можливо здійснити ремонт в домашніх умовах. Якщо ж ремонт вдома неможливий, він візьме його в майстерню і поверне його вам в цілості й схоронності в максимально короткі терміни вже в робочому стані. 

Для економії часу ми впровадили віддалене адміністрування (При умові, якщо у Вас завантажується операційна система коректно і є доступ до інтернету) через віддалений робочий стілTeamViewer, Ammyy Admin чи Radmin (Оплата в цьому випадку здійснюється перерахунком коштів на платіжну систему  чи банківську картку). При замовленні цієї послуги, Ви економите:

  • час, за який майстер приїде до Вас,
  • гроші, які Ви заплатите за виклик
  • нерви, які заспокоюєте приємним чаюванням в домашньому затишку.

 Якщо у Вас фірма чи організація, і утримання системного адміністратора виходить надто дорого, компанія IRONteam допоможе Вам швидко і вчасно обслуговувати Вашу офісну техніку.

Виклик майстра є платним. Це пояснюється підвищенням тарифів на паливно-мастильні матеріали.
Ціна виклику залежить від віддаленості об'єкта від офісу.
Мінімальна ціна за виклик - 100 грн.

Якщо Ваш комп'ютер висне, не включається, програмне забезпечення працює нестабільно, система повідомляє про наявність вірусів - терміново телефонуйте нам. Наша висококваліфікована комп'ютерна допомога - це простий шлях до вирішення будь-яких проблем, які можуть виникнути з вашим пристроєм.

 

(096) 8712015

(063) 2873009

(097) 6322515

(063) 3214254

(067) 3586271

(063) 2380458

 

 

 

{tab=VK}

{source}

<!-- Put this script tag to the <head> of your page -->

<script type="text/javascript" src="//vk.com/js/api/openapi.js?115"></script>

 

<script type="text/javascript">

  VK.init({apiId: 4557383, onlyWidgets: true});

</script>

<!-- Put this div tag to the place, where the Comments block will be -->

<div id="vk_comments"></div>

<script type="text/javascript">

VK.Widgets.Comments("vk_comments", {limit: 10, width: "auto", attach: "*"});

 

</script>

{/source}

{tab=Facebook}

{source}

<div class="fb-comments" data-href="http://ironteam.com.ua" data-width="600px" data-numposts="5" data-colorscheme="light"></div>

{/source}


{tab=Google plus}

{source}

<div class="g-comments"   data-href="http://ironteam.com.ua/"   data-width="700"   data-first_party_property="BLOGGER"   data-view_type="FILTERED_POSTMOD">   </div>

 

{/source}

{/tabs}

Go to top